Status: Speciální nabídka

Status

Podrobné vyhl.

Řadit podle

vzestupně sestupně
457 produktů
31 stránek
 
 
Kód

002-SM6572ALT-DROP-SSB-HA-ZX

DROP FTTx SELF SUPPORTING Eca, optický kabel samonos. univerz., PU plášť černý (FR), d3mm, vl. 250µm,bezgelové,2 vl. SM 9/125, G.657A2,povol. r ohybu 2,4cm,papír. krab. s cívkou 32x34x36cm ,7,5kg/km c...

Výrobce

ZCOMAX

7.70 Kč 

bez DPH

9.32 Kč 

s DPH

Speciální nabídka

Kód

002-SM6572ALT-DROP-SSB-HA-ZXTR

Tato karta je pouze pro kalkulaci předkonektorovaných - tras (příplatek za manipulaci) DROP FTTx SELF SUPPORTING, optický kabel samonos. univerz., PU plášť černý (FR), d3mm, vl. 250µm,bezgelové,2 vl....

Výrobce

ZCOMAX

9.10 Kč 

bez DPH

11.01 Kč 

s DPH

Speciální nabídka

Kód

004-SM657A2LT-DROP-SSB-HA-ZX

DROP FTTx SELF SUPPORTING Eca, optický kabel samonos. univerz., PU plášť černý (FR), d3mm, vl. 250µm,bezgelové,4 vl. SM 9/125, G.657A2,povol. r ohybu 2,4cm,papír. krab. s cívkou 32x34x36cm ,7,5kg/km c...

Výrobce

ZCOMAX

8.50 Kč 

bez DPH

10.29 Kč 

s DPH

Speciální nabídka

Kód

004-SM657A2LT-DROP-SSB-HA-ZXTR

Tato karta je pouze pro kalkulaci předkonektorovaných - tras (příplatek za manipulaci) DROP FTTx SELF SUPPORTING, optický kabel samonos. univerz., PU plášť černý (FR), d3mm, vl. 250µm,bezgelové,4 vl....

Výrobce

ZCOMAX

10.40 Kč 

bez DPH

12.58 Kč 

s DPH

Speciální nabídka

Kód

02311ARH_1NS

Huawei Core-router NE20E-S2E, 2x10GE SFP+, 24x GE SFP, 70 Mpps, 2x AC zdroj, switching capacity 160 Gbps, výška 2U, 2x interface card slot, záruka 1 rok 9x5xNBD-S...

Výrobce

HUAWEI

1 086 520.00 Kč 

bez DPH

1 314 689.20 Kč 

s DPH

Speciální nabídka

Kód

02311ARR_1NS

Huawei Core-router NE20E-S2F, 4x10GE SFP+, 40x GE SFP, 150 Mpps, full BGP (2M), 2x AC zdroj, switching capacity 320 Gbps, výška 2U, 2x interface card slot, záruka 1 rok 9x5xNBD-S...

Výrobce

HUAWEI

1 618 160.00 Kč 

bez DPH

1 957 973.60 Kč 

s DPH

Speciální nabídka

Kód

02350DLP

Huawei S5720S-28X-SI-AC GB L3+ switch, 24x GB, 4x 10G SFP+, AC power supply, managovatelný, BGP, OSPF, RPS support, 10G ports for stack, Super Virtual Fabric, hloubka switche 220 mm...

Výrobce

HUAWEI

74 590.00 Kč 

bez DPH

90 253.90 Kč 

s DPH

Speciální nabídka

Kód

02350DLR

Huawei S5720S-52X-SI-AC GB L3+ switch, 48x GB, 4x 10G SFP+, AC power supply, managovatelný, BGP, OSPF, RPS support, 10G ports for stack, Super Virtual Fabric, hloubka switche 220 mm...

Výrobce

HUAWEI

105 960.00 Kč 

bez DPH

128 211.60 Kč 

s DPH

Speciální nabídka

Kód

02350DLT

Huawei S5720-28X-SI-AC GB L3+ switch, 24x GB (vč. 4x GB Combo SFP/RJ-45), 4x 10G SFP+, 150 W AC power supply, BGP, OSPF, Dual Hot-swap AC/DC power supplies, 10G ports for stack, Super Virtual Fabric...

Výrobce

HUAWEI

88 060.00 Kč 

bez DPH

106 552.60 Kč 

s DPH

Speciální nabídka

Kód

02350DLV

Huawei S5720-52X-SI-AC GB L3+ switch, 48x GB, 4x 10G SFP+, 150 W AC power supply, BGP, OSPF, Dual Hot-swap AC/DC power supplies, 10G ports for stack, Super Virtual Fabric...

Výrobce

HUAWEI

129 890.00 Kč 

bez DPH

157 166.90 Kč 

s DPH

Speciální nabídka

Kód

02350DLX

Huawei S5720-52X-PWR-SI-AC GB PoE L3+ switch, 48x GB PoE, 4x 10G SFP+, AC power supply 500 W, max. PoE 740W, managovatelný, BGP, OSPF, Dual Hot-swap AC/DC power supplies, 10G ports for stack...

Výrobce

HUAWEI

146 150.00 Kč 

bez DPH

176 841.50 Kč 

s DPH

Speciální nabídka

Kód

02350DMN

Huawei S6720-30C-EI-24S-AC 10GE L3+ MPLS switch, 24x 10GE SFP+ 2x 40GE QSFP+, BGP, OSPF, bundle with 600 W AC power supply, support 1+1 backup AC+DC Hot-swap power module, 1x slot for 4x 40GE QSFP+, s...

Výrobce

HUAWEI

297 420.00 Kč 

bez DPH

359 878.20 Kč 

s DPH

Speciální nabídka

Kód

02350DMP

Huawei S6720-54C-EI-48S-AC 10GE L3+ MPLS switch, 48x 10GE SFP+ 2x 40GE QSFP+, BGP, OSPF, bundle with 600 W AC power supply, support 1+1 backup AC+DC Hot-swap power module, 1x slot for 4x 40 GB QSFP+, ...

Výrobce

HUAWEI

371 780.00 Kč 

bez DPH

449 853.80 Kč 

s DPH

Speciální nabídka

Kód

02350MTR

Huawei S6720S-26Q-EI-24S-AC 10GE L3+ MPLS switch, 24x 10GE SFP+ 2x 40GE QSFP+, BGP, OSPF, bundle with 170 W AC power supply, support 1+1 backup Hot-swap power module, BEZ interface card slot, support ...

Výrobce

HUAWEI

267 210.00 Kč 

bez DPH

323 324.10 Kč 

s DPH

Speciální nabídka

Kód

02350NGU

Huawei S5720-28X-SI-DC GB L3+ switch, 24x GB (vč. 4x GB Combo SFP/RJ-45), 4x 10G SFP+, 150 W DC power supply, BGP, OSPF, Dual Hot-swap AC/DC power supplies, 10G ports for stack, Super Virtual Fabric...

Výrobce

HUAWEI

89 920.00 Kč 

bez DPH

108 803.20 Kč 

s DPH

Speciální nabídka

K provozování našeho webu www.alternetivo.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...