Vyhledávání "qsfp bidi" Vyhledávání: qsfp bidi

Status

Podrobné vyhl.

Řadit podle

vzestupně sestupně
20 produktů
2 stránky
 
 
Kód

QSFP28-BIDI-100G-10km-1331-ARI

QSFP28 transceiver 100GBASE-WDM, SM, 10km, 3,3V ,LC simplex, Tx 1331nm, PAM4 single lambda, 0 až 70°C, DDM, ARISTA kompatibilní funguje proti QSFP28-BIDI-100G-10km-1271-ARI ...

Výrobce

OEM transceivery

10 890.00 Kč 

bez DPH

13 178.72 Kč 

s DPH

 
Kód

QSFP28-BIDI-100G-30km-1305-CIS

QSFP28 transceiver 100GBASE-WDM, SM, 30km, 3,3V ,LC simplex, Tx 1305nm, PAM4 single lambda, 0 až 70°C, DDM, CISCO kompatibilní funguje proti QSFP28-BIDI-100G-30km-1309-CIS ...

Výrobce

OEM transceivery

19 550.00 Kč 

bez DPH

23 657.32 Kč 

s DPH

 
Kód

QSFP28-BIDI-100G-10km-1331-CIS

QSFP28 transceiver 100GBASE-WDM, SM, 10km, 3,3V ,LC simplex, Tx 1331nm, PAM4 single lambda, 0 až 70°C, DDM, CISCO kompatibilní funguje proti QSFP28-BIDI-100G-10km-1271-CIS ...

Výrobce

OEM transceivery

10 890.00 Kč 

bez DPH

13 178.72 Kč 

s DPH

 
Kód

QSFP28-BIDI-100G-10km-1271-CIS

QSFP28 transceiver 100GBASE-WDM, SM, 10km, 3,3V ,LC simplex, Tx 1271nm, PAM4 single lambda, 0 až 70°C, DDM, CISCO kompatibilní funguje proti QSFP28-BIDI-100G-10km-1331-CIS ...

Výrobce

OEM transceivery

10 890.00 Kč 

bez DPH

13 178.72 Kč 

s DPH

 
Kód

QSFP-SR-BIDI-CIS

QSFP+ transceiver 41,2Gbps,40GBASE-SR BIDI (2x 20Gbps VCSEL SWDM multiplex - 832 a 918nm),MM, 30m OM2, 100m OM3 (150m=OM4), 3,3V, LC duplex konektor, 0 až 70°C, CISCO komp....

Výrobce

OEM transceivery

6 511.00 Kč 

bez DPH

7 880.12 Kč 

s DPH

Speciální nabídka

Kód

QSFP28-BIDI-100G-40km-1305-CIS

QSFP28 transceiver 100GBASE-WDM, SM, 40km, 3,3V ,LC simplex, Tx 1305nm, PAM4 single lambda, 0 až 70°C, DDM, CISCO kompatibilní funguje proti QSFP28-BIDI-100G-40km-1309-CIS ...

Výrobce

OEM transceivery

38 450.00 Kč 

bez DPH

46 526.32 Kč 

s DPH

 
Kód

QSFP28-BIDI-100G-40km-1309-CIS

QSFP28 transceiver 100GBASE-WDM, SM, 40km, 3,3V ,LC simplex, Tx 1309nm, PAM4 single lambda, 0 až 70°C, DDM, CISCO kompatibilní funguje proti QSFP28-BIDI-100G-40km-1305-CIS ...

Výrobce

OEM transceivery

38 450.00 Kč 

bez DPH

46 526.32 Kč 

s DPH

 
Kód

QSFP28-BIDI-100G-10km-1271-HUA

QSFP28 transceiver 100GBASE-WDM, SM, 10km, 3,3V ,LC simplex, Tx 1271nm, PAM4 single lambda, 0 až 70°C, DDM, HUAWEI kompatibilní funguje proti QSFP28-BIDI-100G-10km-1331-HUA ...

Výrobce

OEM transceivery

10 890.00 Kč 

bez DPH

13 178.72 Kč 

s DPH

 
Kód

QSFP28-BIDI-100G-10km-1331-HUA

QSFP28 transceiver 100GBASE-WDM, SM, 10km, 3,3V ,LC simplex, Tx 1331nm, PAM4 single lambda, 0 až 70°C, DDM, HUAWEI kompatibilní funguje proti QSFP28-BIDI-100G-10km-1271-HUA ...

Výrobce

OEM transceivery

10 890.00 Kč 

bez DPH

13 178.72 Kč 

s DPH

 
Kód

QSFP-SR-BIDI-HPA

QSFP+ transceiver 41,2Gbps,40GBASE-SR BIDI (2x 20Gbps VCSEL SWDM multiplex - 832 a 918nm),MM, 30m OM2, 100m OM3 (150m=OM4), 3,3V, LC duplex konektor, 0 až 70°C, HP komp....

Výrobce

OEM transceivery

6 511.00 Kč 

bez DPH

7 880.12 Kč 

s DPH

Speciální nabídka

Kód

QSFP28-BIDI-100G-30km-1309-CIS

QSFP28 transceiver 100GBASE-WDM, SM, 30km, 3,3V ,LC simplex, Tx 1309nm, PAM4 single lambda, 0 až 70°C, DDM, CISCO kompatibilní funguje proti QSFP28-BIDI-100G-30km-1305-CIS ...

Výrobce

OEM transceivery

19 550.00 Kč 

bez DPH

23 657.32 Kč 

s DPH

 
Kód

JNP-QSFP-100G-BXSR

...

Výrobce

JUNIPER

Vaše cena bez DPH

0.00 Kč 

s DPH

 
 
Kód

JNP-QSFPP-40G-BXSR

...

Výrobce

JUNIPER

Vaše cena bez DPH

0.00 Kč 

s DPH

 
 
Kód

QSFP-SR-BIDI-FOR

QSFP+ transceiver 41,2Gbps,40GBASE-SR BIDI (2x 20Gbps VCSEL SWDM multiplex - 832 a 918nm),MM, 30m OM2, 100m OM3 (150m=OM4), 3,3V, LC duplex konektor, 0 až 70°C, FORTINET komp....

Výrobce

OEM transceivery

6 511.00 Kč 

bez DPH

7 880.12 Kč 

s DPH

Speciální nabídka

Kód

QSFP-SR-BIDI-PAL

QSFP+ transceiver 41,2Gbps,40GBASE-SR BIDI (2x 20Gbps VCSEL SWDM multiplex - 832 a 918nm),MM, 30m OM2, 100m OM3 (150m=OM4), 3,3V, LC duplex konektor, 0 až 70°C, Palo Alto komp....

Výrobce

OEM transceivery

6 511.00 Kč 

bez DPH

7 880.12 Kč 

s DPH

Speciální nabídka