NAT, routing, peering, policing a data retention

Pokročilá řešení pro ISP s enterprise prvky Huawei

Nárůst objemu provozu ISP, nová vysokorychlostní rozhraní 10-100G, vlastní AS či vlastní IPv4 adresy a jejich routing, BGP peering a pokročilé scénáře balancování nebo i policing&shaping, NAT či export hlaviček pro potřeby retence dat. Pro tyto potřeby, ale i celou řadu dalších požadavků, nabízí Huawei networking atraktivní a cenově dostupná řešení. Jsou ověřena již více než 15 lety provozu v českém i slovenském ISP prostředí od regionálních až po národní telco operátory. Řešení stavějící především na vysoké hardwarové spolehlivosti, výborně postaveném feature setu jednotlivých produktů, unifikovaném operačním systému napříč produktovými řadami, ale i podpoře místního zastoupení výrobce velmi úzce spolupracujícího s certifikovanými specialisty společnosti Alternetivo, dlouholetého partnera Huawei pro náročná prostředí networkingu operátorů i ISP. Zvolte carrier úroveň řešení i pro vaši síť.

 

 

 

NG firewally Huawei USG těží z architektury postavené na vlastních síťových chipech. V nejnovější generaci se jedná o Solar A chipy s až desetinásobným nárůstem výkonu proti předešlé generaci. Navíc je toto doprovázeno snížením latence a vyšší efektivitou zpracování.

Tyto chipy jsou pak doplněny tradičními procesory (typ procesoru dle modelové řady). Procesory zde však na rozdíl od tradičních softwarových nezabezpečují kompletně i forwardování provozu, ale slouží primárně pro správu všech funkcí i správu jednotlivých relací.

V kombinaci výkonných HW chipů s tradičním CPU pak dochází k níže namodelovanému procesování relací, kdy je relace po jejím sestavením procesována již samotným hardwarem.

Právě díky této architektuře dosahují NG firewally Huawei USG vysokého výkonu nejen v routingu, ale především v NATu (kdy uváděné výkonnostní parametry jsou vztaženy i na NATovaný provoz), ale výkon není degradován nárůstem pravidel či politik. Toto je pak zásadní z pohledu komplikovanějších centrálních nasazení, kdy odpadá tak komplikované ladění pravidel pro minimalizaci dopadu na výkon. Toto se pak vztahuje nejen na routing a NAT, ale i samotná firewall pravidla či další Traffic Management, např. pro Traffic Policing.

 

Důvody pro volbu Huawei switchů, routerů či NG firewallů

Vybraná řešení Huawei switchů, routerů i firewallů stavějí na více než 30 letech vývoje produktů primárně navrhovaných právě pro segment operátorů a poskytovatelů síťové infrastruktury. Více než 15 let zkušeností certifikovaných specialistů Alternetivo pak přidává k řešení požadovanou praktickou zkušenost a znalost tohoto segmentu ať již pro návrhy řešení, podporu v implementaci či školení vybraných platforem.

 

  • Huawei switche, routery i firewally sdílí unifikovaný operační systém VRP konfigurovatelný v CLI naprosto analogickým způsobem napříč produktovými řadami (čitelná konfigurace, možnost automatizace, jednotný debug a diagnostika).
  • Praxí ověřená kompatibilita se všemi nejčastěji používanými dalšími dodavateli na úrovni jednotlivých protokolů.
  • Ověřené scénáře a konfigurace díky celé řadě realizovaných implementací v CZ & SK (včetně školení a podpory integrace).
  • Cenově velmi atraktivní řešení začínající na úrovni nízkonákladových řešení na bázi SW (open source).
  • Prověřená HW spolehlivost uvedených řešení jak u ISP, tak národních operátorů (k tomu navíc volitelné služby podpory výrobce ve formě Co-Care služeb v režimu až 24x7 či "Lifetime warranty" pro většinu modelů switchů).

 

description: ; keywords: ;