0
Košík je prázdny
0

    Konektor optický mechanický gelový FIC, SC, OS1 9/125 singlemode, pro vl. 250 i 900µm, včetně přípravku

    Konektor optický mechanický gelový FIC, SC, OS1 9/125 singlemode, pro vl. 250 i 900µm, včetně přípravku

    Zajímavý produkt

    Konektor optický mechanický gelový FIC, SC, OS1 9/125 singlemode, pro vl. 250 i 900µm, včetně přípravku

    Beznástrojový optický gelový konektor FIC, pro mechanické zapojení, SC, OS1 9/125 singlemode, univerzální pro vlákna 250 i 900µm, včetně 900µm trubičky 50cm (pro vlákna 250µm), včetně instalačního přípravku
    Výrobce
    THE FIBERS
    Kód
    OKMG-FIC-SU-S-02
    Náš kód
    a5409
    Záruka
    24 Měsíců
    163.00 Kč
    Doporučená cena bez DPH
    197.23 Kč
    Doporučená cena s DPH
    Objednat

      Podrobnosti

      Beznástrojové optické gelové konektory FIC (Field Installable Connector) korejské výroby. Tyto konektory jako první na světě nevyžadují speciální přípravek pro instalaci a nevyžadují žádné lepení ani broušení - vše je založeno pouze na mechanickém principu.

      Gel obsažený v těle konektoru má podobné vlastnosti jako jádro optického vlákna. Tento gel vytvoří spojení mezi optickou ferulí s předpřipraveným předleštěným vláknem a optickým vláknem na které konektorujeme. Velmi nízký typický útlum, instalace konektoru za méně než minutu tuto technologii jasně favorizuje pro použití nejen v LAN segmentu, ale také pro FTTx (FTTH, FTTB, FTTC, FTTO atd.) metropolitní sítě.

      Pro instalaci si vystačíme s lámačkou optických vláken, kleštěmi pro odstranění primární, případně sekundární ochrany a čistícími kapesníčky s Isopropyl alkoholem. Konektorování je velmi snadné a rychlé - po zalomení na 10mm (tight buffer) a 12mm (pro loosetube) délku pouze vlákno zasuneme do konektoru a stiskem mezi prsty provedeme finální úkon. Pro instalaci není nutný žádný speciální přípravek - ten již má v příbalu každý jednotlivý konektor. Ke konektorům je standardně přibalena 900µm trubička, konektor lze tedy použít na vlákna 250µm (loose tube kabely) i na vlákna tloušťky 900µm (mini-breakout kabely). Výhodou je i možnost opětovného použití již nakonektorovaných kusů. Dostupné jsou SC a LC konektory v multimode i singlemode provedení včetně variant s APC broušením.

      Základní vlastnosti konektorů FIC
      + varianty SC MM 50/125 či 62,5/125; SM 9/125 PC; 9/125 APC
      + varianty LC MM 50/125 či 62,5/125; SM 9/125 PC
      + univerzální pro vlákna 250µm i 900µm
      + trubička 900µm v příbalu
      + průměrný vložný útlum cca 0,2dB, max. 0,5dB
      + instalace bez speciálních nástrojů (přípravek v příbalu u každého konektoru)
      + velmi snadná instalace
      + nízká cena
      + vysoká korejská kvalita

      - menší spolehlivost instalace (někdy je třeba konektor po instalaci "doladit", VFL nutné)
      - malá mechanická pevnost konektoru na vlákně (dle TELCORDIA normy 5N)
      - bez možnosti mechanické fixace k tahovým prvkům

      Odeslat dotaz

      Nalezli jste jinde na internetu nižší cenu?

      Váš e-mail
      Cena bez DPH
      Cena s DPH
      WWW
      Komentář
      Mám o tento produkt zájem

      Zaslat informaci o produktu známému

      Váš e-mail
      Zaslat na e-mail
      Komentář

      Našli jste na eshopu chybu? Prosíme napište nám. Děkujeme

      Popis závady
      Váš e-mail

      Parametry

      Konektory

      Typ broušení PC
      Typ konektoru SC

      Typ vlákna

      Typ vlákna SM
      Typ vlákna upřesnění OS1 SM 9/125um

      Další vlastnosti

      Max. útlum (I/L) 0,5dB
      Obsahuje gel ano
      Pevnost v tahu Min. 5N
      Pro rozměr vlákna/ DROP kabelu 250um, 900um
      Vyžaduje speciální nástroj ne
      znovu použitelnost ano

      Související produkty

        Kód Název produktu Výrobce   Doporučená cena bez DPH  
      Porovnat OKMG-FIC-LU-G-02 Konektor optický mechanický gelový FIC, LC, OM1 62,5/125 multimode, pro vl. 250 i 900µm, včetně přípravku THE FIBERS
       
      279.00 Kč
      Porovnat OKMG-FIC-LU-S-02 Konektor optický mechanický gelový FIC, LC, OS1 9/125 singlemode, pro vl. 250 i 900µm, včetně přípravku THE FIBERS
       
