Kabel optický samonosný DROP FTTx 3,5mm, 08 vláken SM 9/125, G.657A2, PU černý (FR), d3,5mm, 800N, převěsy do 100m

Kabel optický samonosný DROP FTTx 3,5mm, 08 vláken SM 9/125, G.657A2, PU černý (FR), d3,5mm, 800N, převěsy do 100m
 

Kabel optický samonosný DROP FTTx 3,5mm, 08 vláken SM 9/125, G.657A2, PU černý (FR), d3,5mm, 800N, převěsy do 100m

DROP FTTx, opt. kabel samonosný univerzální, PU plášť černy FR , d3,5mm, 800N, pro převěsy do 100m, vlákna 250µm, 8vláken SM 9/125, G.657A2, diel.,papír. krab. s cívkou 32x34x36cm , 7,5kg/km Vysokoadhezní Tato karta je s příplatkem pro výrobu tras
Výrobce
ZCOMAX
Kód
008-SM657A2LT-DROP-SSB-HA-ZXTR
Náš kód
62071
Záruka
12 Měsíců
13.40 Kč
Doporučená cena bez DPH
16.21 Kč
Doporučená cena s DPH
Objednat

    Podrobnosti

    Optický kabel je dodáván v papírovém boxu (1000m). Odběr menšího množství než je v boxu je možný. Boxy i zapůjčujeme po dobu instalace. Nespotřebovaný kabel je možné vrátit zpět, bude dobropisován dle skutečně odebraného množství.

    MADE-IN-KOREA

    ZCOMAX DROP FTTx samonosné univerzální kabely, vyráběné v Koreji, jsou vyvinuty speciálně pro aplikace FFTx. Plášť je vyroben z materiálu PU (PolyUrethan) a splňuje parametry LSFROH pro instalace uvnitř budov. Materiál pláště PU velmi dobře odolává i vodě a UV záření (pigmentace vrchní vrstvy pláště) - tento kabel lze tedy použít i na venkovní instalace a pro instalace převěsů. Vysoká pevnost v tahu (800N), daná velkým množstvím kevlaru pod pláštěm spolu s velmi nízkou hmotností kabelu (750g/100m!!), umožňuje instalaci převěsů až na vzdálenost 120m bez dalších opor.

    ORIGINÁLNÍ PŘÍSLUŠENSTVÍ
    Kabel má oproti SAMSUNG DROP kabelům měkčí plášť, pro instalaci samonosným způsobem nedoporučujeme SAMSUNG úchytky FISH-CLAMP (dochází k nahrnování pláště).
    Pro instalaci samonosným způsobem doporučujeme úchytky TELENCO OKSNP-WIRE-DROP-CLAMP.

    Instalace převěsů, díky jednoduchým úchytkám, nebyla nikdy snažší!
    Další dostupné doplňky výrazně zvyšují komfort instalace!

    JEDNODUCHÉ OKONEKTOROVÁNÍ
    Za pomoci speciálních QA-DROP gelových mechanických SC konektorů nebylo nikdy konektorování snažší,
    a to bez speciálních nástrojů a přípravků (pomocí sdruženého nástroje QA-TOOL) a s vyskou mechanickou pevností konektoru na kabelu - více informací zde.
    K dispozici je dále několik technických variant předkonektorovaných tras s tohoto kabelu.

    OPTICKÁ VLÁKNA G.657 A2
    Nesmírnou výhodou tohoto kabelu jsou optická vlákna dle nové normy G.657 A2 - vlákna mají zvýšenou odolnost na makroohyby (povolený poloměr ohybu je 2,4cm), a tak tento kabel nevyžaduje téměř žádné speciální přizpůsobení kabelových kanálů či lišt.
    Použitá vlákna G.657 A2 jsou kompatibilní s běžnými low-waterpeak vlákny G.652D. Vlákna jsou v provedení s primární ochranou 250um.

    PŘEVĚSY JSOU ALTERNATIVOU
    Malý vnější průměr kabelu 3mm je rovněž výhodou - Vaše převěsy nebudou hyzdit okolí a ze země tento tenký kabel budete jen těžko hledat.
    Neváhejte nás kontaktovat a vyžádat si vzorky na otestování!

