FiberTEK IV - sada Singlemode Laser + Multimode LED

FiberTEK IV - sada Singlemode Laser + Multimode LED
 

FiberTEK IV - sada Singlemode Laser + Multimode LED

Výrobce
IDEAL INDUSTRIES
Kód
R164010
Náš kód
75658
207 370.00 Kč
Doporučená cena bez DPH
250 920.72 Kč
Doporučená cena s DPH
2.50 Kč
Recyklační poplatek
Objednat

    Podrobnosti

    FiberTEK IV-MM LED & SM Laser Kit
    2x modul MM FiberTEK IV, 2x modul SM FiberTEK IV, brašna, SC, FC, ST adaptéry pro moduly (2ks), SC-SC patch cords, 6 x 9?m, 6 x 50?m dle ISO/IEC 14763-3 standard, referenční příručka. kompatibilní s certifikačním testerem LanTEK IV.

    Odeslat dotaz

    Nalezli jste jinde na internetu nižší cenu?

    Váš e-mail
    Cena bez DPH
    Cena s DPH
    WWW
    Komentář
    Mám o tento produkt zájem

    Zaslat informaci o produktu známému

    Váš e-mail
    Zaslat na e-mail
    Komentář

    Našli jste na eshopu chybu? Prosíme napište nám. Děkujeme

    Popis závady
    Váš e-mail

    Parametry

    Produktová řada

    Rodina produktů (certifikační testery) Lantek

    Typ produktu

    Typ produktu (certifikační a jednoduché testery) Příslušenství

    K provozování našeho webu www.alternetivo.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...