Konv. modul 100BaseTX/FX,MM,1300nm,SC

Konv. modul 100BaseTX/FX,MM,1300nm,SC
 

Konv. modul 100BaseTX/FX,MM,1300nm,SC

Výrobce
MICROSENS
Kód
MS416107
Náš kód
a7182
Záruka
12 Měsíců
5 954.00 Kč
Doporučená cena bez DPH
7 204.34 Kč
Doporučená cena s DPH
Objednat

    Podrobnosti


    Odeslat dotaz

    Nalezli jste jinde na internetu nižší cenu?

    Váš e-mail
    Cena bez DPH
    Cena s DPH
    WWW
    Komentář
    Mám o tento produkt zájem

    Zaslat informaci o produktu známému

    Váš e-mail
    Zaslat na e-mail
    Komentář

    Našli jste na eshopu chybu? Prosíme napište nám. Děkujeme

    Popis závady
    Váš e-mail

    Parametry

    Dosah

    Dosah 2km

    Formát

    Formát LINK-CARD

    Konektory

    Typ konektoru SC simplex

    Management

    Management (řízení) neřiditelné

    Napájení

    Napájení adaptér 230V AC/9V DC

    Protokoly

    Přenosový protokol 100Mbps Ethernet

    Rychlost přenosu

    Přenosová rychlost 100Mbps

    Typ produktu

    Typ převodníku Převodník

    Typ připojení/přenosu

    Typ přenosu 2 vlakna

    Typ vlákna

    Typ vlákna MM

    Vlnová délka

    Vlnová délka 1300nm

    Další vlastnosti

    Provozní rozsah teplot 0 až 50°C
    Typ konektoru - metalický RJ-45

    K provozování našeho webu www.alternetivo.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...