Vyhledávání: op*-*9A*-rm


 

 

Podrobné vyhledávání

 
 

Hledat:



 

Status produktu

 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
 
 

 

Řadit podle:

 Filtr skladu
skladem
vše



 
 

 

 
 
 
 

 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

37

položek

2

stránky


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Patchcord optický SM OS1/OS2 G657A2, E2/APC-E2/APC, 0,5m, LSOH žlutý dup. 2x 2,5mm, I/L 0,2dB (C+),R/L -60dB (G1+),konek

Patchcord singlemode OS1 9/125, E2000/APC-E2000/APC, 0,5m, LSOH žlutý duplex 2x 2,5mm, Insertion Loss 0,3dB, Return Loss -60dB, konektory R&M

detail porovnat

 Speciální nabídka 

   

844.00
Kč  bez DPH
 
Patchcord optický SM OS1/OS2 9/125, E2/APC-E2/APC, 10m, LSOH žlutý dup. 2x 2,5mm, I/L 0,2dB (C+), R/L -60dB (G1+), konektory R&M

Patchcord singlemode OS1 9/125, E2000/APC-E2000/APC, 10m, LSOH žlutý duplex 2x 2,5mm, Insertion Loss 0,3dB, Return Loss -60dB, konektory R&M

detail porovnat
     

910.00
Kč  bez DPH
 
Patchcord optický SM OS1/OS2 G657A2, E2/APC-E2/APC, 1m, LSOH žlutý dup. 2x 2,5mm, I/L 0,2dB (C+), R/L -60dB (G1+), konektory R&M

Patchcord singlemode OS1 9/125, E2000/APC-E2000/APC, 1m, LSOH žlutý duplex 2x 2,5mm, Insertion Loss 0,3dB, Return Loss -60dB, konektory R&M

detail porovnat

 Speciální nabídka 

   

845.00
Kč  bez DPH
 
Patchcord optický SM OS1/OS2 G657A2, E2/APC-E2/APC, 2m, LSOH žlutý dup. 2x 2,5mm, I/L 0,2dB (C+), R/L -60dB (G1+), konektory R&M

Patchcord singlemode OS1 9/125, E2000/APC-E2000/APC, 2m, LSOH žlutý duplex 2x 2,5mm, Insertion Loss 0,3dB, Return Loss -60dB, konektory R&M

detail porovnat

 Speciální nabídka 

   

854.00
Kč  bez DPH
 
Patchcord optický SM OS1/OS2 G657A2, E2/APC-E2/APC, 2m, LSOH žlutý dup. 2x 1,8mm, I/L 0,2dB (C+), R/L -60dB (G1+), konektory R&M

Patchcord singlemode OS1 9/125, E2000/APC-E2000/APC, 2m, LSOH žlutý duplex 2x 1,8mm, Insertion Loss 0,3dB, Return Loss -60dB, konektory R&M

detail porovnat
     

854.00
Kč  bez DPH
 
Patchcord optický SM OS1/OS2 G657A2, E2/APC-E2/APC, 3m, LSOH žlutý dup. 2x 2,5mm, I/L 0,2dB (C+), R/L -60dB (G1+), konektory R&M

Patchcord singlemode OS1 9/125, E2000/APC-E2000/APC, 3m, LSOH žlutý duplex 2x 2,5mm, Insertion Loss 0,3dB, Return Loss -60dB, konektory R&M

detail porovnat
     

863.00
Kč  bez DPH
 
Patchcord optický SM OS1/OS2 G657A2, E2/APC-E2/APC, 5m, LSOH žlutý dup. 2x 2,5mm, I/L 0,2dB (C+), R/L -60dB (G1+), konektory R&M

Patchcord singlemode OS1 9/125, E2000/APC-E2000/APC, 5m, LSOH žlutý duplex 2x 2,5mm, Insertion Loss 0,3dB, Return Loss -60dB, konektory R&M

detail porovnat
     

882.00
Kč  bez DPH
 
Patchcord optický SM OS1/OS2 G657A2, E2/APC-FC/PC, 1m, LSOH žlutý dup. 2x 2,5mm, I/L 0,2dB (C+), R/L -55dB (G1), konektory R&M + T

