Status produktu: Speciální nabídka


 

 

Podrobné vyhledávání

 
 

Hledat:

jen ve statusu Speciální nabídka 


 

Status produktu

 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
 
 

 

Řadit podle:

 Filtr skladu
skladem
vše



 
 

 

 
 
 
 

 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

297

položek

15

stránek


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Kabel optický samonosný DROP FTTx 3mm, 02 vlákna SM 9/125, G.657A2, PU černý (FR), d3mm, 800N, převěsy do 120m, HA verze

DROP FTTx SELF SUPPORTING, optický kabel samonos. univerz., PU plášť černý (FR), d3mm, vl. 250µm,bezgelové,2 vl. SM 9/125, G.657A2,povol. r ohybu 2,4cm,papír. krab. s cívkou 32x34x36cm ,7,5kg/km Vysokoadhezní provedení

detail porovnat

 Speciální nabídka 

   

7.80
Kč  bez DPH
 
Kabel optický univerzál instalační FLAT DROP 2X31 , 02 vlákna SM 9/125 , LSOH černý, 2x3,1mm, 150N,ovolený r ohybu 15mm

FLAT DROP UNIVERSAL FTTx, optický kabel, černý LSOH (UV stabilní), 2 vlákna SM 9/125 G.657A2, 2x3,1mm, pro INDOOR i OUTDOOR aplikace, pev. v tahu 150N, povol. r ohybu 15mm!!!, 8kg na km, !!krabice s cívkou 1000m!! MADE-IN-KOREA

detail porovnat

 Speciální nabídka 

   

3.70
Kč  bez DPH
 
Kabel optický samonosný DROP FTTx 3mm, 04 vlákna SM 9/125, G.657A2, PU černý (FR), d3mm, 800N, převěsy do 120m, HA verze

DROP FTTx SELF SUPPORTING, optický kabel samonos. univerz., PU plášť černý (FR), d3mm, vl. 250µm,bezgelové,4 vl. SM 9/125, G.657A2,povol. r ohybu 2,4cm,papír. krab. s cívkou 32x34x36cm ,7,5kg/km Vysokoadhezní provedení

detail porovnat

 Speciální nabídka 

   

8.60
Kč  bez DPH
 
Kabel optický samonosný DROP FTTx 3mm, 12 vláken SM 9/125, G.657A, PU černý (LSZH),d3mm,500N, převěsy do 120m, cívka 2000

DROP FTTx, opt. kabel samonosný univerzální, PU plášť černé barvy (LSZH), d3mm, pev. v tahu 500N, pro převěsy do 120m, vlákna v prim. ochraně 250µm, bezgelové suché provedení, 12 opt. vláken SM 9/125, G.657A, diel., 9kg na km, cívka cca 50cm v průměru

detail porovnat

 Speciální nabídka 

   

13.10
Kč  bez DPH
 
Huawei Core-router NE20E-S2E, 2x10GE SFP+, 24x GE SFP, 70 Mpps, 2x AC zdroj

Huawei Core-router NE20E-S2E, 2x10GE SFP+, 24x GE SFP, 70 Mpps, 2x AC zdroj, switching capacity 160 Gbps, výška 2U, 2x interface card slot, záruka 1 rok 9x5xNBD-S

detail porovnat

 Speciální nabídka 

   

1 068 090.00
Kč  bez DPH
 
Huawei Core-router NE20E-S2F, 4x10GE SFP+ , 40x GE SFP, 150 Mpps, full BGP (2M), 2x AC zdroj

Huawei Core-router NE20E-S2F, 4x10GE SFP+, 40x GE SFP, 150 Mpps, full BGP (2M), 2x AC zdroj, switching capacity 320 Gbps, výška 2U, 2x interface card slot, záruka 1 rok 9x5xNBD-S

detail porovnat

 Speciální nabídka 

   

1 590 720.00
Kč  bez DPH
 
Huawei S5720S-28P-SI-AC GB L3+ switch, 24x GB, 4x GB SFP port, AC power supply

Huawei S5720S-28P-SI-AC GB L3+ switch, 24x GB, 4x GB SFP port, AC power supply, managovatelný, BGP, OSPF, RPS support, iStack support, Super Virtual Fabric, hloubka switche 220 mm

detail porovnat

 Speciální nabídka 

   

