Extreme Networks opět volbou zákazníků v Peer Insights

19.05.2021

Americkou společnost Gartner asi netřeba představovat. Výzkum, poradenství, konzultace a další služby v rámci ICT ji proslavili dostatečně a díky nim získala renomé nezávislé instituce se silným vlivem na hodnocení světových výrobců. Jejich Magický kvadrant nebo Kritické schopnosti ovlivňují zákazníky na celém světě.

Peer Insights je z trochu jiného soudku, protože o umístění rozhodují přímo zákazníci pomocí recenzí jednotlivých vendorů. Jednou za 18 měsíců pak Gartner vydá Voice of the Customer (Hlas zákazníka), který je syntézou všech získaných recenzí. Hlavním výstupem je opět kvadrant, ve kterém se hodnotí počet recenzí, doporučení zákazníků, pokrytí trhu a schopnosti produktu i výrobce. Vítězové se ocitají v pravém horním rohu a jsou označeni jako Customers' Choice - Volba zákazníků.

Je nám potěšením oznámit, že Extreme Networks je Volbou zákazníků již počtvrté za sebou a doporučilo by jej 93% všech zákazníků. Gratulujeme!

Již počtvrté za sebou získává Extreme Networks označení "Volba zákazníků" v rámci Peer Insights od Gartnera. Co to vlastně znamená a jak se takové ocenění dá získat?