Případové studie

Vybrat si správnou informační technologii a dodavatele je stále důležitějším prvkem k úspěchu. Díky Internetu máme k dispozici množství konkurujících nabídek, nejprve porovnáváme zpravidla známé značky. Ve fázi porovnávání lákavých variant myslíme logicky na to, aby ta pro nás zajímavější běžela dlouho bez poruch, s minimalními náklady a bez negativních dopadů na náš provoz. Tak jako Vy se rozhodovala řada firem a jejich zkušenosti jsou doslova k nezaplacení.

Postupně zde pro Váše podnikání popisujeme zajímavé reference.

Podnikové Wi-Fi sítě

Wi-Fi 2,4 a 5 GHz. IEEE 802.11a/b/g/n/ac/. Podnikové i ISP sítě.

Logistické haly propojené bezdrátovou sítí

ESA logistika, s.r.o.

Ocelové haly s regálovými uličkami, prostředí nepříznivé pro snadné pokrytí podnikovým Wi-Fi. Technologie vyhovující pro RF zařízení používaná při skladových operacích. Optimalizace systému pro minimální počet potřebných přístupových bodů, které obstojí v náročném provozu mezinárodní logistiky.

Nová éra vzdělávání

Střední průmyslová škola dopravní Plzeň

Moderní technologie hrají v rámci současného vzdělávání na všech úrovních školství důležitou roli. Výukové programy začínají být závislé na konektivitě a školy hledají stabilní, bezpečnou platformu pro Wi-Fi síť s jednoduchou správou, která dokáže například obsluhovat vysoký počet nezávislých zařízení (BYOD).

Kvalitní Wi-Fi pokrytí v Hotelu Pyramida Praha

Orea Hotels & Resorts

Bezdrátové připojení k internetu v hotelech se v současné době stalo v podstatě standardem. Stejně tak to platí pro hotelové restaurace či konferenční sály. Rychlost a spolehlivost Wi-Fi je v dnešní době jedním z hlavních kritérií při výběru hotelu..

Konektivita pro pacienty, studenty a lékaře

Městská nemocnice v Litoměřicích

Efektivní administrace rozlehlé Wi-Fi sítě s rozděleným výkonem mezi návštěvníky, pacienty, pracovníky a studenty. Evidence připojených klientů. Poskytnutí konektivity s minimálním počtem AP v celé plánované oblasti, tj. wifi-nepřející konstrukci budov. Připravenost na další rozšíření od nabízení reklamy, trasování techniky a personálu pomocí wifi triangulace až po indoor navigace nebo vyvolávací systém přes Maxifi.

Když se snoubí prestiž, tradice a inovace

Wi-Fi pro studenty

Smíchovská střední průmyslová škola (dále jen SSPŠ) je prestižní vzdělávací institucí s mnoholetou tradicí. Wi-Fi pro studenty SSPŠ je s ohledem na jejich zaměření klíčovou věcí...

Wifi pro špičkový zdravotnický provoz

Nemocnica svätého Michala v Bratislavě

Pro zadavatele byla na předním místě spolehlivost pokrytí a rovněž bezpečnost připojení v rámci Wi-Fi. Zadavatel se při svém výběru řídil pozitivními referencemi na dodávky Wi-Fi pro nemocnice a internetu pro pacienty...

Výstavní areál se spolehlivým připojením

PVA EXPO Praha

Pokrytí výstavního areálu Wi-Fi signálem pro spolehlivé připojení tisíce klientů zároveň technologií, kterou není třeba ladit a resetovat. Koncept pružné bezdrátové sítě, která roste s výstavištěm a díky snadnosti instalace ji lze rychle přizpůsobit charakteru konané akce a přání zákazníka. Snížení provozních nákladů přináší také pro koncertní haly či univerzitní posluchárny.

Pokrytí WiFi v prostorech zámku

WiFi zámek Nelahozeves

Společnost Lobkowicz Collections, o.p.s., která spravuje historické sbírky, vybrala pro realizaci projektu společnost NetSERV, s.r.o. se sídlem v Mikulově, která se dlouhodobě věnuje výstavbě profesionálních WiFi systémů na produktech firmy CommScope Ruckus a má referenční realizace z historických a památkově chráněných budov.

Špičkové pokrytí Wi-Fi po celém Hotelu Dlouhé Stráně

Hotel Dlouhé Stráně - Jeseníky

Hotel Dlouhé Stráně, který se nachází v Jeseníkách, vybral pro realizaci projektu společnost NetSERV, s.r.o., která se dlouhodobě věnuje výstavbě profesionálních Wi-Fi systémů na produktech firmy CommScope Ruckus. V posledních letech se na různých rezervačních internetových portálech hodnotí právě kvalita internetového Wi-Fi připojení a mnoho klientů se podle hodnocení i rozhoduje.

Privátní síť pro komunikaci mezi pobočkami

Union Ocel s.r.o.

