Konektor optický SPLICE-ON, SC-APC, pro DROP kabely (2 až 3,2mm + 2x 3,1mm), OS1 9/125 SM, kompletní, útlum do 0,2dB

Konektor optický SPLICE-ON, SC-APC, pro DROP kabely (2 až 3,2mm + 2x 3,1mm), OS1 9/125 SM, kompletní, útlum do 0,2dB
 

Konektor optický SPLICE-ON, SC-APC, pro DROP kabely (2 až 3,2mm + 2x 3,1mm), OS1 9/125 SM, kompletní, útlum do 0,2dB

Optický konektor SPLICE-ON, SC-APC, pro DROP kabely (2 až 3,2mm + 2x 3,1mm), OS1 9/125 SM, útlum do 0,2dB
Výrobce
ILSINTECH
Kód
OKSP-ILS-SC-SM-APC-3mm
Náš kód
26043
Záruka
24 Měsíců
74.00 Kč
Doporučená cena bez DPH
89.54 Kč
Doporučená cena s DPH
Objednat

    Podrobnosti

    Základní vlastnosti konektorů SPLICE-ON SC APC 3mm

    + varianta SC SM 9/125 APC
    + pro 3mm DROP kabely (mechanická fixace k plášti DROP kabelu, použitelné pro DROP kabely 2 až 3,2mm v průměru)
    + pro DROP kabely 2x 3,1mm (mechanická fixace k plášti DROP kabelu)

    + průměrný vložný útlum cca 0,2dB, max. 0,3dB
    + útlum odrazu (Return Loss) větší než 60dB
    + pevnost v tahu - DROP kabel 3mm 60N
    + vysoká teplotní odolnost -40 až 80C

    + nejvyšší možná kvalita
    + rychlý a spolehlivý způsob konektorování
    + nízká cena, především pak u APC provedení

    další varianty konektorů dostupné pro všechny druhy DROP kabelů až do průměru 3,2mm, vysoká mechanická pevnost!!

    Stránky o produktu:

    http://www.ilsintech.com

    Odeslat dotaz

    Nalezli jste jinde na internetu nižší cenu?

    Váš e-mail
    Cena bez DPH
    Cena s DPH
    WWW
    Komentář
    Mám o tento produkt zájem

    Zaslat informaci o produktu známému

    Váš e-mail
    Zaslat na e-mail
    Komentář

    Našli jste na eshopu chybu? Prosíme napište nám. Děkujeme

    Popis závady
    Váš e-mail

    Parametry

    Konektory

    Typ broušení APC
    Typ konektoru SC

    Typ vlákna

    Typ vlákna SM
    Typ vlákna upřesnění OS1 SM G652D 9/125um

    Další vlastnosti

    Max. útlum (I/L) 0,3dB
    Pevnost v tahu 5N, 60N
    Použití konektory SPLICE-ON
    Pro kabely konstrukce DROP 2x31, DROP FTTx 3mm
    Pro rozměr vlákna/ DROP kabelu 2x 3,1mm DROP, 2mm, 3mm DROP
    Vyžaduje speciální nástroj ano
    znovu použitelnost ne

    Související dokumenty

    datasheet svářečka
    datasheet - svářečka SWIFT-F1.PDF
    informační leták CZ
    Ilsintech 2011.pdf
    Telcordia test-report - tahová zkouška
    Telcordia_GR-1209_Core_Fiber_Pull_Test_Report_20110819_m.pdf
    Telcordia test-report - vlhkost dlouhodobá zkouška
    Telcordia_GR-326_Core_Humidity_Aging_Test_Report_20110729_m.pdf
    Telcordia test-report - změna teloty dlouhodobá zkouška
    Telcordia_GR-326_Core_Thermal_Cycle_Test_Report_20110818_m.pdf
    Telcordia test-report - vysoká teplota dlouhodobá zkouška
    Telcordia_GR-326_Core_Thermal_Age_Test_Report_20110902_m.pdf
    Telcordia test-report - změna vzdušné vlhkosti dlouhodobá zkouška
    Telcordia_GR-326_Core_Humidity_Condensation_Cycling_Test_Report_20110901_m.pdf

    Video

    Související produkty

      Kód Název produktu Výrobce   Doporučená cena bez DPH  
    Porovnat OKSP-ILS-SC-SM-PC-3mm Konektor optický SPLICE-ON, SC-PC, pro DROP kabely (2 až 3,2mm + 2x 3,1mm), OS1 9/125 SM, kompletní, útlum do 0,2dB ILSINTECH

    S

    66.00 Kč
    Porovnat OKSP-ILS-SC-SM-PC-09-25 Konektor optický SPLICE-ON, SC-PC, 250 i 900um, OS1 9/125 SM, kompletní včetně ochrany sváru, útlum do 0,2dB ILSINTECH
     
    66.00 Kč
    Porovnat OKSP-ILS-SC-SM-APC-09-25 Konektor optický SPLICE-ON, SC-APC, 250 i 900um, OS1 9/125 SM, kompletní včetně ochrany sváru, útlum do 0,2dB ILSINTECH
     
