Malý datový rozvaděč pod omítku

Datový rozvaděč pod omítku (SOHO, ACP)

InWall ACP datové rozvaděče jsou ideální pro konsolidaci rozvodů síťové infrastruktury v domácnostech a malých kancelářích (SOHO).

19" rozvaděče řady ACP jsou alternativou k tradičním nástěnným rozvaděčům. Nabízejí estetičtější provedení (díky zabudování do stěny), úsporu místa a v neposlední řadě nákladově efektivní řešení, které ocení jak developeři, tak koncoví uživatelé. Nízkoprofilové provedení rozvaděče jej předurčuje k instalaci všude tam, kde co nejefektivnější využití často velmi stísněného prostoru hraje nejdůležitější roli.

Datový rozvaděč Conteg InWall ACP SOHO - detail

I přes nízký profil nabízí tyto rozvaděče pozice o celkové hodnotě 6U. Lze do něj usadit patch panely, vyvazovací panely i aktivní prvky (vše ve standardní rozteči 19"). Vyvazovací panely a další prvky organizace kabeláže zajistí v limitovaném vnitřním prostoru rozvaděče ACP přehledné a strukturované vedení kabeláže všech typů (měď, optika).

Datový rozvaděč Conteg InWall ACP SOHO - detail Datový rozvaděč Conteg InWall ACP SOHO - detail

Rozvaděč řady ACP se vyrábí v rozměru 540x530x140mm (v/š/h). Vertikální lišty mají velikost 4U, horizontální 2U. Další rozměry na vyžádání.

Detail rozvaděče - zde

description: Datové rozvaděče pod omítku jsou ideální pro konsolidaci rozvodů síťové infrastruktury v domácnostech a malých kancelářích (SOHO);; keywords: datový rozvaděč pod omítku, ACP, InWall, SOHO;