Práce z domova snadno a rychle aneb Přenosná pobočka

VPN řešení Extreme Networks

V těžkých časech, kdy se momentálně většina podniků snaží zachovat kontinuitu provozu, jsme pro vás s Extreme Networks připravili speciální promo akci, ve které přicházíme s řešením jednoho z dnešních hlavních problémů, konkrétně jak rychle zajistit možnost práce z domova. Promo je možné využít pro každého zákazníka, napříč všemi segmenty. Celá řada zákazníků aktuálně hledá jednoduchý způsob, jak zabezpečit kvalitní a stabilní připojení pro vzdáleně pracující zaměstnance.

Řešení řiditelná z cloudu od Extreme Networks pomáhají podnikům a organizacím rychle připojit vzdálené pobočky i bezpečně podporovat práci z domova.

Hlavní výhody řešení Přenosná pobočka

  • rychlost nasazení - malá pobočka nebo domácí kancelář je spuštěna během několika minut bez nutnosti instalace jakéhokoli SW
  • vysoká dostupnost - možnost více WAN připojení vč. LTE s dynamickým přepojováním (SD-WAN funkcionalita)
  • cloud management - centralizovaná správa veškerých zařízení, jednotná politika pro SD-WAN a Wi-Fi
  • další přidaná hodnota - prioritizace provozu dle skupiny uživatelů nebo aplikace, L2-L7 firewall, WPA3 na Wi-Fi

 

 

Součástí Přenosné pobočky jsou čtyři varianty:

Přenosná pobočka pro domácí vzdělávání a home office

Balíček produktů pro domácí vzdělávání nebo home office od společnosti Extreme Networks, kde je kladen velký důraz na jednoduchost a rychlost implementace. O stabilní připojení se v tomto případě stará "Plug N Play" přístupový bod do zásuvky, který nese název ATOM.

Přenosná pobočka pro domácí kancelář

Balíček od společnosti Extreme Networks pro domácí kancelář, který je určen pro náročné uživatele, kteří chtějí mít doma na svém vzdáleném pracovišti kvalitní WiFi pokrytí a možnost připojení dalších zařízení kabelem (např. tiskárna).

Přenosná pobočka pro menší pobočku nebo intenzivní práci z domova

Balíček pro malé kanceláře do 200-250m2, případně intenzivní práci z domova. O bezdrátovou konektivitu se stará kvalitní přístupový bod AP305C, který je již navržen podle nového standardu WiFi 6.

 

Přenosná pobočka pro větší pobočky

Balíček od společnosti Extreme Networks pro větší pobočky do ca 450m2, který zabezpečí stálou a kvalitní konektivitu pro několik desítek zaměstnanců.

 

Prosíme všechny partnery, kteří mají o tuto akci zájem, o kontaktování jejich obchodního zástupce s poptávkou na konkrétní počet kusů pro konkrétního koncového zákazníka, kdy samozřejmě tento balíček bude cenově velmi zvýhodněn dle množství.

Závěrem bychom rádi upozornili, že v případě nakupování jakýchkoliv Extreme Networks produktů, je vyžadováno partnerství s výrobcem, kde stačí vyplnit tento jednoduchý formulář ZDE.

 Platnost akce do 30.6.2020.

description: ; keywords: ;