0
Košík je prázdny
0

    Kabel optický samonosný DROP FTTx 5mm, 02 vlákna SM 9/125 900um, G.657A, PU černý + bílý , d5mm, 1000N, převěsy do 120m

    Kabel optický samonosný DROP FTTx 5mm, 02 vlákna SM 9/125 900um, G.657A, PU černý + bílý , d5mm, 1000N, převěsy do 120m

    Promo akce

    varianty

    Kabel optický samonosný DROP FTTx 5mm, 02 vlákna SM 9/125 900um, G.657A, PU černý + bílý , d5mm, 1000N, převěsy do 120m

    Kabel optický samonosný DROP FTTx 5mm, 02 vlákna SM 9/125, G.657A, 900um, vnější PU černý, vnitřní PU bílý LSOH, d5mm, 1000N, převěsy do 120m, cívka 2000m, vlákna v sek. ochraně 900µm, bezgel. suché provedení, dielektrický
    Výrobce
    SPEED OPTICS
    Kód
    002-SM657ALT900-DROP-DJB
    Náš kód
    41364
    Záruka
    24 Měsíců
    8.20 Kč
    Doporučená cena bez DPH
    9.92 Kč
    Doporučená cena s DPH
    Objednat

      Podrobnosti

      Optický kabel je dodáván na cívkách. Odběr menšího množství než je návin cívky je možný. Cívky zapůjčujeme po dobu instalace. Nespotřebovaný kabel je možné vrátit zpět, bude dobropisován dle skutečně odebraného množství.Vyjímkou jsou náviny/ smotky 100m a méně - ty již vracet a dobropisovat nelze. Pokud žádný z výše uvedených návinů není dostatečný pro vaši aplikaci, informujte se o dalších možnostech.

      Odeslat dotaz

      Nalezli jste jinde na internetu nižší cenu?

      Váš e-mail
      Cena bez DPH
      Cena s DPH
      WWW
      Komentář
      Mám o tento produkt zájem

      Zaslat informaci o produktu známému

      Váš e-mail
      Zaslat na e-mail
      Komentář

      Našli jste na eshopu chybu? Prosíme napište nám. Děkujeme

      Popis závady
      Váš e-mail

      Parametry

      Barva

      Barva bílá, černá

      Počet vláken

      Počet vláken 2

      Typ vlákna

      Typ vlákna SM
      Typ vlákna upřesnění OS1 SM G657.A 9/125um

      Další vlastnosti

      Instalační teploty -30 az 70°C
      Konstrukce FO kabelu 900um T/B
      Pevnost v tahu 1kN
      Plášť PU (FR)
      Použití FO kabelu samonosné
      průměr kabelu 18,6mm
      Skladovací/ operační teploty -30 az 70°C

      Varianty produktu

        Kód Název produktu Výrobce   Doporučená cena bez DPH  
      Porovnat 002-SM657ALT900-DROP-DJB//1850 Kabel optický samonosný DROP FTTx 5mm, 02 vlákna SM 9/125 900um, G.657A, PU černý + bílý , d5mm, 1000N, převěsy do 120m SPEED OPTICS

      P

      8.20 Kč
      Porovnat 002-SM657ALT900-DROP-DJB//1851 Kabel optický samonosný DROP FTTx 5mm, 02 vlákna SM 9/125 900um, G.657A, PU černý + bílý , d5mm, 1000N, převěsy do 120m SPEED OPTICS

      P

      8.20 Kč
      Porovnat 002-SM657ALT900-DROP-DJB//1852 Kabel optický samonosný DROP FTTx 5mm, 02 vlákna SM 9/125 900um, G.657A, PU černý + bílý , d5mm, 1000N, převěsy do 120m SPEED OPTICS

      P

      8.20 Kč
      Porovnat 002-SM657ALT900-DROP-DJB//1853 Kabel optický samonosný DROP FTTx 5mm, 02 vlákna SM 9/125 900um, G.657A, PU černý + bílý , d5mm, 1000N, převěsy do 120m SPEED OPTICS