    74.00 Kč
    Porovnat OKSP-ILS-SC-OM3-PC-09-25 Konektor optický SPLICE-ON, SC-PC, 250 i 900um, OM3 50/125 MM, kompletní včetně ochrany sváru, útlum do 0,2dB ILSINTECH

    S

    95.00 Kč
    Porovnat OKSP-ILS-SC-OM1-PC-09-25 Konektor optický SPLICE-ON, SC-PC, 250 i 900um, OM1 62,5/125 MM, kompletní včetně ochrany sváru, útlum do 0,2dB ILSINTECH
     
    78.00 Kč
    Porovnat OKSP-ILS-LC-SM-PC-09-25 Konektor optický SPLICE-ON, LC-PC, 250 i 900um, OS1 9/125 SM, kompletní včetně ochrany sváru, útlum do 0,2dB ILSINTECH
     
    65.00 Kč
    Porovnat OKSP-ILS-LC-SM-APC-09-25 Konektor optický SPLICE-ON, LC-APC, 250 i 900um, OS1 9/125 SM, kompletní včetně ochrany sváru, útlum do 0,2dB ILSINTECH
     
    90.00 Kč
    Porovnat OKSP-ILS-LC-OM3-PC-09-25 Konektor optický SPLICE-ON, LC-PC, 250 i 900um, OM3 50/125 MM, kompletní včetně ochrany sváru, útlum do 0,2dB ILSINTECH
     
    119.00 Kč
    Porovnat OKSP-ILS-LC-OM1-PC-09-25 Konektor optický SPLICE-ON, LC-PC, 250 i 900um, OM1 62,5/125 MM, kompletní včetně ochrany sváru, útlum do 0,2dB ILSINTECH
     
    103.00 Kč
    Porovnat OSV-HOLD-HF-2.5F-L-R-SWIFT-Fx Držák optického kabelu 3mm, sada 2ks držáků (levý a pravý), pro svářečku ILSINTECH SWIFT F1 a F3 ILSINTECH
     
    5 699.00 Kč
    Porovnat OSV-HOLD-HF-250-L-R-SWIFT-Fx Držák optického vlákna 250um, sada 2ks držáků (levý a pravý) pro svářečku ILSINTECH SWIFT F1 a F3 ILSINTECH
     
    5 699.00 Kč
    Porovnat OSV-HOLD-HF-900-L-R-SWIFT-Fx Držák optického vlákna 900um, sada 2ks držáků (levý a pravý), pro svářečku ILSINTECH SWIFT F1 a F3 ILSINTECH
     
    5 699.00 Kč
    Porovnat OSV-HOLD-HF-IN-L-R-SWIFT-Fx Držák optického kabelu 2x3,1mm, sada 2ks držáků (levý a pravý), pro svářečku ILSINTECH SWIFT F1 a F3 ILSINTECH
     
    5 699.00 Kč
    Porovnat OSV-HOLD-HF-SC-R-SWIFT-Fx Držák optického konektoru SPLICE-ON typu SC, pro svářečku ILSINTECH SWIFT F1 a F3 ILSINTECH
     
    2 849.00 Kč
    Porovnat OSVO-ILSIN-FP3.2M-45 Ochrana optického sváru smrštitelná - 3,2x 45mm (pro přímé svařování/ propojování DROP kabelů 2x 3,1mm a 3mm - SWIFT F1) ILSINTECH
     
    6.40 Kč
    Porovnat TUBE-09-BLUE-10m Trubička ochranná 900um PVC pro navlékání na vlákna 250um, 10x 1m, modrá,pro potřeby konektorování či pro dodatečnou mech. ochranu ILSINTECH
     
    187.00 Kč
    Porovnat TUBE-09-RED-10m Trubička ochranná 900um PVC pro navlékání na vlákna 250um, 10x 1m, červ.,pro potřeby konektorování či pro dodatečnou mech. ochranu ILSINTECH
     
    187.00 Kč
    Porovnat TUBE-20-ORANGE-10m Trubička ochranná 2mm PVC s kevlarem pro vlákna 250um, 10m, 250N, žlutý., pro potřeby konektorování či dodatečnou mech. ochranu Optika pasivní
     
    169.00 Kč
    Porovnat OKMG-FIC-SA-S-02 Konektor optický mechanický gelový FIC, SC/APC, OS1 9/125 singlemode, pro vl. 250 i 900µm, včetně přípravku THE FIBERS
     
    308.00 Kč
    Porovnat OKMG-QA-SC-SM-APC-900-3mm Konektor optický mechanický gelový QA, SC/APC, OS1 9/125 singlemode, pro vlákna 900µm + DROP 3mm, včetně přípravku NETWORK CABLE
     
    64.00 Kč
    Porovnat 002-SM657ALT900-DROP-DJB Kabel optický samonosný DROP FTTx 5mm, 02 vlákna SM 9/125 900um, G.657A, PU černý + bílý , d5mm, 1000N, převěsy do 120m SPEED OPTICS

