Status: Speciální nabídka

Status

Podrobné vyhl.

Řadit podle

vzestupně sestupně
475 produktů
32 stránek
 
 
Kód

002-SM6572ALT-DROP-SSB-HA-ZX

DROP FTTx SELF SUPPORTING Eca, optický kabel samonos. univerz., PU plášť černý (FR), d3mm, vl. 250µm,bezgelové,2 vl. SM 9/125, G.657A2,povol. r ohybu 2,4cm,papír. krab. s cívkou 32x34x36cm ,7,5kg/km c...

Výrobce

ZCOMAX

7.30 Kč 

bez DPH

8.83 Kč 

s DPH

Speciální nabídka

Kód

002-SM6572ALT-DROP-SSB-HA-ZXTR

Tato karta je pouze pro kalkulaci předkonektorovaných - tras (příplatek za manipulaci) DROP FTTx SELF SUPPORTING, optický kabel samonos. univerz., PU plášť černý (FR), d3mm, vl. 250µm,bezgelové,2 vl....

Výrobce

ZCOMAX

9.10 Kč 

bez DPH

11.01 Kč 

s DPH

Speciální nabídka

Kód

004-SM657A2LT-DROP-SSB-HA-ZX

DROP FTTx SELF SUPPORTING Eca, optický kabel samonos. univerz., PU plášť černý (FR), d3mm, vl. 250µm,bezgelové,4 vl. SM 9/125, G.657A2,povol. r ohybu 2,4cm,papír. krab. s cívkou 32x34x36cm ,7,5kg/km c...

Výrobce

ZCOMAX

8.00 Kč 

bez DPH

9.68 Kč 

s DPH

Speciální nabídka

Kód

004-SM657A2LT-DROP-SSB-HA-ZXTR

Tato karta je pouze pro kalkulaci předkonektorovaných - tras (příplatek za manipulaci) DROP FTTx SELF SUPPORTING, optický kabel samonos. univerz., PU plášť černý (FR), d3mm, vl. 250µm,bezgelové,4 vl....

Výrobce

ZCOMAX

10.30 Kč 

bez DPH

12.46 Kč 

s DPH

Speciální nabídka

Kód

02290759

Huawei UPS 2000G 1kVA Standard (s intermími bateriemi) jsou online UPS s dvojí konverzí, které nabízí vysokou dostupnost, flexibilitu a pokročilou ochranu pro infrastrukturu, průmysl, zdravotnictví, ...

Výrobce

HUAWEI

8 008.00 Kč 

bez DPH

9 701.78 Kč 

s DPH

Speciální nabídka

Kód

02351XAG_1NS

Huawei Router NE05E-SR, 2x GE/FE RJ-45, 2x GE/FE SFP, 2x GE/FE Combo (SFP/RJ-45), 9 Mpps, interní AC zdroj, switching capacity 12 Gbps, výška 1U, šířka 250 mm, záruka 1 rok 9x5xNBD-S...

Výrobce

HUAWEI

68 380.00 Kč 

bez DPH

82 741.62 Kč 

s DPH

Speciální nabídka

Kód

02351YRR

Huawei USG6680E-AC NGFW, 80 Gbps, 4x 40G QSFP+; 28x 10G SFP+; 2x 10G SFP+ HA, 1x USB3.0, 32 GB RAM, 1U, Dual AC zdroj, HW NAT, 1000 Virtual firewall, 100/15000 SSL VPN Concurent Users, záruka 1 rok 9x...

Výrobce

HUAWEI

1 052 730.00 Kč 

bez DPH

1 273 805.12 Kč 

s DPH

Speciální nabídka

Kód

02351YRS

Huawei USG6716E-AC NGFW, 160 Gbps, 2x 100G (QSFP28); 2x 40G QSFP+; 20x 10G SFP+; 2x 10G HA (SFP+); 1x USB3.0, 64 GB RAM, 1U, Dual AC zdroj, HW NAT, 1000 Virtual firewall, 100/30000 SSL VPN Concurent U...

