Chráníme malé řešením velkých

Check Point - komplexní IT bezpečnost

Check Point vynalezl počátkem devadesátých let stavový firewall a od té doby je lídrem trhu IT bezpečnosti. Mimo jiné byl takto označen Gartnerem 23krát v rámci Magického kvadrantu na síťové firewally. Produkty a služby Check Point jsou prodávány malým, středním i velkým podnikům a organizacím i poskytovatelům služeb. Zákaznická základna čítá více než 100.000 podniků a miliony uživatelů po celém světě.

Check Point Infinity je jediné konsolidované řešení kybernetické bezpečnosti napříč cloudy, sítěmi, koncovými body, mobilními zařízeními a internetem věcí. Check Point neustále prosazuje inovace v oblasti kybernetické bezpečnosti s nejpokročilejšími technologiemi threat intelligence a prevence hrozeb založenými na umělé inteligenci, sjednocenou správou zabezpečení a automatizací zabezpečení cloudu. Díky tomu může chránit organizace i před nejnovější 6. generací kybernetických útoků.

 

 

Technologie Check Point Software

Check Point nabízí komplexní portfolio zabezpečení, které obsahuje síťová hardwarová zařízení, firewally značky Quantum, jako je například produktová řada Quantum Spark, určená pro menší a střední firmy (SMB). Check Point také nabízí virtuální appliance a cloudovou bezpečnost pod značkou CloudGuard. Check Point Harmony je prvním sjednoceným bezpečnostním řešením pro uživatelská zařízení a přístup. Chrání zařízení a internetová připojení před nejsofistikovanějšími útoky a zároveň zajišťuje zero-trust přístup k podnikovým aplikacím. Nejlepší ochrany v kybernetické bezpečnosti dosáhnete pomocí jednotné správy zabezpečení poskytované Infinity-Vision. Můžete spravovat celé vaše bezpečnostní prostředí pomocí sjednocených zásad z jediného panelu napříč sítěmi, cloudem, mobilními zařízeními, koncovými body a IoT zařízeními. Detekujte, reagujte a ukončujte útoky rychleji s 99,9% přesností pomocí nástrojů vyvinutých společností Check Point Research pro vyšetřování kybernetických útoků.

 

 

Během COVIDu a následné krize na Ukrajině se počet kybernetických útoků zmnohonásobil. Riziko se nyní téměř rovná jistotě. Malé a střední firmy ale stále nejsou na útoky poslední generace připravené. 54% útoků na SMB je bohužel úspěšných. Řada produktů Quantum Spark nabízí nejlepší komplexní ochranu proti hrozbám, ale navíc přidává velmi snadné nasazení i provoz. Dá se snadno řídit z cloudu nebo mobilní aplikace. Celkové náklady jsou velmi příznivé díky trvale nízké ceně hardwaru i licencí a snadnému objednání i nasazení.

Řada bezpečnostních bran Quantum Spark poskytuje malým a středním podnikům ochranu před všemi známými i neznámými hrozbami:

 • Firewall nové generace (NGFW)
 • IPSec VPN a SSL-VPN
 • Kontrola aplikací a filtrování webu
 • Prevence narušení (IPS)
 • Antivirus
 • Anti-Bot
 • Anti-Spam
 • SandBlast emulace hrozeb

 

 

 

snadné nasazení

kompletní zabezpečení během 60 vteřin

stačí objednat, zapojit u zákazníka a zapnout

 

raz, dva, zabezpečeno!

 

 

 

 

 

 

 

 

bezpečnostní operační centrum na dlani

získejte stav sítě v reálném čase

okamžitě potlačte hrozby

 

raz, dva, zabezpečeno!

 

 

 

 

 

 

 

 

spravujte bezpečnost
z jedné obrazovky

jednoduché webové uživatelské rozhraní

automatizovaná správa hrozeb

lze řídit lokálně nebo centrálně

povolte flexibilní řízení pomocí vrstev zásad

automatické rozpoznávání a objevování zařízení

raz, dva, zabezpečeno!

 

 • nejširší nabídka rozhraní obsahuje gigabitový ethernet, optiku, Wi-Fi 6 a 5G
 • box umožňuje vybrat pro každou aplikaci jiného poskytovatele internetu
 • integrovaný QoS monitor kontroluje garantovanou šířku pásma per služba nebo aplikace
 • možnost nasazení v HA režimu pro vysokou dostupnost

 

 

description: ; keywords: ;