Maxifi Hotspot - cloudový přístupový portál pro komunikaci se zákazníky přes WiFi

Maxifi Hotspot - Wi-Fi pro hosty/zákazníky/diváky/návštěvníky/pacienty/cestující

Poskytování bezdrátového přístupu k internetu se dnes považuje za základní službu pro zákazníky. Wi-Fi technologie, která se k tomu nejčastěji využívá,je široce dostupná na všech chytrých telefonech a tabletech. Pokrytí a kapacita mobilních sítí 3G/4G není vždy a všude optimální, proto je Wi-Fi připojení velmi oblíbené a vyhledávané. Investice do kvalitního bezdrátového systému podnikové třídy, který je schopen zabezpečit vysoké požadavky pro připojení ve veřejných prostorech, bývá však poměrně vysoká. Vyplatí se tedy vybavit připojení k internetu nadstavbou, která
zvýší jeho atraktivitu a přinese provozovateli možnost alespoň částečně pokrýt investiční náklady.

Takovou nadstavbou je Wi-Fi přístupový portál Maxifi Hotspot – moderní rozhraní pro komunikaci se zákazníky.

 


Kde je možné portál využívat?

Nasazuje se všude tam, kde je poskytováno připojení k internetu pro veřejnost:

 • obchodní centra
 • maloobchodní řetězce
 • banky
 • restaurace a kavárny
 • hotely
 • sportovní stadiony
 • nemocnice
 • veřejné dopravní prostředky
 • jednorázové akce – koncerty, konference, mítinky
 • rušné ulice nebo náměstí

Ale i jako síť pro hosty ve firmách, podnicích, úřadech nebo organizacích.

 

Co všechno může portál nabídnout?

Přístupový portál nabízí velice přívětivé prostředí pro komunikaci se zákazníkem. Můžete si od zákazníka například vyžádat souhlas s podmínkami využívání vaší Wi-Fi sítě, požádat o zadání různých údajů pro pozdější obchodní a marketingové účely a mimo jiné i zobrazit reklamní obsah či upozornění. Z veškerých získaných informací jsou k dispozici rozsáhlé interaktivní statistiky. Portál lze navíc celkově přizpůsobit podle firemního profilu, případně přidat různé nadstandardní funkce. To vše vede k větší spokojenosti zákazníka a samozřejmě i vaší.

 

Jak portál funguje?

Portál je nabízen formou SaaS (Software as a Service), čili běží jako služba v cloudovém prostředí. Jediný požadavek pro nasazení portálu je podporovaná Wi-Fi infrastruktura. Mezi podporované platformy patří: Ruckus, Extreme Networks, Cambium Networks, Teltonika, Mist Systems, Cisco, Meraki, Aruba, HPE, Huawei, Mikrotik, Ubiquiti a další.

 

Jaké funkce oceníte?

V první řadě mnoho možností registrace jako například:                          

 • potvrzení podmínek přístupu
 • registrace pomocí SMS či emailu
 • přihlášení přes profil na sociálních sítích (Facebook, Twitter, LinkedIn, Google)
 • přidělení kódu
 • žádost o přístup
 • vlastní formulář (dotazník, anketa, atd.)

 

 

Z údajů získaných tímto způsobem dostanete hodnotná data, která jsou nápomocna při analýze charakteru zákazníku a lze tak přizpůsobit obchodní aktivity.

Mezi další výhody tohoto portálu bezesporu patří variantní filtrace internetového obsahu. Nedojde tak k nevhodnému nebo dokonce nezákonnému jednání na vaší Wi-Fi síti. 

Jednotliví uživatelé mohou být omezeni časovým rozsahem, rychlostí přenosu nebo objemem přenesených dat. V případě větších akcí lze dosáhnout tímto způsobem vysoké dostupnosti připojení pro všechny účastníky.

Chcete mít online přehled o využívání vaší sítě? Maxifi poskytuje detailní statistiky – počty uživatelů, přenesená data, použitá zařízení a mnoho dalších. To vše v různých náhledech dle času a místa. Dokonalá analytika pro veřejné prostory.

Přes webové administrátorské rozhraní lze velice snadno zadávat reklamní obsah různého charakteru - bannery, animace, videa, slidery, rozcestníky, informační mikrosity. Ideální marketingová komunikace v reálném čase.

 

Portál již funguje na stovkách lokalit po celé České republice a na Slovensku. Neváhejte a vyzkoušejte výhody Maxifi Hotspot.

description: Nadstavba pro všechny, kteří poskytují WiFi připojení. Místo pouhého uspokojení zákazníka hotspot konektivitou, získáte skvělý způsob, jak budovat zákaznickou databázi, jak zvýšit cílenou informovanost, jak získat další pohled na zákazníka, nástroj na budování věrnosti značky nebo třeba představení nových služeb.; keywords: wifi hotspot, hotspot, wifi portal, wifi analytics, wifi hotspot, wifi přístup, wi-fi akvizice dat, wi-fi reklama, maxifi, cloud4wi, purple wifi, linkyfi, socifi;