Konektor optický mechanický gelový FIC, SC, OM2 50/125 multimode, pro vl. 250 i 900µm, včetně přípravku


 

 

Konektor optický mechanický gelový FIC, SC, OM2 50/125 multimode, pro vl. 250 i 900µm, včetně přípravku

 Zajímavý produkt 

 


 
 
 

 

 

Výrobce: 

THE FIBERS 

Kód: OKMG-FIC-SU-M-02

Beznástrojový optický gelový konektor FIC, pro mechanické zapojení, SC, OM2 50/125 multimode, univerzální pro vlákna 250 i 900µm, včetně 900µm trubičky 50cm (pro vlákna 250µm), včetně instalačního přípravku
 
Part No.FIC-SU-M-02
Doporučená prodejní cena bez DPH 177.00   
Doporučená prodejní cena s DPH 214.17   
Garance cenyNalezli jste jinde na internetu nižší cenu? Informujte nás!
Záruka:  24 Měsíců
Objednat
Hodnocení produktu
 
Hodnoceno 0x        



 
 
 



 
 
 

 

 

Beznástrojový optický gelový konektor FIC, pro mechanické zapojení, SC, OM2 50/125 multimode, univerzální pro vlákna 250 i 900µm, včetně 900µm trubičky 50cm (pro vlákna 250µm), včetně instalačního přípravku

 
 
 

  •  
 

Podobné produkty:

 

Související produkty:

    Kód  Název produktu 
 
Výrobce        Doporučená prodejní cena  bez DPH
 
 
 
 
Vaše cena
s DPH 
 
 
OKMG-FIC-LU-G-02 Konektor optický mechanický gelový FIC, LC, OM1 62,5/125 multimode, pro vl. 250 i 900µm, včetně přípravku
 
THE FIBERS        281.00 Kč
 
 
 
 
340.01 Kč
 
OKMG-FIC-LU-M-02 Konektor optický mechanický gelový FIC, LC, OM2 50/125 multimode, pro vl. 250 i 900µm, včetně přípravku
 
THE FIBERS 

 S 

    174.00 Kč
 
 
 
 
210.54 Kč
 
OKMG-FIC-LU-S-02 Konektor optický mechanický gelový FIC, LC, OS1 9/125 singlemode, pro vl. 250 i 900µm, včetně přípravku
 
THE FIBERS        262.00 Kč
 
 
 
 
317.02 Kč
 
OKMG-FIC-LU-S-2mm Konektor optický mechanický gelový FIC, LC, OS1 9/125 singlemode, pro kabely d2mm, včetně přípravku
 
THE FIBERS        281.00 Kč
 
 
 
 
340.01 Kč
 
OKMG-FIC-LU-S-3mm Konektor optický mechanický gelový FIC, LC, OS1 9/125 singlemode, pro kabely d3mm, včetně přípravku
 
THE FIBERS        281.00 Kč
 
 
 
 
340.01 Kč
 
OKMG-FIC-SA-S-02 Konektor optický mechanický gelový FIC, SC/APC, OS1 9/125 singlemode, pro vl. 250 i 900µm, včetně přípravku
 
THE FIBERS        305.00 Kč
 
 
 
 
369.05 Kč
 
OKMG-FIC-SU-G-02 Konektor optický mechanický gelový FIC, SC, OM1 62,5/125 multimode, pro vl. 250 i 900µm, včetně přípravku
 
THE FIBERS        199.00 Kč
 
 
 
 
240.79 Kč
 
SLUNA-RENT-R&M-2-ILS Zápůjčka originální sady nářadí UNICAM na zapojení gelových optických konektorů R&M, FIC a QA (TOOL KIT II), včetně lámačky CI-01
 
zápůjčky        600.00 Kč
 
 
 
 
726.00 Kč
 
SLUNA-RENT-R&M-1-ILS Zápůjčka originální sady nářadí UNICAM na zapojení gelových optických konektorů R&M, FIC a QA (TOOL KIT II), včetně lámačky CI-01
 
zápůjčky        600.00 Kč
 
 
 
 
726.00 Kč
 
ONASAD-FIC-TOOLS-AD-SET Sada nářadí kompletní pro optické spojky CLIP-CLOP a konektory FIC, včetně lámačky ILSINTECH CI-01 a VFL zdroje 20mW
 
Optika pasivní   

 S 

  14 338.80 Kč
 
 
 
 
17 349.95 Kč
 
OKMG-FIC-SU-S-02 Konektor optický mechanický gelový FIC, SC, OS1 9/125 singlemode, pro vl. 250 i 900µm, včetně přípravku
 
THE FIBERS 

 Z 

    164.00 Kč
 
 
 
 
198.44 Kč
 
OKMG-FIC-SU-S-3mm Konektor optický mechanický gelový FIC, SC, OS1 9/125 singlemode, pro kabely d3mm, včetně přípravku
 
THE FIBERS        115.00 Kč
 
 
 
 
139.15 Kč
 
ONASAD-TOOLS-ALTER-FIBER-SET Sada nářadí kompletní pro práci s optikou včetně VFL a mikroskopu
 
Optika pasivní 

 S 

 S 

  8 518.00 Kč
 
 
 
 
10 306.78 Kč
 


 
 
 

 

Podrobnosti o produktu


 

Popis produktu:

Beznástrojové optické gelové konektory FIC (Field Installable Connector) korejské výroby. Tyto konektory jako první na světě nevyžadují speciální přípravek pro instalaci a nevyžadují žádné lepení ani broušení - vše je založeno pouze na mechanickém principu.