      P

      8.20 Kč
      Porovnat 002-SM657ALT900-DROP-DJB//1854 Kabel optický samonosný DROP FTTx 5mm, 02 vlákna SM 9/125 900um, G.657A, PU černý + bílý , d5mm, 1000N, převěsy do 120m SPEED OPTICS

      P

      8.20 Kč
      Porovnat 002-SM657ALT900-DROP-DJB//1855 Kabel optický samonosný DROP FTTx 5mm, 02 vlákna SM 9/125 900um, G.657A, PU černý + bílý , d5mm, 1000N, převěsy do 120m SPEED OPTICS

      P

      8.20 Kč
      Porovnat 002-SM657ALT900-DROP-DJB//1856 Kabel optický samonosný DROP FTTx 5mm, 02 vlákna SM 9/125 900um, G.657A, PU černý + bílý , d5mm, 1000N, převěsy do 120m SPEED OPTICS

      P

      8.20 Kč
      Porovnat 002-SM657ALT900-DROP-DJB//1857 Kabel optický samonosný DROP FTTx 5mm, 02 vlákna SM 9/125 900um, G.657A, PU černý + bílý , d5mm, 1000N, převěsy do 120m SPEED OPTICS

      P

      8.20 Kč
      Porovnat 002-SM657ALT900-DROP-DJB//1858 Kabel optický samonosný DROP FTTx 5mm, 02 vlákna SM 9/125 900um, G.657A, PU černý + bílý , d5mm, 1000N, převěsy do 120m SPEED OPTICS

      P

      8.20 Kč

      Související produkty

        Kód Název produktu Výrobce   Doporučená cena bez DPH  
      Porovnat OKSNP-CABLE-GUIDE Pomocná úchytka se samolepkou pro organizaci SAMSUNG FTTX DROP kabelu 3mm Optika pasivní
       
      9.80 Kč
      Porovnat OKSNP-SB207-201 Nerezová ocelová páska v odvíjecím dávkovači; šířka 20mm, tloušťka 0,7mm, 9,1kN, délka návinu 50m TELENCO
       
      844.00 Kč
      Porovnat ONAO-TELBTS Kleště pro napínaní ocelových pásek – šroubovací typ, galvanizovaná ocel, 1,8kg TELENCO
       
      2 266.00 Kč
      Porovnat OKSP-ILS-SC-SM-APC-3mm Konektor optický SPLICE-ON, SC-APC, pro DROP kabely (2 až 3,2mm + 2x 3,1mm), OS1 9/125 SM, kompletní, útlum do 0,2dB ILSINTECH
       
      73.00 Kč
      Porovnat SLUKO-KON-DROP-08-LC Předkonektorovaná trasa DROP FTTx 3mm G.657A 4 vlákna, 8x konektor AMP LC/PC simplex SM 9/125 vlastní práce
       
      1 804.00 Kč
      Porovnat OKSNP-5/35-CLAMP Kotvící svorka/ úchytka/ kotva s očkem otevíratelným 5/35 pro instalaci DROP kabelu 3mm samonos. způsobem, beznástrojová instalace TELENCO
       
      17.50 Kč
      Porovnat OKSNP-TELBIB20 Spony robustní, nerezové, 20mm, balení 100 kusů, 1kg, pro spojení ocelové pásky kolem sloupu TELENCO
       
      460.00 Kč
      Porovnat ORKS-QA-DROP-EXTENDER Spojka optická kabelová odklopná DROP CABLE EXTENDER, IP54, spojí dva DROP kabely 3mm (pouze 1 vlákno), včetně 2ks QA konektorů NETWORK CABLE

      D

      199.00 Kč
      Porovnat #OKSNP-POLE-CLAMP-HOLDER-50 Pásek hliníkový oplastovaný se sponou, pro uchycení kabelové úchytky/ svorky na sloup, délka 50cm (pro sloupy do průměru 11,5cm) Optika pasivní
       