    P

    v

    8.30 Kč
    Porovnat 002-SM657A2LT-DROP-IW-ZX Kabel optický vnitřní instalační FLAT DROP 2X31 , 02 vlákna SM G657A2 9/125 , LSOH bílý, 2x3mm, 150N, ohyb 15mm ZCOMAX
     

    v

    4.80 Kč
    Porovnat 004-SM657A2LT-DROP-SSW-HA-ZX Kabel optický samonosný DROP FTTx 3mm, 04 vlákna SM 9/125, G.657A2, PU bílý (FR), d3mm, 800N, převěsy do 120m, HA verze ZCOMAX
     
    8.40 Kč
    Porovnat 004-SM657A2LT-DROP-SSB-HA-ZX Kabel optický samonosný DROP FTTx 3mm Eca, 04 vlákna SM 9/125, G.657A2, PU černý (FR), d3mm, 800N, převěsy do 120m, HA ZCOMAX

    S

    8.40 Kč
    Porovnat 002-SM657A2LT-DROP-SSW-HA-ZX Kabel optický samonosný DROP FTTx 3mm, 02 vlákna SM 9/125, G.657A2, PU bílý (FR),d3mm,800N,převěsy do 120m, vysokoadhezní varianta ZCOMAX
     
    7.60 Kč
    Porovnat 002-SM6572ALT-DROP-SSB-HA-ZX Kabel optický samonosný DROP FTTx 3mm Eca, 02 vlákna SM 9/125, G.657A2, PU černý (FR), d3mm, 800N, přev. do 120m, HA ZCOMAX

    S

    7.60 Kč
    Porovnat 008-SM657A2LT-DROP-SSW-HA-ZX Kabel optický samonosný DROP FTTx 3,5mm, 08 vláken SM 9/125, G.657A2, PU bílý (FR), d3,5mm,800N,převěsy do 120m, HA verze ZCOMAX
     
    10.80 Kč
    Porovnat 012-SM657A2LT-DROP-SSW-HA-ZX Kabel optický samonosný DROP FTTx 3,5mm, 12 vláken SM 9/125, G.657A2, PU bílý (FR), d3,5mm,800N,převěsy do 120m, HA verze ZCOMAX
     
    14.20 Kč
    Porovnat 008-SM657A2LT-DROP-SSB-HA-ZX Kabel optický samonosný DROP FTTx 3,5mm Eca, 08 vláken SM 9/125, G.657A2, PU černý (FR), d3,5mm, 800N, převěsy do 120m ZCOMAX
     
    10.80 Kč
    Porovnat 012-SM657A2LT-DROP-SSB-HA-ZXTR Kabel optický samonosný DROP FTTx 3,5mm Eca, 12 vláken SM 9/125, G.657A2, PU černý (FR),d3,5mm,800N,převěsy do 120m,HA ZCOMAX
     
    17.10 Kč
    Porovnat 002-SM657BLT-DROP-SSW-HA-ZX Kabel optický samonosný DROP FTTx 3mm, 02 vlákna SM 9/125, G.657B3, PU bílý (FR), d3mm, 800N, převěsy do 120m, HA verze ZCOMAX
     
    9.70 Kč
    Porovnat 008-SM657A2LT-DROP-SSB-HA-ZXTR Kabel optický samonosný DROP FTTx 3,5mm, 08 vláken SM 9/125, G.657A2, PU černý (FR), d3,5mm, 800N, převěsy do 100m ZCOMAX
     
    13.40 Kč
    Porovnat 004-SM657A2LT-DROP-SSW-HA-ZXTR Kabel optický samonosný DROP FTTx 3mm, 04 vlákna SM 9/125, G.657A2, PU bílý (FR), d3mm, 800N, převěsy do 120m, HA verze ZCOMAX
     
    10.30 Kč
    Porovnat 004-SM657A2LT-DROP-SSB-HA-ZXTR Kabel optický samonosný DROP FTTx 3mm, 04 vlákna SM 9/125, G.657A2, PU černý (FR), d3mm, pro kalkulaci předkonek. tras ZCOMAX

    S

    10.30 Kč
    Porovnat 002-SM657A2LT-DROP-SSW-HA-ZXTR Kabel optický samonosný DROP FTTx 3mm, 02 vlákna SM 9/125, G.657A2, PU bílý (FR), d3mm, 800N, ZCOMAX
     
    9.00 Kč
    Porovnat 002-SM6572ALT-DROP-SSB-HA-ZXTR Kabel optický samonosný DROP FTTx 3mm, 02 vlákna SM 9/125, G.657A2, PU černý (FR), d3mm, pro kalkulaci předkonek. tras ZCOMAX

    S

    9.00 Kč
    Porovnat 012-SM657A2LT-DROP-SSB-HA-ZX Kabel optický samonosný DROP FTTx 3,5mm Eca, 12 vláken SM 9/125, G.657A2, PU černý (FR),d3,5mm,800N,převěsy do 120m,HA verze ZCOMAX
     
    14.20 Kč
    Porovnat 002-SM657A2LT-DROP-UB-ZX Kabel optický univerzální instalační FLAT DROP 2X31 , 02 vlákna SM G657A2 9/125 , LSOH černý, 2x3mm,150N,ohyb 15mm,box 1000m ZCOMAX
     

    v

    4.80 Kč

    K provozování našeho webu www.alternetivo.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...