Připravte infrastrukturu u svých zákazníků na Wi-Fi 6.

Pro většinu zákazníků je instalace nové strukturované kabeláže událostí, která velmi narušuje jejich provoz. Využívá se proto prázdnin, dovolených, odstávek provozu nebo instalací mimo provozní dobu. Využijte aktuální možnosti, kdy jsou prostory řady zákazníků (školy, obchodní centra, průmyslové podniky, sportovní areály, restaurace atd.) uzavřeny pro běžný provoz a upgradujte jejich infrastrukturu pro příchod nového standardu Wi-Fi 6

Strukturovaná kabeláž tvoří v rámci celkových nákladů IT oddělení relativně malou část. Typicky se instaluje na dlouhé období 15-25 let. Za tuto dobu se ostatní infrastruktura vymění několikrát, o koncových zařízeních a SW ani nemluvě. Pořídit si špičkovou kabeláž a optimalizovat její design se nyní v souvislosti s přípravou na Wi-Fi 6 skutečně vyplatí. Protože teoretická přenosová rychlost může být až 10 Gb/s, znamená to, že jako nejnižší kategorii strukturované kabeláže bude možné použít kategorii 6A. A to ať se jedná o jakýkoli prvek - metalické instalační kabely, patch panelypatch kabely nebo zásuvky, aby byl celý spoj v souladu se standardy EN 50173 a ISO/IEC 11801 (třída EA)

Popřípadě je možné využít koncepci tzv. zónové kabeláže a na připojení přístupových bodů (AP) použít speciální RJ-45 konektor od společnosti SIEMON nazvaný Z-PLUG, který nabízí jednoduchou a rychlou instalaci přímo na instalační kabel a díky své robustnosti i vyšší bezpečnost.

Díky instalaci strukturované kabeláže kategorie 6A tak budou moci vaši zákazníci zmigrovat na Wi-Fi 6 kdykoli a využít tak maximální kapacitu, kterou tento nový standard přináší.

Máme veškeré nutné komponenty skladem k okamžitému dodání.

description: ; keywords: ;