      30.30 Kč
      Porovnat OKSNP-CABLE-SLEEVE-CLOVER Průchodka do okenních rámů a pod. pro instalaci SAMSUNG FTTX DROP kabelu 3mm Optika pasivní
       
      1.80 Kč
      Porovnat ONAPR-QA-TOOL Přípravek montážní pro instalaci QA konektoru na optický kabel SAMSUNG DROP 3mm, není nezbytný, ale znatelně urychluje práci NETWORK CABLE
       
      2 769.00 Kč
      Porovnat SLUKO-KON-DROP-04-LC Předkonektorovaná trasa DROP FTTx 3mm G.657A 2 vlákna, 4x konektor AMP LC/PC simplex SM 9/125 vlastní práce

      S

      902.00 Kč
      Porovnat SLUKO-KON-DROP-OKO-28 Osazení předkonektorované trasy chráničkou konektorů a okem pro snadné zatažení na jedné straně trasy, max. průměr chráničky 28mm vlastní práce
       
      467.00 Kč
      Porovnat SLUKO-KON-DROP-08-ST Předkonektorovaná trasa DROP FTTx 3mm G.657A 4 vlákna, 8x konektor AMP ST/PC SM 9/125 vlastní práce
       
      2 191.00 Kč
      Porovnat SLUKO-KON-DROP-04-ST Předkonektorovaná trasa DROP FTTx 3mm G.657A 2 vlákna, 4x konektor AMP ST/PC SM 9/125 vlastní práce
       
      1 095.00 Kč
      Porovnat OSV-HOLD-HF-2.5F-L-R-SWIFT-Fx Držák optického kabelu 3mm, sada 2ks držáků (levý a pravý), pro svářečku ILSINTECH SWIFT F1 a F3 ILSINTECH
       
      5 612.00 Kč
      Porovnat OKSP-ILS-SC-SM-PC-3mm Konektor optický SPLICE-ON, SC-PC, pro DROP kabely (2 až 3,2mm + 2x 3,1mm), OS1 9/125 SM, kompletní, útlum do 0,2dB ILSINTECH

      S

      65.00 Kč
      Porovnat OKSNP-CLAMP-HOOK Originální ocelové očko/ držák kotvící svorky + hřebík pro uchycení FISH-CLAMP svorky/ úchytky, pro přibití do dřev. sloupu Optika pasivní
       
      7.60 Kč
      Porovnat OKSNP-VSH-HOOK Konzole/ variabilní držák s hákem průběžný, nerezový, pro uchycení kotvící kabelové svorky na sloup KLAHOS
       
      121.00 Kč
      Porovnat SLUKO-KON-DROP-OKO-17 Osazení předkonektorované trasy chráničkou konektorů a okem pro snadné zatažení na jedné straně trasy, max. průměr chráničky 17mm vlastní práce
       
      467.00 Kč
      Porovnat OKSNP-WIRE-DROP-CLAMP Kotvící svorka/ úchytka/ kotva s očkem otevíratelným pro instalaci DROP kabelů 2-6mm samonosným způsobem TELENCO
       
      37.40 Kč
      Porovnat SLUKO-KON-DROP-08-SC Předkonektorovaná trasa DROP FTTx 3mm G.657A 4 vlákna, 8x konektor AMP SC/PC simplex SM 9/125 vlastní práce

      S

      1 675.00 Kč
      Porovnat ONAP-45-163-341 Kleště odholovací 45-163 pro průměry 3-5,5mm, pro podélné i příčné naříznutí pláště,vhodné i na L/T trubičky, 3x nastavitel. břit IDEAL INDUSTRIES
       
      671.00 Kč
      Porovnat SLUKO-KON-DROP-04-SC Předkonektorovaná trasa DROP FTTx 3mm G.657A 2 vlákna, 4x konektor AMP SC/PC simplex SM 9/125 vlastní práce
       
      838.00 Kč

      K provozování našeho webu www.alternetivo.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...