Status: Speciální nabídka

Status

Podrobné vyhl.

Řadit podle

vzestupně sestupně
476 produktů
32 stránek
 
 
Kód

002-SM6572ALT-DROP-SSB-HA-ZX

DROP FTTx SELF SUPPORTING Eca, optický kabel samonos. univerz., PU plášť černý (FR), d3mm, vl. 250µm,bezgelové,2 vl. SM 9/125, G.657A2,povol. r ohybu 2,4cm,papír. krab. s cívkou 32x34x36cm ,7,5kg/km c...

Výrobce

ZCOMAX

6.90 Kč 

bez DPH

8.35 Kč 

s DPH

Speciální nabídka

Kód

002-SM6572ALT-DROP-SSB-HA-ZXTR

Tato karta je pouze pro kalkulaci předkonektorovaných - tras (příplatek za manipulaci) DROP FTTx SELF SUPPORTING, optický kabel samonos. univerz., PU plášť černý (FR), d3mm, vl. 250µm,bezgelové,2 vl....

Výrobce

ZCOMAX

8.50 Kč 

bez DPH

10.29 Kč 

s DPH

Speciální nabídka

Kód

004-SM657A2LT-DROP-SSB-HA-ZX

DROP FTTx SELF SUPPORTING Eca, optický kabel samonos. univerz., PU plášť černý (FR), d3mm, vl. 250µm,bezgelové,4 vl. SM 9/125, G.657A2,povol. r ohybu 2,4cm,papír. krab. s cívkou 32x34x36cm ,7,5kg/km c...

Výrobce

ZCOMAX

7.50 Kč 

bez DPH

9.08 Kč 

s DPH

Speciální nabídka

Kód

004-SM657A2LT-DROP-SSB-HA-ZXTR

Tato karta je pouze pro kalkulaci předkonektorovaných - tras (příplatek za manipulaci) DROP FTTx SELF SUPPORTING, optický kabel samonos. univerz., PU plášť černý (FR), d3mm, vl. 250µm,bezgelové,4 vl....

Výrobce

ZCOMAX

9.70 Kč 

bez DPH

11.74 Kč 

s DPH

Speciální nabídka

Kód

02350MTR

Huawei S6720S-26Q-EI-24S-AC 10GE L3+ MPLS switch, 24x 10GE SFP+ 2x 40GE QSFP+, BGP, OSPF, bundle with 170 W AC power supply, support 1+1 backup Hot-swap power module, BEZ interface card slot, support ...

Výrobce

HUAWEI

260 500.00 Kč 

bez DPH

315 206.82 Kč 

s DPH

Speciální nabídka

Kód

02351XAG_1NS

Huawei Router NE05E-SR, 2x GE/FE RJ-45, 2x GE/FE SFP, 2x GE/FE Combo (SFP/RJ-45), 9 Mpps, interní AC zdroj, switching capacity 12 Gbps, výška 1U, šířka 250 mm, záruka 1 rok 9x5xNBD-S...

Výrobce

HUAWEI

64 060.00 Kč 

bez DPH

77 514.42 Kč 

s DPH

Speciální nabídka

Kód

02351YRR

Huawei USG6680E-AC NGFW, 80 Gbps, 4x 40G QSFP+; 28x 10G SFP+; 2x 10G SFP+ HA, 1x USB3.0, 32 GB RAM, 1U, Dual AC zdroj, HW NAT, 1000 Virtual firewall, 100/15000 SSL VPN Concurent Users, záruka 1 rok 9x...

Výrobce

HUAWEI

1 053 340.00 Kč 

bez DPH

1 274 543.21 Kč 

s DPH

Speciální nabídka

Kód

02351YRY

Huawei USG6650E-AC NGFW, 40 Gbps, 2x 40G QSFP+; 12x 10G SFP+; 12x 1G RJ-45; 1x USB3.0, 16 GB RAM, 1U, Dual AC zdroj, HW NAT, 1000 Virtual firewall, 100/5000 SSL VPN Concurent Users, záruka 1 rok 9x5x1...

Výrobce

HUAWEI

790 560.00 Kč 

bez DPH

956 577.60 Kč 

s DPH

Speciální nabídka

Kód

02352FQA

Huawei USG6630E-AC NGFW, 30 Gbps, 2x 40G QSFP+; 12x 10G SFP+; 12x 1G RJ-45; 1x USB3.0, 16 GB RAM, 1U, Dual AC zdroj, HW NAT, 500 Virtual firewall, 100/5000 SSL VPN Concurent Users, záruka 1 rok 9x5x10...

Výrobce

HUAWEI

588 970.00 Kč 

bez DPH

712 653.70 Kč 

s DPH

Speciální nabídka

Kód

02352FSF-AC

Huawei CE S6730-H48X6C 10GE L3+ MPLS switch, 48x 10GE SFP+, 6x 40GE QSFP28 port, 1x AC zdroj, možnost upgrade licencí na 100GE, AP controller, BGP, OSFP, VXLAN, support 1+1 backup AC Hot-swap power mo...

Výrobce

HUAWEI

352 325.00 Kč 

bez DPH

426 319.91 Kč 

s DPH

Speciální nabídka

sestava

Kód

02352FSG-AC

Huawei CE S6730-H24X6C 10GE L3+ MPLS switch, 24x 10GE SFP+, 6x 40GE QSFP28 port, 1x AC zdroj, možnost upgrade licencí na 100GE, AP controller, BGP, OSFP, VXLAN, support 1+1 backup AC Hot-swap power mo...

Výrobce

HUAWEI

261 715.00 Kč 

bez DPH

316 681.81 Kč 

s DPH

Speciální nabídka

sestava

Kód

02352HMD

Huawei USG6610E-AC NGFW, 12 Gbps, 4x 10G SFP+; 8x 1G SFP+; 12x 1G RJ-45, 1x USB3.0, 1x AC power, 1U, max. 2x AC zdroj, HW NAT, 200 Virtual firewall, 100/2000 SSL VPN Concurent Users, záruka 1 rok 9x5x...

Výrobce

HUAWEI

242 370.00 Kč 

bez DPH

293 267.70 Kč 

s DPH

Speciální nabídka

Kód

02352HMF

Huawei USG6620E-AC NGFW, 20 Gbps, 4x 10G SFP+; 8x 1G SFP+; 12x 1G RJ-45, 1x USB3.0, 1x AC zdroj, 1U, max. 2x AC zdroj, HW NAT, 500 Virtual firewall, 100/2000 SSL VPN Concurent Users, záruka 1 rok 9x5x...

Výrobce

HUAWEI

369 230.00 Kč 

bez DPH

446 768.30 Kč 

s DPH

Speciální nabídka

Kód

02352PQH

Huawei USG6510E-AC NGFW, 1,2 Gbps, 2x GE SFP; 10x GE RJ-45 + 1x USB2.0, Desktop, 1 GB RAM, externí AC zdroj, HW NAT, 10 Virtual firewall, 100 SSL VPN Concurent Users, záruka 1 rok 9x5x10BD-S...

Výrobce

HUAWEI

15 860.00 Kč 

bez DPH

19 192.41 Kč 

s DPH

Speciální nabídka

Kód

02352QPP-AC

Huawei CE S5731-H24T4XC GE L3+ MPLS switch, 24x GE RJ-45, 4x 10GE SFP+, 1x AC zdroj, MPLS, BGP, OSFP, VXLAN, support 1+1 backup AC Hot-swap power module, SVF...

Výrobce

HUAWEI

128 055.00 Kč 

bez DPH

154 951.39 Kč 

s DPH

Speciální nabídka

sestava

K provozování našeho webu www.alternetivo.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...