Patchcord singlemode OS1 9/125, E2000/APC-FC/PC, 1m, LSOH žlutý duplex 2x 2,5mm, Insertion Loss 0,3dB, Return Loss -55dB, konektory R&M + TYCO (AMP)

detail porovnat
     

507.00
Kč  bez DPH
 
Patchcord optický SM OS1/OS2 G657A2, E2/APC-LC/PC, 10m, LSOH žlutý dup. 2x 2,5mm, I/L 0,2dB (C+), R/L -55dB (G1), konektory R&M

Patchcord singlemode OS1 9/125, E2000/APC-LC/PC, 10m, LSOH žlutý duplex 2x 2,5mm, Insertion Loss 0,3dB, Return Loss -55dB, konektory R&M + TYCO (AMP)

detail porovnat
     

589.00
Kč  bez DPH
 
Patchcord optický SM OS1/OS2 G657A2, E2/APC-LC/PC, 13m,LSOH žlutý dup. 2x 2,5mm, I/L 0,2dB (C+), R/L -55dB (G1), konektory R&M + T

Patchcord singlemode OS1/OS2 9/125, E2000/APC-LC/PC, 13m, LSOH žlutý duplex 2x 2,5mm, Insertion Loss 0,3dB, Return Loss -55dB, konektory E2000 R&M

detail porovnat
     

616.00
Kč  bez DPH
 
Patchcord optický SM OS1/OS2 G657A2, E2/APC-LC/PC, 1m, LSOH žlutý dup. 2x 2,5mm, I/L 0,2dB (C+), R/L -55dB (G1), konektory R&M + T

Patchcord singlemode OS1/OS2 9/125, E2000/APC-LC/PC, 1m, LSOH žlutý duplex 2x 2,5mm, Insertion Loss 0,3dB, Return Loss -55dB, konektory E2000 R&M

detail porovnat

 Speciální nabídka 

   

507.00
Kč  bez DPH
 
Patchcord optický SM OS1/OS2 G657A2, E2/APC-LC/PC, 1m, LSOH žlutý dup. 2x 1,8mm, I/L 0,2dB (C+), R/L -55dB (G1), konektory R&M + T

Patchcord singlemode OS1 9/125, E2000/APC-LC/PC, 1m, LSOH žlutý duplex 2x 1,8mm, Insertion Loss 0,3dB, Return Loss -55dB, konektory R&M + TYCO (AMP)

detail porovnat
     

507.00
Kč  bez DPH
 
Patchcord optický SM OS1/OS2 G657A2, E2/APC-LC/PC, 20m,LSOH žlutý dup. 2x 2,5mm, I/L 0,2dB (C+), R/L -55dB (G1), konektory R&M + T

Patchcord singlemode OS1/OS2 9/125, E2000/APC-LC/PC, 20m, LSOH žlutý duplex 2x 2,5mm, Insertion Loss 0,3dB, Return Loss -55dB, konektory E2000 R&M

detail porovnat
     

680.00
Kč  bez DPH
 
Patchcord optický SM OS1/OS2 G657A2, E2/APC-LC/PC, 2m, LSOH žlutý dup. 2x 2,5mm, I/L 0,2dB (C+), R/L -55dB (G1), konektory R&M + T

Patchcord singlemode OS1 9/125, E2000/APC-LC/PC, 2m, LSOH žlutý duplex 2x 2,5mm, Insertion Loss 0,3dB, Return Loss -55dB, konektory R&M + TYCO (AMP)

detail porovnat

 Speciální nabídka 

   

516.00
Kč  bez DPH
 
Patchcord optický SM OS1/OS2 G657A2, E2/APC-LC/PC, 30m, LSOH žlutý dup. 2x 2,5mm, I/L 0,2dB (C+), R/L -55dB (G1), konekt

Patchcord singlemode OS1/OS2 9/125, E2000/APC-LC/PC, 30m, LSOH žlutý duplex 2x 2,5mm, Insertion Loss 0,3dB, Return Loss -55dB, konektory E2000 R&M

detail porovnat
     

771.00
Kč  bez DPH
 
Patchcord optický SM OS1/OS2 G657A2, E2/APC-LC/PC, 3m, LSOH žlutý dup. 2x 2,5mm, I/L 0,2dB (C+), R/L -55dB (G1), konektory R&M + T

Patchcord singlemode OS1 9/125, E2000/APC-LC/PC, 3m, LSOH žlutý duplex 2x 2,5mm, Insertion Loss 0,3dB, Return Loss -55dB, konektory R&M + TYCO (AMP)

detail porovnat
     

525.00
Kč  bez DPH
 
Patchcord optický SM OS1/OS2 G657A2, E2/APC-LC/PC, 5m, LSOH žlutý dup. 2x 2,5mm, I/L 0,2dB (C+), R/L -55dB (G1), konektory R&M + T