56 440.00
Kč  bez DPH
 
Huawei S5720S-28X-SI-AC GB L3+ switch, 24x GB, 4x 10G SFP+, AC power supply

Huawei S5720S-28X-SI-AC GB L3+ switch, 24x GB, 4x 10G SFP+, AC power supply, managovatelný, BGP, OSPF, RPS support, 10G ports for stack, Super Virtual Fabric, hloubka switche 220 mm

detail porovnat

 Speciální nabídka 

   

78 440.00
Kč  bez DPH
 
Huawei S5720S-52P-SI-AC GB L3+ switch, 48x GB, 4x GB SFP port, AC power supply

Huawei S5720S-52P-SI-AC GB L3+ switch, 48x GB, 4x GB SFP port, AC power supply, managovatelný, BGP, OSPF, RPS support, GB ports for stack, Super Virtual Fabric, hloubka switche 220 mm

detail porovnat

 Speciální nabídka 

   

95 790.00
Kč  bez DPH
 
Huawei S5720S-52X-SI-AC GB L3+ switch, 48x GB, 4x 10G SFP+, AC power supply

Huawei S5720S-52X-SI-AC GB L3+ switch, 48x GB, 4x 10G SFP+, AC power supply, managovatelný, BGP, OSPF, RPS support, 10G ports for stack, Super Virtual Fabric, hloubka switche 220 mm

detail porovnat

 Speciální nabídka 

   

111 420.00
Kč  bez DPH
 
Huawei S5720-28X-SI-AC GB L3+ switch, 24x GB (vč. 4x GB Combo SFP/RJ-45), 4x 10G SFP+, 150 W AC

Huawei S5720-28X-SI-AC GB L3+ switch, 24x GB (vč. 4x GB Combo SFP/RJ-45), 4x 10G SFP+, 150 W AC power supply, BGP, OSPF, Dual Hot-swap AC/DC power supplies, 10G ports for stack, Super Virtual Fabric

detail porovnat

 Speciální nabídka 

   

92 610.00
Kč  bez DPH
 
Huawei S5720-52X-SI-AC GB L3+ switch, 48x GB, 4x 10G SFP+, 150 W AC

Huawei S5720-52X-SI-AC GB L3+ switch, 48x GB, 4x 10G SFP+, 150 W AC power supply, BGP, OSPF, Dual Hot-swap AC/DC power supplies, 10G ports for stack, Super Virtual Fabric

detail porovnat

 Speciální nabídka 

   

136 590.00
Kč  bez DPH
 
Huawei S5720-28X-PWR-SI-AC GB PoE L3+ switch, 24x GB PoE (vč. 4x GB Combo SFP/RJ-45), 4x 10G SFP+

Huawei S5720-28X-PWR-SI-AC GB PoE L3+ switch, 24x GB PoE (vč. 4x GB Combo SFP/RJ-45), 4x 10G SFP+, AC power supply 500 W, max. PoE 740W, managovatelný, BGP, OSPF, Dual Hot-swap AC/DC power supplies, 10G ports for stack, Super Virtual Fabric

detail porovnat

 Speciální nabídka 

   

101 940.00
Kč  bez DPH
 
Huawei S6720-30C-EI-24S-AC 10G L3+ MPLS switch, 24x 10G SFP+ 2x 40G QSFP+, BGP, OSPF

Huawei S6720-30C-EI-24S-AC 10G L3+ MPLS switch, 24x 10G SFP+ 2x 40G QSFP+, BGP, OSPF, bundle with 600 W AC power supply, support 1+1 backup AC+DC Hot-swap power module, 1x slot for 4x 40 GB QSFP+, support long-distance stacking

detail porovnat

 Speciální nabídka 

   

312 770.00
Kč  bez DPH
 
Huawei S6720-54C-EI-48S-AC 10G L3+ MPLS switch, 48x 10G SFP+ 2x 40G QSFP+, BGP, OSPF

S6720-54C-EI-48S Bundle(48 10 Gig SFP+,2 40 Gig QSFP+ interface,with 1 interface slot,with 600W AC power supply), bundle with 600 W AC power supply, support 1+1 backup AC+DC Hot-swap power module, 1x slot for 4x 40 GB QSFP+, support long-distance stacking...

detail porovnat

 Speciální nabídka 

   

365 470.00
Kč  bez DPH
 
Huawei CE5855-24T4S2Q-EI GB L3+ Datacenter/Core switch, 24xGB+4x10G SFP+;2x40G QSFP+, BGP, OSPF