Propojení poboček v řadě zemí pomocí VPN, správa a současná integrace na bezdrátové sítě na jednotlivých pobočkách. Realizace WiFi s ohledem na online čtečky čárových kódů používané ve výrobních halách. Řešení naplánované/připravené na postupný přechod od core prvků na virtuální verze.

Chráníme tradiční české výrobky. Hravě.

SP-IT Limited s.r.o.

Merkur je pro nás fenomén a naprosto prestižní záležitost. Děkujeme tímto velice našemu partnerovi SP-IT Limited s.r.o. (IT služby od A do Z), že vybral právě naše moderní řešení UTM/NGFW WatchGuard pro modernizaci síťové infrastruktury z hlediska zabezpečení právě pro společnost Merkurtoys s.r.o.

Bezpečnost na prvním místě s firewallem WatchGuard Firebox M290

Bezpečný a kontinuální přechod z WatchGuard M270 na M290

Nasazením WatchGuard M290 a implementací AuthPoint jsme dosáhli výrazného zvýšení úrovně zabezpečení a snížili riziko kybernetických hrozeb.

Lze hacknout steak? S firewallem WatchGuard ne!

Bezpečnostní model s firewallem WatchGuard v praxi

Implementace nového bezpečnostního modelu s cílem modernizace a posílení ochrany sítě před kybernetickými hrozbami ve společnosti ZEMAN maso - uzeniny. Moderní firewall WatchGuard vás přesvědčí svou vysokou úrovní bezpečnosti, pokročilými funkcemi i snadnou správou.

Řešení strukturované kabeláže v datacentru

G2 Server - Nagano

Metalická a optická kabeláž pro nové prostory. Kompletní řešení s kabelážním systémem Siemon od návrhu kabelových lávek, managementu až po celou realizaci infrastruktury na klíč. Modulární design orientovaný na rozšiřování, nejen centrálních technologií, datacentra.

Optické samonosné kabely a jejich kotvení

Severočeské doly a.s.

Zajímavý projekt optického spoje (48 SM) propojujícího vzdálené těžební lokality. Instalace samonosného kabelu na sloupy mnoha typů a převěsy až 150 m se ukázaly výzvou na řádné kotvení, kterou jsme neočekávali. Společně s našimi dodadavateli za úspěchem stojí také trpělivost a zkušenost realizační firmy.

Monitoring datového centra

Datové centrum ELBRUS

V rámci rozvoje metropolitní sítě v České Třebové bylo projektováno nové zálohované datacentrum pro 50 rozvaděčů. Součástí projektu bylo řešení monitoringu jeho prostředí a dalších stavů i pro non IT technologie. Důraz byl kladen na jednoduchost a modulárnost této technologie. 

Monitoring teploty rozvaděčů

IOT - use case (Kabelová Televize Ústí nad Orlicí)

KABELOVÁ TELEVIZE Ústí nad Orlicí s.r.o. od roku 1992 provozuje televizní kabelové rozvody v celém městě Ústí nad Orlicí. Dnes poskytuje své služby pro více než 2 500 spokojených zákazníků a potřebovali vyřešit monitoring teploty v síťových rozvaděčích...

Monitoring teploty skladování léků

Detailní přehled o reálných podmínkách skladování léků

Společnost Slovanet je jedním z největších alternativních telekomunikačních operátorů na Slovensku, přičemž jako jeden z mála operuje s výlučně slovenským kapitálem. Svým zákazníkům poskytuje řešení internetové komunikace, datových služeb, telefonování, bezpečnosti, televize a dalších doplňkových služeb.

Přístupový portál nad Wi-Fi

GENERALI Arena Sparta Praha

Cloudová nadstavba WiFi sítě v provedení v individuálním zákaznickém designu sportovního klubu Sparta, včetně zobrazování injektované reklamy externích agentur. Monetizace WiFi pro další marketing sportovního klubu, zákaznické formátování na cílený / specifický obsah skrze ověřená přihlášení.

Bezpečný 5G SD-WAN

Příklady zákaznických řešení Cradlepoint

Dozvíte se, jak řešení Cradlepoint pomáhá v různých zákaznických případech, například jak hasiči vybavili hlavní vozidla flexibilním mobilním připojením, jak maloobchodní pobočky společnosti T-Mobile předchází výpadkům nebo jak Cradlepoint pomáhá okamžitě otevírat a centrálně spravovat zubní ordinace.

5G sítě

5G routery, 5G bonding, privátní 5G sítě.

5G celulární bonding pro rozhlasové vysílání

Spolehlivé řešení pro přenos mediálních dat z terénu

Český rozhlas si vybral velmi spolehlivé řešení SpeedFusion od Peplinku, aby zajistil vysokou kvalitu svých živých přenosů ze všech možných lokalit. Kombinace 5G a dalších způsobů připojení pomocí moderní technologie bondingu.

description: Přehled vybraných řešení v praxi; keywords: ;