Vysokozátěžové rozvaděče

Vysokozátěžové rozvaděče

Tento zátěžový rozvaděč vzniknul díky stále se zvyšujícím nárokům IT komponentů (nárůst hmotnosti) v dnešních datových centrech, ale také v samostatně stojících datových a serverových rozvaděčích.

Rozvaděče řady RHF jsou díky své nosnosti až 1,5 tuny jsou určeny pro řešení požadavků na vysokou zátěž. Díky kompatibilitě s portfoliem ROF příslušenství, vertikálními i horizontálními systémy vyvazování kabeláže můžete rychle a jednoduše vybrat vhodné doplňky a upravit tak celkovou konfiguraci rozvaděče dle požadavků koncového uživatele.

Rozvaděče řady RHF jsou navrženy pro implementaci ventilačních a chladících systémů se kterými jsou plně kompatibilní a jsou vyráběny ve velikosti 42U, šířkách 600 a 800mm a hloubce 1000mm.

Základem rozvaděče RHF je svařovaná rámová konstrukce s použitím ocelových plechů o tloušťce 2,5mm se čtyřmi 19" lištami je již ve standardním provedení. Nosnost 1500kg zajistí vynikající stabilitu, bezpečnou instalaci a uložení všech typů IT zařízení (servery, aktivní a pasivní prvky, UPS, atd.). Široké portfolio příslušenství pro rozvaděč RHF nabízí výběr z 10 typů dveří a 14 typů zámků, takže rozvaděč je možno plně přizpůsobit Vašim požadavkům. Barevné provedení je RAL7035 a RAL9005.

description: Vysokozátěžové rozvaděče RHF; keywords: conteg, RHF, vysoko-zátěžový rozvaděč;