Extreme AirDefense Essentials

Extreme AirDefense Essentials jako účinná ochrana vaší bezdrátové sítě

Bezdrátová konektivita s sebou přináší řadu výhod, ale zároveň i vlastní škálu zranitelností. K maximalizaci užitku z bezdrátové sítě, zajištění bezpečnosti uživatelů a maximální možné ochraně dat potřebujete ten správný soubor nástrojů.

Společnost Extreme Networks jako lídr v oblasti cloud networkingu přináší v rámci ExtremeCloud IQ řadu funkcí usnadňujících konfiguraci, monitoring a management síťových prvků. Důležitým nástrojem k zajištění bezpečnosti bezdrátové sítě je pak aplikace AirDefense Essentials. Jedná se o WIPS řešení vycházející z více než 15 let zkušeností společnosti Extreme Networks na poli bezdrátové ochrany. Podívejte se na krátké video, které představuje aplikaci AirDefense Essentials. Tato aplikace hlídá síť před potenciálními hrozbami 24x7x365 a mezi její klíčové vlastnosti patří:

  • zjednodušení ochrany, monitoringu a bezpečnosti bezdrátové sítě
  • ochrana s použitím detekce 40+ základních hrozeb
  • detailní náhled na klíčové hrozby a ohrožené oblasti
  • přehledné zobrazení stavu síťového zabezpečení na ovládacím panelu (viz. obrázek)
  • dostupnost služby v ExtremeCloud IQ pro rychlejší a přehlednější správu

Aplikace AirDefense Essentials je navíc v rámci licence k ExtremeCloud IQ Pilot zcela zdarma, stejně jako tři další aplikace: Location Essentials, Guest Essentials a IoT Essentials. Tyto 4 klíčové aplikace dohromady vytváří z ExtremeCloud IQ platformu, která obsahuje všechny základní systémy k managementu drátové i bezdrátové sítě. Vše v jednoduchém a přehledném uživatelském rozhraní.

 

 

 

description: ; keywords: ;