Výrobce

HUAWEI

1 577 940.00 Kč 

bez DPH

1 909 307.40 Kč 

s DPH

Speciální nabídka

Kód

02351YRY

Huawei USG6650E-AC NGFW, 40 Gbps, 2x 40G QSFP+; 12x 10G SFP+; 12x 1G RJ-45; 1x USB3.0, 16 GB RAM, 1U, Dual AC zdroj, HW NAT, 1000 Virtual firewall, 100/5000 SSL VPN Concurent Users, záruka 1 rok 9x5x1...

Výrobce

HUAWEI

790 100.00 Kč 

bez DPH

956 021.00 Kč 

s DPH

Speciální nabídka

Kód

02352CNL

Huawei USG6712E-AC NGFW, 120 Gbps, 2x 100G (QSFP28); 2x 40G QSFP+; 20x 10G SFP+; 2x 10G HA (SFP+); 1x USB3.0, 64 GB RAM, 1U, Dual AC zdroj, HW NAT, 1000 Virtual firewall, 100/30000 SSL VPN Concurent U...

Výrobce

HUAWEI

1 403 620.00 Kč 

bez DPH

1 698 380.20 Kč 

s DPH

Speciální nabídka

Kód

02352CXQ

Indoor AP Huawei AP4050DE-M 802.11ac Wave 2, 2,4 + 5 GHz, 2x2 MIMO, smart anténa, 1x GE LAN, BEZ PoE zdroje, dual radio, integrované OMNI antény 3 dBi 1x GE LAN port, napájení PoE 802.3af/at, DC 12V...

Výrobce

HUAWEI

11 100.00 Kč 

bez DPH

13 432.82 Kč 

s DPH

Speciální nabídka

Kód

02352FQA

Huawei USG6630E-AC NGFW, 30 Gbps, 2x 40G QSFP+; 12x 10G SFP+; 12x 1G RJ-45; 1x USB3.0, 16 GB RAM, 1U, Dual AC zdroj, HW NAT, 500 Virtual firewall, 100/5000 SSL VPN Concurent Users, záruka 1 rok 9x5x10...

Výrobce

HUAWEI

588 630.00 Kč 

bez DPH

712 242.30 Kč 

s DPH

Speciální nabídka

Kód

02352FSF-003-AC

Huawei CE S6730-H48X6C 10GE L3+ MPLS switch, 48x 10GE SFP+, 6x 40GE QSFP28 port, 1x AC zdroj, možnost upgrade licencí na 100GE, AP controller, BGP, OSFP, VXLAN, support 1+1 backup AC Hot-swap power mo...

Výrobce

HUAWEI

352 102.00 Kč 

bez DPH

426 050.08 Kč 

s DPH

Speciální nabídka

sestava

Kód

02352FSG-AC

Huawei CE S6730-H24X6C 10GE L3+ MPLS switch, 24x 10GE SFP+, 6x 40GE QSFP28 port, 1x AC zdroj, možnost upgrade licencí na 100GE, AP controller, BGP, OSFP, VXLAN, support 1+1 backup AC Hot-swap power mo...

Výrobce

HUAWEI

261 562.00 Kč 

bez DPH

316 496.68 Kč 

s DPH

Speciální nabídka

sestava

Kód

02352HMD

Huawei USG6610E-AC NGFW, 12 Gbps, 4x 10G SFP+; 8x 1G SFP+; 12x 1G RJ-45, 1x USB3.0, 1x AC power, 1U, max. 2x AC zdroj, HW NAT, 200 Virtual firewall, 100/2000 SSL VPN Concurent Users, záruka 1 rok 9x5x...

Výrobce

HUAWEI

242 230.00 Kč 

bez DPH

293 098.30 Kč 

s DPH

Speciální nabídka

K provozování našeho webu www.alternetivo.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...