Patchcord singlemode OS1 9/125, E2000/APC-LC/PC, 5m, LSOH žlutý duplex 2x 2,5mm, Insertion Loss 0,3dB, Return Loss -55dB, konektory R&M + TYCO (AMP)

detail porovnat
     

543.00
Kč  bez DPH
 
Patchcord optický SM OS1/OS2 G657A2, E2/APC-LC/PC, 7m, LSOH žlutý dup. 2x 2,5mm, I/L 0,2dB (C+), R/L -55dB (G1), konektory R&M + T

Patchcord singlemode OS1 9/125 G657A1, E2000/APC-LC/PC, 7m, LSOH žlutý duplex 2x 2,5mm, Insertion Loss 0,3dB, Return Loss -55dB, konektory E2000 R&M

detail porovnat
     

560.00
Kč  bez DPH
 
Patchcord optický SM OS1/OS2 G657A, E2/APC-LC/APC,1m, LSOH žlutý dup. 2x 1,8mm, I/L 0,2dB (C+), R/L -60dB (G1), R&M

Patchcord singlemode OS1 9/125 G657A (snížená citlivost na ohyby), E2000/APC-LC/APC, 1m, LSOH žlutý duplex 2x 1,8mm, Insertion Loss 0,3dB, Return Loss -60dB, konektory R&M

detail porovnat
     

839.00
Kč  bez DPH
 
Patchcord optický SM OS1/OS2 G657A2, E2/APC-SC/PC, 15m, LSOH žlutý dup. 2x 2,5mm, I/L 0,2dB (C+), R/L -55dB (G1), konektory R&M +

Patchcord singlemode OS1/OS2 G657A1, E2/APC-SC/PC, 15m, LSOH žlutý dup. 2x 2,5mm, I/L 0,3dB, R/L -55dB, konektory R&M + AMP

detail porovnat
     

601.00
Kč  bez DPH
 

 
 
 

 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 


 

 

 

37

položek

2

stránky


 
 
 




 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  •  N 

     Novinka 

     V 

     Výprodej 

     S 

     Speciální nabídka 

     S 

     Snížená cena 

     Z 

     Zajímavý produkt 

     P 

     Produkt zatím není dostupný 

     P 

     Použité zboží 

     D 

     Doprodej 

     P 

     Prodej ukončen 

     P 

     Promo akce 

  •  

    - je skladem

    - k dispozici do 48 hodin

    - není skladem
    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •  S 

     sestava 

    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)


 
 
 



 
 
 

 
Porovnat0 ks
 

 

 

 

  Kód Název produktu Vaše cena    

 
 
 


 
 
 

 

Naposledy navštívené

 


 

 

 
    Kód Název produktu Vaše cena  

 
 
 


 
 
 






Obsah košíku:

0 položek
Celková cena:0

 

 

 



 
 
 


 


Přihlášení přihlásit

Najdete nás na

           

Kontakty

 
Česká republika

Alternetivo s.r.o.
Žirovnická 2389
106 00  Praha 10

IČ: 25098314, DIČ: CZ25098314
Zapsána Městským soudem v Praze
oddíl C, vložka 49492

Recepce +420 221 771 881
Fax +420 221 771 882
O2 +420 724 610 001
T-mobile +420 731 014 229
Vodafone +420 773 881 800

E-mail: info [at] alternetivo.cz


Obchodní oddělení
Objednávky a nabídky

Tel: +420 221 771 807
E-mail: eshop [at] alternetivo.cz




Centrální sklad
V Chotejně 15
102 00 Praha 15

Tel.: +420 221 771 815
Slovenská republika

Alternetivo s.r.o.
Zámocká 8
811 01  Bratislava 1

IČ: 45934479, DIČ: SK2023145113
Zapísaná okresným súdom v Bratislave,
vložka 68965/B

Tel.: +421 903 425 405
Tel.: +421 254 131 436

E-mail: info [at] alternetivo.sk


Obchodné oddelenie
Objednávky a ponuky

Tel.: +421 903 425 405
Tel.: +421 254 131 436
© 1996-2017 Alternetivo

K provozování našeho webu www.alternetivo.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.