Status: Speciální nabídka 

Status

Podrobné vyhl.

Řadit podle

vzestupně sestupně
555 produktů
37 stránek
 
 
Kód

002-SM657A2-DROP-SSB-HA-ZX

DROP FTTx SELF SUPPORTING Eca, optický kabel samonos. univerz., PU plášť černý (FR), d3mm, vl. 250µm,bezgelové,2 vl. SM 9/125, G.657A2,povol. r ohybu 2,4cm,papír. krab. s cívkou 32x34x36cm ,7,5kg/km c...

Výrobce

ZCOMAX

7.90 Kč 

bez DPH

9.56 Kč 

s DPH

Speciální nabídka

Kód

002-SM657A2-DROP-SSB-HA-ZXTR

Tato karta je pouze pro kalkulaci předkonektorovaných - tras (příplatek za manipulaci) DROP FTTx SELF SUPPORTING, optický kabel samonos. univerz., PU plášť černý (FR), d3mm, vl. 250µm,bezgelové,2 vl....

Výrobce

ZCOMAX

9.70 Kč 

bez DPH

11.74 Kč 

s DPH

Speciální nabídka

Kód

004-SM657A2-DROP-SSB-HA-ZX

DROP FTTx SELF SUPPORTING Eca, optický kabel samonos. univerz., PU plášť černý (FR), d3mm, vl. 250µm,bezgelové,4 vl. SM 9/125, G.657A2,povol. r ohybu 2,4cm,papír. krab. s cívkou 32x34x36cm ,7,5kg/km c...

Výrobce

ZCOMAX

8.70 Kč 

bez DPH

10.53 Kč 

s DPH

Speciální nabídka

Kód

004-SM657A2-DROP-SSB-HA-ZXTR

Tato karta je pouze pro kalkulaci předkonektorovaných - tras (příplatek za manipulaci) DROP FTTx SELF SUPPORTING, optický kabel samonos. univerz., PU plášť černý (FR), d3mm, vl. 250µm,bezgelové,4 vl....

Výrobce

ZCOMAX

11.10 Kč 

bez DPH

13.43 Kč 

s DPH

Speciální nabídka

Kód

02352FQA-002

Huawei USG6630E-AC NGFW, 30 Gbps, 2x 40G QSFP+; 12x 10G SFP+; 12x 1G RJ-45; 1x USB3.0, 16 GB RAM, 1U, Dual AC zdroj, HW NAT, 500 Virtual firewall, 100/5000 SSL VPN Concurent Users, záruka 1 rok 9x5x10...

Výrobce

HUAWEI

623 820.00 Kč 

bez DPH

754 824.26 Kč 

s DPH

Speciální nabídka

Kód

02352FSF-AC

Huawei CE S6730-H48X6C 10GE L3+ MPLS switch, 48x 10GE SFP+, 6x 40GE QSFP28 port, 1x AC zdroj, možnost upgrade licencí na 100GE, AP controller, BGP, OSFP, VXLAN, support 1+1 backup AC Hot-swap power mo...

Výrobce

HUAWEI

373 085.00 Kč 

bez DPH

451 439.75 Kč 

s DPH

Speciální nabídka

sestava

Kód

02352FSG-AC

Huawei CE S6730-H24X6C 10GE L3+ MPLS switch, 24x 10GE SFP+, 6x 40GE QSFP28 port, 1x AC zdroj, možnost upgrade licencí na 100GE, AP controller, BGP, OSFP, VXLAN, support 1+1 backup AC Hot-swap power mo...

Výrobce

HUAWEI

277 383.00 Kč 

bez DPH

335 640.33 Kč 

s DPH

Speciální nabídka

sestava

Kód

02352PQH

Huawei USG6510E-AC NGFW, 1,2 Gbps, 2x 1G SFP; 10x 1G RJ-45 + 1x USB2.0, Desktop, 1 GB RAM, externí AC zdroj, HW NAT, 10 Virtual firewall, 100 SSL VPN Concurent Users, záruka 1 rok 9x5x10BD-S...

Výrobce

HUAWEI

16 800.00 Kč 

bez DPH

20 330.06 Kč 

s DPH

Speciální nabídka

Kód

02352QPP-AC

Huawei CE S5731-H24T4XC GE L3+ MPLS switch, 24x GE RJ-45, 4x 10GE SFP+, 1x AC zdroj, MPLS, BGP, OSFP, VXLAN, support 1+1 backup AC Hot-swap power module, SVF...

Výrobce

HUAWEI

151 654.00 Kč 

bez DPH

183 508.24 Kč 

s DPH

Speciální nabídka

sestava

Kód

02352QPT-007-BSW

Huawei CE S5731-H48T4XC GE L3+ MPLS switch, 48x GE RJ-45, 4x 10GE SFP+, 1x extension card slot, BGP, OSFP, VXLAN, BEZ zdrojů, support 1+1 backup AC Hot-swap power module, SVF...

Výrobce

HUAWEI

194 360.00 Kč 

bez DPH

235 177.66 Kč 

s DPH

Speciální nabídka

Kód

02352QPT-AC

Huawei CE S5731-H48T4XC GE L3+ MPLS switch, 48x GE RJ-45, 4x 10GE SFP+, 1x AC zdroj, 1x extension card slot, MPLS, BGP, OSFP, VXLAN, support 1+1 backup AC Hot-swap power module, SVF...

Výrobce

HUAWEI

198 223.00 Kč 

bez DPH

239 856.73 Kč 

s DPH

Speciální nabídka

sestava

Kód

02352QPV-003-BSW

Huawei CE S5731-H24P4XC GE PoE+ L3+ MPLS switch, 24x GE PoE+, 4x 10GE SFP+, 1x extension card slot, PoE power 760W, BGP, OSFP, VXLAN, BEZ zdrojů, support 1+1 backup AC Hot-swap power module, SVF...

Výrobce

HUAWEI

167 480.00 Kč 

bez DPH

202 652.86 Kč 

s DPH

Speciální nabídka

Kód

02352QPV-AC

Huawei CE S5731-H24P4XC GE PoE+ L3+ MPLS switch, 24x GE PoE+, 4x 10GE SFP+, 1x AC zdroj, 1x extension card slot, PoE power 760W, BGP, OSFP, VXLAN, BEZ zdrojů, support 1+1 backup AC Hot-swap power mo...

Výrobce

HUAWEI

173 400.00 Kč 

bez DPH

209 820.90 Kč 

s DPH

Speciální nabídka

sestava

Kód

02352QVD

Huawei USG6530E-AC NGFW, 4 Gbps, 2x 10G SFP+; 10x 1G RJ-45 + 1x USB2.0, Desktop, 2 GB RAM, externí AC zdroj, HW NAT, 10 Virtual firewall, 100/500 SSL VPN Concurent Users, záruka 1 rok 9x5x10BD-S...

Výrobce

HUAWEI

41 990.00 Kč 

bez DPH

50 809.96 Kč 

s DPH

Speciální nabídka

Kód

02352SVD-003-BSW

Huawei CE S5731-H48P4XC GE PoE+ L3+ MPLS switch, 48x GE Po+, 4x 10GE SFP+, 1x extension card slot, PoE power 760W, BGP, OSFP, VXLAN, BEZ zdrojů, support 1+1 backup AC Hot-swap power module, SVF...

Výrobce

HUAWEI

206 340.00 Kč 

bez DPH

249 673.46 Kč 

s DPH

Speciální nabídka