Když obrana selže, je nutné najít viníka

09.08.2023
Maxifi NetFlow Explorer

Zabezpečení i té nejmenší sítě je v dnešní době minimálně stejně důležité, jako kvalita sítě jako takové. S nástupem množství AI platforem a nejen jich přibývá sofistikovaných útoků, se kterými si běžný uživatel nemusí poradit. Co když zaměstnanec, klient nebo i návštěvník na hostovské síti otevře něco, co neměl? Co když někdo úmyslně využije veřejnou síť pro kriminální činnost? Dokážete vy nebo vaši zákazníci označit konkrétního uživatele spolu s dalšími podrobnostmi?

Efektivní řešení takových situací je jednoduché a tkví v odchytu datového toku na síti a mít možnost hledat konkrétní záznamy dle množství ruzných kriterií. Pro tyto účely máme v nabídce velice silný nástroj Maxifi NetFlow Explorer, který je primárně určen pro velké organizace a poskytovatele služeb, ale nově ve verzi Lite i pro menší organizace jako jsou školy, úřady a menší firmy. Provoz není závislý na použitém hardwaru a řešení běží na cloudových zdrojích.

Maxifi NetFlow Explorer Lite

Podpora produktu Maxifi NetFlow Explorer Lite

Nevyznáte se v této problematice? Potřebujete více informací o produktu a jeho nasazení? Neváhejte se obrátit na svého obchodního zástupce nebo na info@alternetivo.cz

Zabezpečení i té nejmenší sítě je v dnešní době minimálně stejně důležité, jako kvalita sítě jako takové. S nástupem množství AI platforem a nejen jich přibývá sofistikovaných úroků, se kterými si běžný uživatel nemusí poradit. Co když zaměstnanec, klient nebo i návštěvník na hostovské síti otevře něco, co neměl? Co když někdo umýslně využije veřejnou síť pro kriminální činnost? Dokážete vy nebo vaši zákazníci označit konkrétního uživatele spolu s dalšími podrobnostmi?