"Single sign-on" nástroj pro každodenní práci

KeyShield SSO

KeyShield SSO je velice komplexní, ale bezpečný tzv. "Single sign-on" nástroj pro každodenní práci v jakémkoliv firemním segmentu. Svým záběrem předčí většinu konkurence. KeyShield neuchovává žádné citlivé informace, pouze poskytuje jednoduchou možnost, jak přistupovat k jednotlivým aplikacím.

Lze využít i rozšířených možností a mimo přihlášení do aplikací pomocí systémového loginu je možné využít například validaci přístupu pomocí bezpečnostní karty. Správa je jednoduchá, realizuje se přes webové prostředí a celé řešení není omezeno na konkrétní operační systém či platformu.

 

Bezpečný KeyShield je IdP (Identity Provider) - neuchovává hesla ani jiné citlivé informace.

Server KeyShield je implementován v jazyce Java a přímo podporovaná je instalace na Linux a na Windows server. Intuitivní webová konzole pro správu a vestavěný card management.

Klient KeyShield je k dispozici pro všechny hlavní platformy - Windows XP až 10, Linux, MacOSX, iOS (iPhone, iPad), Android. Instalaci klienta na Windows lze zajistit např. jednoduchou politikou, je ve formě msi. Konfigurace klienta je dynamická ze serveru KeyShield SSO.

LDAP zdroj uživatelů může být libovolná adresářová služba - Active Directory, eDirectory, OpenLDAP, SunOne, Apache DS atd. Lze využít vestavěný Apache DS.

JWT rozhraní je ověřeno s elektronickou poštou Kerio, umožňuje i odhlášení a návrat.

SAML rozhraní je ověřeno s Office365, GoogleApps, SalesForce atd. Lze pracovat s mnoha Service Providery s různými předlohami (assertion template). Podpora pro JWT.

Radius Accounting rozhraní zajišťuje autentizaci uživatelů k libovolnému počtu aktivních prvků v síti (firewall, Web Content Manager, Proxy apod) nebo převzetí identity uživatele VPN od firewallů pro zamezení opakovanému přihlášení.

Integrační API je dostupné na straně serveru (REST) i na straně stanice (DLL) takže nezáleží na tom, zda konkrétní aplikace má tzv. těžkého Windows klienta nebo webové rozhraní nebo obě.

Notifikační rozhraní předává informace všem konfigurovaným integrovaným systémům při každé změně (přihlášení, odhlášení, výměna uživatelů). Rychlost zpracování na straně KeyShield je méně než 1 sekunda, celý proces přepnutí na nového uživatele lze v běžném nemocničním systému zvládnout v několika sekundách (i pro více systémů najednou).

Prostředí Microsoft a MicroFocus (Novell) jsou plně podporována, klient KeyShield zajistí přihlášení uživatele a připojení jeho domácího adresáře, při odchodu zase odhlášení.

Našim partnerům poskytneme bezplatnou a neomezenou podporu při integraci. Máme plně zpracované funkční příklady pro těžké i webové klienty.

Zkušební instalace ve vašem prostředí vyžaduje 1-2 hod.

description: ; keywords: ;