Huawei CE5855-24T4S2Q-EI (CE5855-EI-F-B01) GB L3+ Datacenter/Core switch, 24x GB+ 4x10G SFP+ + 2x 40G QSFP+, BGP, OSPF, bundle with 2x 150W AC power supply, 2x Fan module, Back-to-front air circulation

detail porovnat

 Speciální nabídka 

   

161 270.00
Kč  bez DPH
 
Huawei S6720S-26Q-EI-24S-AC 10G L3+ MPLS switch, 24x 10G SFP+ 2x 40G QSFP+, BGP, OSPF

Huawei S6720S-26Q-EI-24S-AC 10G L3+ MPLS switch, 24x 10G SFP+ 2x 40G QSFP+, BGP, OSPF, bundle with 170 W AC power supply, support 1+1 backup Hot-swap power module, BEZ interface card slot, support long-distance stacking

detail porovnat

 Speciální nabídka 

   

263 950.00
Kč  bez DPH
 
Huawei Router NE05E-SQ, 4x SFP+ (10GE), 8x SFP+/SFP (10GE/GE/FE), 8x SFP (GE/FE), 8x RJ-45 (GE/FE), 102 Mpps,

Huawei Router NE05E-SQ, 4x SFP+ (10GE), 8x SFP+/SFP (10GE/GE/FE), 8x SFP (GE/FE), 8x RJ-45 (GE/FE), 102 Mpps, 2x modul AC zdroje, switching capacity 240 Gbps, výška 1U, záruka 1 rok 9x5xNBD-S

detail porovnat

 Speciální nabídka 

   

522 270.00
Kč  bez DPH
 
Huawei S5700-28P-PWR-LI-AC GB PoE+ L2 switch, 24x GB PoE+ + 4x GB SFP, managovatelný

Huawei S5700-28P-PWR-LI-AC GB PoE+ L2 switch, 24x GB PoE+ + 4x GB SFP, managovatelný, PoE 370/740 W, Static routing, AC power supply, console port, podpora iStack, 19" Rackmount 1U, hloubka switche 310 mm

detail porovnat

 Speciální nabídka 

   

71 430.00
Kč  bez DPH
 

 
 
 

 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 


 

 

 

297

položek

15

stránek


 
 
 




 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  •  N 

     Novinka 

     V 

     Výprodej 

     S 

     Speciální nabídka 

     S 

     Snížená cena 

     Z 

     Zajímavý produkt 

     P 

     Produkt zatím není dostupný 

     S 

     Second hand 

     D 

     Doprodej 

     P 

     Prodej ukončen 

     P 

     Promo akce 

  •  

    - je skladem

    - k dispozici do 48 hodin

    - není skladem
    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •  S 

     sestava 

    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)


 
 
 



 
 
 

 
porovnat0 ks
 

 

 

 

  Kód Název produktu Vaše cena    

 
 
 


 
 
 

 

Naposledy navštívené

 


 

 

 
    Kód Název produktu Vaše cena  

 
 
 


 
 
 






Obsah košíku:

0 položek
Celková cena:0

 

 

 



 
 
 


 


Přihlášení přihlásit

Najdete nás na

           

Kontakty

 
Česká republika

Alternetivo s.r.o.
Žirovnická 2389
106 00  Praha 10

IČ: 25098314, DIČ: CZ25098314
Zapsána Městským soudem v Praze
oddíl C, vložka 49492

Recepce +420 221 771 881
Fax +420 221 771 882
O2 +420 724 610 001
T-mobile +420 731 014 229
Vodafone +420 773 881 800

E-mail: info [at] alternetivo.cz


Obchodní oddělení
Objednávky a nabídky

Tel: +420 221 771 807
E-mail: eshop [at] alternetivo.cz




Centrální sklad
V Chotejně 15
102 00 Praha 15

Tel.: +420 221 771 815
Slovenská republika

Alternetivo s.r.o.
Zámocká 8
811 01  Bratislava 1

IČ: 45934479, DIČ: SK2023145113
Zapísaná okresným súdom v Bratislave,
vložka 68965/B

Tel.: +421 903 425 405
Fax: +421 2 541 31 436

E-mail: info [at] alternetivo.sk


Obchodné oddelenie
Objednávky a ponuky

Tel.: +421 903 425 405
© 1996-2017 Alternetivo