    LS CABLE je další z velkých korejských kabeloven. Společnost byla založena roku 1962 a již od roku 1978 se věnuje vývoji a výrobě optických vláken a kabelů. LS CABLE vyrábí vlastní preformy, vlákna i kabely. Celý proces výroby je po celou dobu kontrolován, a to přispívá tak k vysokému kvalitativnímu standardu. LS CABLE má i několik světových prvenství. Např. v roce 1999 jako první na světě vyrobena preforma pro tažení vlákna 450km bez přerušení!!! Výrobce disponuje certifikáty ISO9001 a ISO14001.

    Odeslat dotaz

    Nalezli jste jinde na internetu nižší cenu?

    Váš e-mail
    Cena bez DPH
    Cena s DPH
    WWW
    Komentář
    Mám o tento produkt zájem

    Zaslat informaci o produktu známému

    Váš e-mail
    Zaslat na e-mail
    Komentář

    Našli jste na eshopu chybu? Prosíme napište nám. Děkujeme

    Popis závady
    Váš e-mail

    Parametry

    Barva

    Barva černá

    Počet vláken

    Počet vláken 8

    Typ vlákna

    Typ vlákna SM
    Typ vlákna upřesnění OS1 SM G657A2 9/125um

    Další vlastnosti

    Instalační teploty -30 az 60°C
    Konstrukce FO kabelu suchá s vlákny 250um
    Pevnost v tahu 350N
    Plášť PU (FR)
    Použití FO kabelu samonosné
    průměr kabelu 3mm
    Skladovací/ operační teploty -30 az 60°C

    Související dokumenty

    certifikace EN60332-1-2 - zkouška elektrických a optických kabelů v podmínkách požáru
    704145-01-02.pdf

    Související produkty

      Kód Název produktu Výrobce   Doporučená cena bez DPH  
    Porovnat OKSNP-CABLE-GUIDE Pomocná úchytka se samolepkou pro organizaci SAMSUNG FTTX DROP kabelu 3mm Optika pasivní
     
    9.90 Kč
    Porovnat OKSNP-SB207-201 Nerezová ocelová páska v odvíjecím dávkovači; šířka 20mm, tloušťka 0,7mm, 9,1kN, délka návinu 50m TELENCO
     
    848.00 Kč
    Porovnat ONAO-TELBTS Kleště pro napínaní ocelových pásek – šroubovací typ, galvanizovaná ocel, 1,8kg TELENCO
     
    2 277.00 Kč
    Porovnat OKSP-ILS-SC-SM-APC-3mm Konektor optický SPLICE-ON, SC-APC, pro DROP kabely (2 až 3,2mm + 2x 3,1mm), OS1 9/125 SM, kompletní, útlum do 0,2dB ILSINTECH
     
    74.00 Kč
    Porovnat SLUKO-KON-DROP-08-LC Předkonektorovaná trasa DROP FTTx 3mm G.657A 4 vlákna, 8x konektor AMP LC/PC simplex SM 9/125 vlastní práce
     
    1 804.00 Kč
    Porovnat OKSNP-5/35-CLAMP Kotvící svorka/ úchytka/ kotva s očkem otevíratelným 5/35 pro instalaci DROP kabelu 3mm samonos. způsobem, beznástrojová instalace TELENCO
     
    17.60 Kč
    Porovnat OKSNP-TELBIB20 Spony robustní, nerezové, 20mm, balení 100 kusů, 1kg, pro spojení ocelové pásky kolem sloupu TELENCO
     
    463.00 Kč
    Porovnat ORKS-QA-DROP-EXTENDER Spojka optická kabelová odklopná DROP CABLE EXTENDER, IP54, spojí dva DROP kabely 3mm (pouze 1 vlákno), včetně 2ks QA konektorů NETWORK CABLE

    D

    199.00 Kč
    Porovnat #OKSNP-POLE-CLAMP-HOLDER-50 Pásek hliníkový oplastovaný se sponou, pro uchycení kabelové úchytky/ svorky na sloup, délka 50cm (pro sloupy do průměru 11,5cm) Optika pasivní
     
