Status: Výprodej

Status

Podrobné vyhl.

Řadit podle

vzestupně sestupně
301 produktů
21 stránek
 
 
Kód

004-MM62MB-PREMISE-SA//203

PREMISE INDOOR, optický kabel vnitřní, LSOH plášť i sekund. ochrana vláken, d4,7mm, kevl. tah. prvky pod pl., IEC332.3C, pev. v tahu 660N, mini breakout 900µm, 4 vlákna MM 62,5/125, diel., cívka d70-1...

Výrobce

SAMSUNG

10.50 Kč 

bez DPH

12.71 Kč 

s DPH

Výprodej

Kód

006-MM62LT-AROD-PE-64-LS-s144

ANTIRODENT PE CLT, optický kabel venkovní, ochrana proti hlod. (skel. vlákna), černý PE, d6,4mm, pev. v tahu 500N, vlákna v prim. ochraně 250µm, CLT, dielektrický, 6 vl. MM 62,5/125 (OM1), povolený r ...

Výrobce

LS CABLE

16.40 Kč 

bez DPH

19.84 Kč 

s DPH

Výprodej

Kód

016-MM50MB-PREMISE-SA//116

PREMISE INDOOR, optický kabel vnitřní, LSOH plášť i sekund. ochrana vláken, d12,8mm, kevl. tah. prvky pod pl., IEC332.3C, pev. v tahu 1,32kN, mini breakout 900µm, 16 vláken MM 50/125, diel., cívka d11...

Výrobce

SAMSUNG

27.40 Kč 

bez DPH

33.15 Kč 

s DPH

Výprodej

Kód

016-MM50MB-PREMISE-SA//117

PREMISE INDOOR, optický kabel vnitřní, LSOH plášť i sekund. ochrana vláken, d12,8mm, kevl. tah. prvky pod pl., IEC332.3C, pev. v tahu 1,32kN, mini breakout 900µm, 16 vláken MM 50/125, diel., cívka d11...

Výrobce

SAMSUNG

27.40 Kč 

bez DPH

33.15 Kč 

s DPH

Výprodej

Kód

016-MM50MB-PREMISE-SA//124

PREMISE INDOOR, optický kabel vnitřní, LSOH plášť i sekund. ochrana vláken, d12,8mm, kevl. tah. prvky pod pl., IEC332.3C, pev. v tahu 1,32kN, mini breakout 900µm, 16 vláken MM 50/125, diel., cívka d11...

Výrobce

SAMSUNG

27.40 Kč 

bez DPH

33.15 Kč 

s DPH

Výprodej

Kód

019735

...

Výrobce

EMAS

13.90 Kč 

bez DPH

16.82 Kč 

s DPH

Výprodej

Kód

019739

...

Výrobce

EMAS

15.90 Kč 

bez DPH

19.24 Kč 

s DPH

Výprodej

Kód

02350DLN

Huawei S5720S-28P-SI-AC GB L3+ switch, 24x GB, 4x GB SFP port, AC power supply, managovatelný, BGP, OSPF, RPS support, iStack support, Super Virtual Fabric, hloubka switche 220 mm...

Výrobce

HUAWEI

56 440.00 Kč 

bez DPH

68 292.40 Kč 

s DPH

Výprodej

Kód

02350DLQ

Huawei S5720S-52P-SI-AC GB L3+ switch, 48x GB, 4x GB SFP port, AC power supply, managovatelný, BGP, OSPF, RPS support, GB ports for stack, Super Virtual Fabric, hloubka switche 220 mm...

Výrobce

HUAWEI

95 790.00 Kč 

bez DPH

115 905.90 Kč 

s DPH

Výprodej

Kód

02354036

Huawei S5700-10P-LI-AC GB L2 switch, 8x GB RJ-45 + 2x GB SFP, managovatelný, Static routing, AC power supply, console port, Desktop 1U, hloubka switche 180 mm...

Výrobce

HUAWEI

24 440.00 Kč 

bez DPH

29 572.40 Kč 

s DPH

Výprodej

Kód

02358600

Huawei S5720-32C-HI-24S-AC GB L3+ MPLS switch, 16x GB SFP + 8x Combo GB SFP/RJ-45 + 4x 10G SFP+ port, bundle with 600 W AC power supply, support 1+1 backup AC+DC Hot-swap power module, 1x slot for 4x ...

Výrobce

HUAWEI

302 990.00 Kč 

bez DPH

366 617.90 Kč 

s DPH

Výprodej

Kód

10GMX-S

Siemon MAX modul Základní parametry: Kategorie: 6A Stínění: Ano Použití: Zásuvky Beznástrojové zapojení: Ne Orientace: Úhlový Dvířka: Ne Barva: Stříbrná Možnosti zapojení: T568A/B...

Výrobce

SIEMON

Vaše cena bez DPH

0.00 Kč 

s DPH

Výprodej

 
Kód

12f_SM-LC/APC-ONE-SIDE-LSOH

...

Výrobce

ZCOMAX

399.00 Kč 

bez DPH

482.79 Kč 

s DPH

Výprodej

Kód

210104

...

Výrobce

EMAS

Vaše cena bez DPH

0.00 Kč 

s DPH

Výprodej

 
Kód

2P-U/7

Patchord pro připojení telefonu....

Výrobce

PATCHSEE

39.00 Kč 

bez DPH

47.19 Kč 

s DPH

Výprodej

K provozování našeho webu www.alternetivo.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...