Escene - VoIP technologie

IP telefonie - Escene

Escene 

Čínská společnost Escene byla založena v roce 2001. Již od počátku firma směřovala k VoIP technologiím a v současné době nabízí Escene široké portfolio zařízení s vysokou kvalitou.

IP telefony

IP telefony značky Escene nabízí ideální řešení pro podnikové aplikace. Tyto přístroje disponují velkým množstvím funkcí, jsou kvalitně zpracované a mají ergonomické ovládání. V nabídce nalezneme přístroje vhodné pro využití v jakékoliv firemní sféře, ať už se jedná o banky, nemocnice, školy, hotely, call centra, ale i jiné. Velice dobrá je konektivita, zákazník má na výběr ze dvou variant rychlostí drátového připojení a samozřejmě nechybí ani možnost bezdrátového připojení.

Mimo jiné potěší podpora standardu Power over Ethernet, HD kvalita zvuku a velice přehledné webové rozhraní pro nastavení telefonu. Nejen tyto funkce přispívají k ještě většímu komfortu komunikace. Přístroje lze navíc rozšířit o bezdrátový modul Bluetooth nebo moduly s programovatelnými tlačítky.

Za zmínku stojí vyvíjená aplikace EP+. Tuto komunikační aplikaci bude možné provozovat na chytrých telefonech se systémy Android a iOS. Aplikace bude napojena na konkrétní IP telefon a uživatel tak může být dostupný kdekoliv. EP+ bude sloužit zejména pro volání, ale bude nabízet i funkce jako synchronizace vyzvánění, přepínání hovorů mezi mobilním a pevným telefonem nebo ovládání IP bezpečnostních interkomů.

IP bezpečnostní interkomy

IP bezpečnostní interkomy značky Escene jsou postaveny na stejném základu jako IP telefony této značky, a tak nabízí mnoho společných vlastností. Jejich robustní kovové provedení a odolnost proti prachu a vodě umožňují nasazení i v náročnějším prostředí. Dostupné jsou i varianty se čtečkou čipových karet RFID a numerickou klávesnicí. Všechny modely obsahují rozhraní pro připojení dalších bezpečnostních zařízení.

Oblíbená zařízení

ES620-PEN

Pokročilý IP telefon pro náročné uživatele. Velký barevný displej a široké možnosti nastavení zaručují pohodlnou každodenní komunikaci. HD kvalita zvuku je u telefonu značky Escene samozřejmostí. Dostupné jsou i verze s Wi-Fi (WS620-PEN) a 2x1000BASE-T (GS620-PEN). Mezi další vlastnosti patří:

 • 8xSIP účet
 • Podpora PoE napájení
 • 8 programovatelných tlačítek
 • Možnost připojení bezdrátového handsfree v kombinaci s Bluetooth module

ES330-PEN

Profesionální IP telefon střední třídy s černobílým displejem. Bohatá nabídka business funkcí a HD kvalita nechybí ani u tohoto modelu. Dostupná je i verze s 2x1000BASE-T (GS330-PEN). Dále tento přístroj nabízí:

 • 3xSIP účet
 • Podpora PoE napájení
 • 12 programovatelných tlačítek
 • Možnost připojení bezdrátového handsfree v kombinaci s Bluetooth modulem

IS720-PRT

IP interkom postavený na IP telefonu. Kombinuje interkom a řešení pro řízený přístup díky čtečce RFID karet a numerické klávesnici. Robustní a odolné provedení zaručí bezproblémové fungování i ve zhoršených podmínkách.

 • 2xSIP účet
 • HD kvalita zvuku
 • Podpora PoE napájení
 • Programovatelné tlačítko
 • Relé pro připojení dalšího bezpečnostního vybavení
description: Alternetivo s.r.o. jako distributor přináší spolehlivé a cenově příznivé systémy AudioCodes, Akuvox, Escene a Toris, hlasové brány, přenos klasické telefonie po IP; keywords: IP, VoIP gateway, PoE, EP+, security intercom, RFID, SIP, HD;