    30.40 Kč
    Porovnat OKSNP-CABLE-SLEEVE-CLOVER Průchodka do okenních rámů a pod. pro instalaci SAMSUNG FTTX DROP kabelu 3mm Optika pasivní
     
    1.80 Kč
    Porovnat SLUKO-KON-DROP-04-LC Předkonektorovaná trasa DROP FTTx 3mm G.657A 2 vlákna, 4x konektor AMP LC/PC simplex SM 9/125 vlastní práce

    S

    902.00 Kč
    Porovnat ONAPR-QA-TOOL Přípravek montážní pro instalaci QA konektoru na optický kabel SAMSUNG DROP 3mm, není nezbytný, ale znatelně urychluje práci NETWORK CABLE
     
    2 812.00 Kč
    Porovnat SLUKO-KON-DROP-OKO-28 Osazení předkonektorované trasy chráničkou konektorů a okem pro snadné zatažení na jedné straně trasy, max. průměr chráničky 28mm vlastní práce
     
    467.00 Kč
    Porovnat SLUKO-KON-DROP-08-ST Předkonektorovaná trasa DROP FTTx 3mm G.657A 4 vlákna, 8x konektor AMP ST/PC SM 9/125 vlastní práce
     
    2 191.00 Kč
    Porovnat SLUKO-KON-DROP-04-ST Předkonektorovaná trasa DROP FTTx 3mm G.657A 2 vlákna, 4x konektor AMP ST/PC SM 9/125 vlastní práce
     
    1 095.00 Kč
    Porovnat OSV-HOLD-HF-2.5F-L-R-SWIFT-Fx Držák optického kabelu 3mm, sada 2ks držáků (levý a pravý), pro svářečku ILSINTECH SWIFT F1 a F3 ILSINTECH
     
    5 699.00 Kč
    Porovnat OKSP-ILS-SC-SM-PC-3mm Konektor optický SPLICE-ON, SC-PC, pro DROP kabely (2 až 3,2mm + 2x 3,1mm), OS1 9/125 SM, kompletní, útlum do 0,2dB ILSINTECH

    S

    66.00 Kč
    Porovnat OKSNP-CLAMP-HOOK Originální ocelové očko/ držák kotvící svorky + hřebík pro uchycení FISH-CLAMP svorky/ úchytky, pro přibití do dřev. sloupu Optika pasivní
     
    7.60 Kč
    Porovnat OKSNP-VSH-HOOK Konzole/ variabilní držák s hákem průběžný, nerezový, pro uchycení kotvící kabelové svorky na sloup KLAHOS
     
    121.00 Kč
    Porovnat SLUKO-KON-DROP-OKO-17 Osazení předkonektorované trasy chráničkou konektorů a okem pro snadné zatažení na jedné straně trasy, max. průměr chráničky 17mm vlastní práce
     
    467.00 Kč
    Porovnat ONAP-45-163-341 Kleště odholovací 45-163 pro průměry 3-5,5mm, pro podélné i příčné naříznutí pláště,vhodné i na L/T trubičky, 3x nastavitel. břit IDEAL INDUSTRIES
     
    674.00 Kč
    Porovnat SLUKO-KON-DROP-04-SC Předkonektorovaná trasa DROP FTTx 3mm G.657A 2 vlákna, 4x konektor AMP SC/PC simplex SM 9/125 vlastní práce
     
    838.00 Kč
    Porovnat OKSNP-WIRE-DROP-CLAMP Kotvící svorka/ úchytka/ kotva s očkem otevíratelným pro instalaci DROP kabelů 2-6mm samonosným způsobem TELENCO
     
    37.60 Kč
    Porovnat SLUKO-KON-DROP-08-SC Předkonektorovaná trasa DROP FTTx 3mm G.657A 4 vlákna, 8x konektor AMP SC/PC simplex SM 9/125 vlastní práce

    S

    1 675.00 Kč

    K provozování našeho webu www.alternetivo.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...