Vyhledávání "SFP28- WDM 25Gbps"

Status

Podrobné vyhl.

Řadit podle

vzestupně sestupně
5 produktů
1 stránka
 
 
Kód

SFP28-10km-CWDM-25G-CIS--XX

SFP28 transceiver 25Gbps, SM, CWDM DFB 1xx0nm (dostupné kanály 1270-1370nm), 10km, 3,3V,LC Duplex,0 až 70°C, DDM, Cisco kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

4 786.00 Kč 

bez DPH

5 791.06 Kč 

s DPH

 

varianty

Kód

SFP28-WDM-33-25G-10km-SMIC

SFP28 transceiver 25Gbps, WDM SM, Tx1330nm,10km , 3,3V,LC simplex,0 až 70°C, DDM, SUPERMICRO kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

2 079.00 Kč 

bez DPH

2 515.59 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP28-WDM-27-25G-20km-CIS

SFP28 transceiver 25Gbps, WDM SM, Tx1270nm,20km , 3,3V,LC simplex,0 až 70°C, DDM, CISCO kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

2 333.00 Kč 

bez DPH

2 822.93 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP28-WDM-33-25G-20km-CIS

SFP28 transceiver 25Gbps, WDM SM, Tx1330nm,20km , 3,3V,LC simplex,0 až 70°C, DDM, CISCO kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

2 333.00 Kč 

bez DPH

2 822.93 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP28-WDM-27-25G-10km-SMIC

SFP28 transceiver 25Gbps, WDM SM, Tx1270nm,10km , 3,3V,LC simplex,0 až 70°C, DDM, SUPERMICRO kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

2 079.00 Kč 

bez DPH

2 515.59 Kč 

s DPH

 
 

K provozování našeho webu www.alternetivo.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...