Dohled nad parkovacími místy? Jedině Parkdroid!

08.07.2022
Schéma LoRaWAN komunikace

Zařízení výrobce Parkdroid nabízíme ve čtyřech variantách. Ponorné a povrchové, pričemž každá z těchto variant je dostupná pro sítě LoRaWAN a NB-IoT. Ponorná varianta nalezne uplatnění primárně při pokládání nového povchu parkoviště a povrchová varianta v místech, kde je již podklad hotový a bylo by náročné vytvářet velké otvory pro celé senzory. Senzor jako takový se konfiguruje pomocí aplikace pro Android, přičemž se stačí s telefonem přiblížit k zařízení a pomocí několika kliknutí je senzor připravený pro provoz.

Zařízení zasílá průběžnou zprávu jednou za definovaný čas a současně ohlasí změnu stavu v daný okamžik. Tyto informace jsou obsaženy v jednom bytu, což sebou nese energetickou optimalizaci a větší spolehlivost přenosu. Baterie senzoru zaručuje výdrž v řádech roků.

Ani provozní náklady nemusí být vysoké. Pro implementace o stovkách zařízení lze využít LoRaWAN brány Milesight, ze kterých je možné směrovat již zpracovaná data do libovolných systémů. Bráně postačí jakékoli internetové připojení a připojení do elektrické sítě.

Nabídku parkovacích senzorů naleznete zde.

Nabídku bran Milesight zde.

Dohled a dostupnost parkovacích míst je nestárnoucí téma posledních let. U parkovacích domů nutnost, ve veřejných prostorech vítaný benefit. Proto vám přinášíme řešení, které je velice jednoduché a lze nasadit kdekoli.