Připravte vaše zákazníky na bezva bezdrátovou budoucnost

Huawei prosazuje rychlost ve svých bezdrátových řešeních – využijte cenově zajímavá AP Wi-Fi 5 a Wi-Fi 6. Navíc, všechny Wi-Fi 6 AP mohou poskytovat funkce bezdrátového kontroléru v menších sítích do 128 AP a to včetně tunelování provozu. Nejnovější Wi-Fi 6 AP jsou navíc vybavena SDR (Software Defined Radio), kde podle potřeb a počtu připojených klientů můžete AP „rozdělit“ na až 3 AP s nižším počtem prostorových streamů nebo využít AP jako jedno rádio s vysokým počtem prostorových streamů. To vám umožní rekonfiguraci sítě v závislosti na aktuálním provozu a potřebách připojených klientů.

Jako základní AP jsou vhodná AP4050DN nebo AP4050-DE-M se smart anténami, svět Wi-Fi 6 začíná u AirEngine 5750-10 a šplhá až po nejvyšší model AirEngine 8760-X1-PRO v max. konfiguraci 16T16R.

 

Hlavní výhody nových Wi-Fi 6 AP od Huawei

AP společnosti Huawei AirEngine jsou jedinými přístupovými body v odvětví se 16 prostorovými streamy, a proto dosahují propustnosti až 10,75 Gbps, čímž poskytují síťové zážitky podobné těm na vláknové optice pro služby s velkým provozem, jako jsou AR / VR a 4K video. 

Speed

 

 

 

AP společnosti Huawei AirEngine používají technologii Dynamic Turbo k dynamické detekci typů aplikací a implementaci HQoS. U klíčových aplikací se tak dosahuje latence až 10 ms a systém poskytuje plynulý zážitek z aplikací v reálném čase, jako jsou AR / VR a hlas.

 

Huawei proaktivně optimalizovala tradiční roamingový proces. Terminály Huawei mohou implementovat bezeztrátový roaming 10 ms v sítích založených na technologii AirEngine Wi-Fi 6. To přináší hladký zážitek z kancelářských aplikací, jako jsou videokonference a hlasová volání pro uživatele na cestách. Navíc se při Lossless Roamingu ve scénářích s automaticky naváděnými vozidly (AGV) mohou AGV plynule pohybovat mezi přístupovými body s nulovou ztrátou paketů, čímž účinně zajišťují stabilní provoz 24/7 výrobního podniku.

 

AP společnosti Huawei AirEngine mají 16 vestavěných inteligentních antén a používají algoritmus beamformingu jako v 5G, čímž dosahují nejen o 20% většího pokrytí, ale také silnějších a více zaměřených signálů než tradiční antény. Konečným výsledkem je plné pokrytí bez slepých míst. 

 

AP společnosti Huawei AirEngine mají nezávislé rádiové sondy, které umožňují větší přesnost při detekci dat prostředí. Tyto přístupové body mohou spolupracovat s iMaster NCE-CampusInsight - inteligentním systémem O&M - proaktivně detekovat změny prostředí a inteligentně optimalizovat síťové prostředí a zlepšovat výkon zařízení až o 58%.

 

description: ; keywords: ;