Optická koncová zařízení (CPE) pro GPON i PtP sítě

Integrované přístupové brány pro FTTH

Poskytněte svým zákazníkům spolehlivé a bezproblémové optické připojení pomocí nejvýkonnější hardwarové platformy na trhu. Představujeme ucelenou nabídku koncových bran pro PtP i GPON přístupové sítě FTTH od severského výrobce Icotera.

Icotera je přední evropský vývojář a výrobce standardních CPE řešení Fiber-to-the-Home. Předností mimo jiné jsou produkty s vynikajícím designem, špičkovou kvalitou a výkonem bez kompromisů. Důraz je kladen na maximálnípřizpůsobení se optickým sítím a poskytovatelům datových služeb. Jedná se o flexibilní a nákladově efektivní řešení, která kopírují individuální potřeby operátorů.

Sídlo společnosti se nachází v Dánsku, zatímco veškerá podpora výzkumu a vývoje i zákaznická podpora funguje v celé Evropě. Icotera je technologickým lídrem v oboru s vlastním vývojem hardwaru a softwaru, což zákazníkům zaručuje potřebnou kvalitu a vysokou spolehlivost zařízení. Icotera se rychle a efektivně přizpůsobila budoucím technologiím a ve spolupráci se zákazníky tak poskytuje služby, které požadují.

Produkty a řešení Icotera v současné době podporují úsilí předních síťových operátorů v celé Evropě, kteří poskytují vysokorychlostní, širokopásmové, internetové a obsahové služby stovkám tisíc soukromých domácností prostřednictvím rostoucí sítě optických kabelů, které jsou rozmístěny po celém kontinentu. Posláním ICOTERA je umožnit zákazníkům poskytovat vysoce kvalitní řešení a služby FTTH svým předplatitelům a poskytovat jim i další zdroje příjmů, které přispívají k jejich udržitelnému růstu, a to jak nyní, tak v budoucnu. Funkcí orientovanou na budoucnost je platforma Smart Home integrovaná do brány. Tato platforma nabízí skvělá řešení pro koncové uživatele v oblasti alarmů a sledování, správy energie a domácí automatizace, která jsou nabízena poskytovatelem služeb nebo provozovatelem sítě, což jim poskytuje skvělé příležitosti pro další zdroje příjmů a zvýšenou loajalitu zákazníků.

Kvalitní optické připojení k internetu je klíčovým prvkem naší budoucnosti. Umožní nám stát se součástí digitální společnosti a využívat veškeré výhody a možnosti moderních technologií. Ať se jedná o zábavu, soukromé nebo pracovní aplikace, budeme schopni streamovat audio a video s vysokým rozlišením a nízkou latencí, připojit chytrá zařízení v celé domácnosti, ponořit se do virtuální nebo augmentované reality.

Nové aplikace vytvářejí daleko větší tlak na ISP, aby byla internetová konektivita co nejvíce spolehlivá. 72% problémů, které zákazníci hlásí svým poskytovatelům, má původ v koncovém zařízení sítě (CPE), kabeláži u zákazníka nebo Wi-Fi routeru, který si zákazník koupil sám a poskytovatel nad ním nemá žádnou kontrolu. Zákazník není schopen rozlišit příčinu problému a volá poskytovatele. Ten pak ve většině případů musí poslat technika na místo, což je velice nákladné.

Jak se dá těmto neočekávaným nákladům předejít?

  1. Integrovaná řešení přinášejí vyšší spolehlivost.
  2. Plná kontrola nad sítí zákazníka snižuje nutnost zásahu na místě.
  3. Vysoká spolehlivost zařízení prodlužuje servisní intervaly.

 

 

 

Některé z klíčových vlastností produktů Icotera

Integrované řešení

Icotera FTTH CPE poskytuje vysoce výkonné Wi-Fi 802.11ac Wave-2 s 4x4 MU-MIMO a umožňuje tak propustnost v reálném životě nad 1 Gb/s. Rychlost je pouze polovinou kouzla produktů Icotera - je to také řešení se skvělým pokrytím.

Součástí CPE je také propracované FTU (Fiber Termination Unit) unikátní modulární koncepce. Usnadněte instalaci nebo výměnu FTU. Díky SWAP technologii je lze snadno vyměnit bez zásahu do instalace optických vláken. Upgrade u zákazníka nebo výměna brány již není problémem.

 

Proaktivní řešení potíží na síti

Možnost shromažďování a používání dat z každého nainstalovaného CPE umožňuje poskytovatelům internetových služeb a provozovatelům sítí proaktivně řešit problémy dříve, než koncový uživatel narazí na nepříjemnosti. Software ICONS pro síťový dohled od společnosti Icotera vám umožní sledovat, jaké toky jsou předávány a komu. Analyzátor MPEG-TS také kontroluje samotný datový tok: spotřebu šířky pásma, pakety za sekundu, ztrátu paketů a latence.

 

Vynikající CATV s jedinečnými kontrolními možnostmi

Přijímač CATV AGC nabízí služby širokopásmové kabelové televize s plynulým sledováním a konfigurací úrovní výkonu. Jako volitelnou funkci nabízí tyto FTTH brány kompletní a přizpůsobitelné řešení filtrů s úzkopásmovou filtrací pro jednotlivé plány RF kanálů.

 

Skandinávská kvalita

Vynikající design oceněný cenou Red Dot umožní instalaci na jakémkoli místě u zákazníka. Odolné provedení a vysoká kvalita výroby zajišťují velmi nízkou poruchovost a dlouhou životnost produktu. Stabilní software umožňuje instalaci v systému od předních světových výrobců jako jsou Nokia, Huawei nebo Adtran. Produkty Icotera nasazují poskytovatelé FTTH po celé Evropě, např. Telenor, Orange nebo NTE.

 

Produkty Icotera naleznete zde.

description: Multifunkční přístupové body XAVI; keywords: VoIP gateway, FXS, FXOSIP, H.323, MGCP, QoS, TOS/Diffserv, TDM, SAS, E1, BRI, IPSec; XAVI;;