Gel obsažený v těle konektoru má podobné vlastnosti jako jádro optického vlákna. Tento gel vytvoří spojení mezi optickou ferulí s předpřipraveným předleštěným vláknem a optickým vláknem na které konektorujeme. Velmi nízký typický útlum, instalace konektoru za méně než minutu tuto technologii jasně favorizuje pro použití nejen v LAN segmentu, ale také pro FTTx (FTTH, FTTB, FTTC, FTTO atd.) metropolitní sítě.

Pro instalaci si vystačíme s lámačkou optických vláken, kleštěmi pro odstranění primární, případně sekundární ochrany a čistícími kapesníčky s Isopropyl alkoholem. Konektorování je velmi snadné a rychlé - po zalomení na 10mm (tight buffer) a 12mm (pro loosetube) délku pouze vlákno zasuneme do konektoru a stiskem mezi prsty provedeme finální úkon. Pro instalaci není nutný žádný speciální přípravek - ten již má v příbalu každý jednotlivý konektor. Ke konektorům je standardně přibalena 900µm trubička, konektor lze tedy použít na vlákna 250µm (loose tube kabely) i na vlákna tloušťky 900µm (mini-breakout kabely). Výhodou je i možnost opětovného použití již nakonektorovaných kusů. Dostupné jsou SC a LC konektory v multimode i singlemode provedení včetně variant s APC broušením.

Základní vlastnosti konektorů FIC
+ varianty SC MM 50/125 či 62,5/125; SM 9/125 PC; 9/125 APC
+ varianty LC MM 50/125 či 62,5/125; SM 9/125 PC
+ univerzální pro vlákna 250µm i 900µm
+ trubička 900µm v příbalu
+ průměrný vložný útlum cca 0,2dB, max. 0,5dB
+ instalace bez speciálních nástrojů (přípravek v příbalu u každého konektoru)
+ velmi snadná instalace
+ nízká cena
+ vysoká korejská kvalita

- menší spolehlivost instalace (někdy je třeba konektor po instalaci "doladit", VFL nutné)
- malá mechanická pevnost konektoru na vlákně (dle TELCORDIA normy 5N)
- bez možnosti mechanické fixace k tahovým prvkům


 

Obchodníci


 

Produkt manažer:

David Navrátil  navratil (at) alternetivo.cz




 
 
 



 
 
 

 

Parametry


 

Název Hodnota
Typ konektoru SC
Typ broušení PC
Typ vlákna MM
Typ vlákna upřesnění OM2 MM 50/125um
Pro rozměr vlákna/ DROP kabelu 250um
Pro rozměr vlákna/ DROP kabelu 900um
Max. útlum (I/L) 0,5dB
Obsahuje gel Ano
Pevnost v tahu Min. 5N
Vyžaduje speciální nástroj Ne
znovu použitelnost Ano


 
 
 

 

Zaslat info


 

 

Dotaz k tomuto produktu

Váš e-mail
Dotaz
Maximálně 255 znaků a text nesmí obsahovat tyto znaky: ></
Opište kód z obrázku:  Jiný obrázek...
 


 
 
 

 

Nalezli jste chybu?

Popis závady
Maximálně 255 znaků a text nesmí obsahovat tyto znaky: ></
Váš e-mail
Opište kód z obrázku:  Jiný obrázek...
 
 
 
 
 
 
 

 
 
 


 
porovnat0 ks
 

 

 

 

  Kód Název produktu Vaše cena    

 
 
 


 
 
 

 

Naposledy navštívené

 


 

 

 
    Kód Název produktu Vaše cena  

 
 
 


 
 
 






Obsah košíku:

0 položek
Celková cena:0

 

 

 



 
 
 


 


Přihlášení přihlásit

Najdete nás na

           

Kontakty

 
Česká republika

Alternetivo s.r.o.
Žirovnická 2389
106 00  Praha 10

IČ: 25098314, DIČ: CZ25098314
Zapsána Městským soudem v Praze
oddíl C, vložka 49492

Recepce +420 221 771 881
Fax +420 221 771 882
O2 +420 724 610 001
T-mobile +420 731 014 229
Vodafone +420 773 881 800

E-mail: info [at] alternetivo.cz


Obchodní oddělení
Objednávky a nabídky

Tel: +420 221 771 807
E-mail: eshop [at] alternetivo.cz




Centrální sklad
V Chotejně 15
102 00 Praha 15

Tel.: +420 221 771 815
Slovenská republika

Alternetivo s.r.o.
Zámocká 8
811 01  Bratislava 1

IČ: 45934479, DIČ: SK2023145113
Zapísaná okresným súdom v Bratislave,
vložka 68965/B

Tel.: +421 903 425 405
Fax: +421 2 541 31 436

E-mail: info [at] alternetivo.sk


Obchodné oddelenie
Objednávky a ponuky

Tel.: +421 903 425 405
© 1996-2017 Alternetivo