      260.00 Kč
      Porovnat OKMG-FIC-LU-S-2mm Konektor optický mechanický gelový FIC, LC, OS1 9/125 singlemode, pro kabely d2mm, včetně přípravku THE FIBERS
       
      279.00 Kč
      Porovnat OKMG-FIC-LU-S-3mm Konektor optický mechanický gelový FIC, LC, OS1 9/125 singlemode, pro kabely d3mm, včetně přípravku THE FIBERS
       
      279.00 Kč
      Porovnat OKMG-FIC-SA-S-02 Konektor optický mechanický gelový FIC, SC/APC, OS1 9/125 singlemode, pro vl. 250 i 900µm, včetně přípravku THE FIBERS
       
      303.00 Kč
      Porovnat OKMG-FIC-SU-G-02 Konektor optický mechanický gelový FIC, SC, OM1 62,5/125 multimode, pro vl. 250 i 900µm, včetně přípravku THE FIBERS
       
      198.00 Kč
      Porovnat OKMG-FIC-SU-M-02 Konektor optický mechanický gelový FIC, SC, OM2 50/125 multimode, pro vl. 250 i 900µm, včetně přípravku THE FIBERS

      Z

      176.00 Kč
      Porovnat SLUNA-RENT-R&M-2-ILS Zápůjčka originální sady nářadí UNICAM na zapojení gelových optických konektorů R&M, FIC a QA (TOOL KIT II), včetně lámačky CI-01 zápůjčky
       
      600.00 Kč
      Porovnat SLUNA-RENT-R&M-1-ILS Zápůjčka originální sady nářadí UNICAM na zapojení gelových optických konektorů R&M, FIC a QA (TOOL KIT II), včetně lámačky CI-01 zápůjčky
       
      600.00 Kč
      Porovnat ONASAD-FIC-TOOLS-AD-SET Sada nářadí kompletní pro optické spojky CLIP-CLOP a konektory FIC, včetně lámačky ILSINTECH CI-01 a VFL zdroje 20mW Optika pasivní
       

      S

      14 331.80 Kč
      Porovnat OKMG-3M-80-6113-2622-6 Konektor optický mechanický gelový NPC, SC, OS1 9/125µm singlemode, pro vlákna 250/900µm, vyžaduje speciální přípravek 3M
       
      284.00 Kč
      Porovnat OKMG-QA-SC-SM-PC-900-3mm Konektor optický mechanický gelový QA, SC, OS1 9/125 singlemode, pro vlákna 900µm + 3mm DROP, včetně přípravku NETWORK CABLE
       
      74.00 Kč
      Porovnat OKMG-R305178 Konektor optický mechanický gelový UNICAM, SC, OS1 9/125 singlemode, pro vlákna 900µm, vyžaduje speciální přípravek R&M optika

      D

      119.00 Kč
      Porovnat OKSP-ILS-SC-SM-PC-09-25 Konektor optický SPLICE-ON, SC-PC, 250 i 900um, OS1 9/125 SM, kompletní včetně ochrany sváru, útlum do 0,2dB ILSINTECH
       
      65.00 Kč
      Porovnat OKSP-ILS-SC-SM-PC-3mm Konektor optický SPLICE-ON, SC-PC, pro DROP kabely (2 až 3,2mm + 2x 3,1mm), OS1 9/125 SM, kompletní, útlum do 0,2dB ILSINTECH

      S

      65.00 Kč
      Porovnat OKSP-ILS-FC-SM-PC-3mm Konektor optický SPLICE-ON, FC-PC, pro DROP kabely (2 až 3,2mm + 2x 3,1mm), OS1 9/125 SM, kompletní, útlum do 0,2dB ILSINTECH
       
      69.00 Kč
      Porovnat OKSP-ILS-FC-SM-PC-09-25 Konektor optický SPLICE-ON, FC-PC, 250 i 900um, OS1 9/125 SM, kompletní včetně ochrany sváru, útlum do 0,2dB ILSINTECH
       
      69.00 Kč
      Porovnat OKMG-FIC-SU-S-3mm Konektor optický mechanický gelový FIC, SC, OS1 9/125 singlemode, pro kabely d3mm, včetně přípravku THE FIBERS
       
      142.00 Kč
      Porovnat OKMG-FIC-SU-S-3mm Konektor optický mechanický gelový FIC, SC, OS1 9/125 singlemode, pro kabely d3mm, včetně přípravku THE FIBERS
       
      142.00 Kč
      Porovnat ONASAD-TOOLS-ALTER-FIBER-SET Sada nářadí kompletní pro práci s optikou včetně VFL a mikroskopu Optika pasivní

      S

      S

      8 518.00 Kč
      Porovnat OKMG-KSC250 Konektor optický mechanický bez-gelový KSC250, SC, OS1 9/125 singlemode (lze i MM), pro vlákna 250µm, vyžaduje speciální přípravek UNIKIT
       
      133.00 Kč
      Porovnat OKMG-FIC-LU-M-02 Konektor optický mechanický gelový FIC, LC, OM2 50/125 multimode, pro vl. 250 i 900µm, včetně přípravku THE FIBERS
       
      279.00 Kč

      K provozování našeho webu www.alternetivo.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...