MICOS

Optické sítě : Kabely příslušenství

Optické sítě : Rozvaděče a příslušenství

Optické sítě : Svářečky a nářadí

Optické sítě : Ostatní

Strukturovaná kabeláž : Optika

19" rozvaděče : Optické

Výprodej : Optika

Status

Cena

Parametrický filtr

Podrobné vyhl.

Řadit podle

vzestupně sestupně
59 produktů
4 stránky
 
 
Kód

ORZA-ORM2

ORM2 optická zásuvka/rozvaděč na omítku 2-portová, univerz. pro ST, FC, SC, LC duplex a E2000 konektory, vyměnitelné panýlky pro mikrotrubičky 3 a 5mm, rozměry 140×109 ×23mm...

Výrobce

MICOS

84.00 Kč 

bez DPH

101.64 Kč 

s DPH

 
Kód

ORZA-ORM1

Zásuvka optická na omítku kompaktní, 2x pozice pro SC simplex (SC, LC dup., E2000), včet. integr. kazety a držáku ochran sváru, rozměry 80,8x 80,8x 24,7mm...

Výrobce

MICOS

80.00 Kč 

bez DPH

96.80 Kč 

s DPH

 
Kód

ORZA-ORM1-1xSCA-20m

Zásuvka optická na omítku ORM-1 předkonektorovaná 1x SC/APC, 20m kabelu LSOH 2x31, 2x G657A balení ve speciálním kartonu pro snadné odvíjení, včetně testreportu, vlákno v kabelu Corning, konektor Seik...

Výrobce

MICOS

687.00 Kč 

bez DPH

831.27 Kč 

s DPH

 
Kód

ORZA-ORM1-1xSCA-30m

Zásuvka optická na omítku ORM-1 předkonektorovaná 1x SC/APC, 30m kabelu LSOH 2x31, 2x G657A balení ve speciálním kartonu pro snadné odvíjení, včetně testreportu, vlákno v kabelu Corning, konektor Seik...

Výrobce

MICOS

741.00 Kč 

bez DPH

896.61 Kč 

s DPH

 
Kód

ORZA-ORM1-1xSCA-40m

Zásuvka optická na omítku ORM-1 předkonektorovaná 1x SC/APC, 40m kabelu LSOH 2x31, 2x G657A balení ve speciálním kartonu pro snadné odvíjení, včetně testreportu, vlákno v kabelu Corning, konektor Seik...

Výrobce

MICOS

848.00 Kč 

bez DPH

1 026.08 Kč 

s DPH

 
Kód

ONACH-RESIN-PACK-9B-50ml

Tme Resin pack 9B dvousložkový - těsnící tmel pro zalévání kabelových průchodek, 50ml, včetně nástroje pro vytlačení...

Výrobce

MICOS

359.00 Kč 

bez DPH

434.39 Kč 

s DPH

 
Kód

ORNO-ORM4-DRZAK-SLOUP

Sloupový držák pro rozvaděč MICOS ORM4 a MEDIA BOX...

Výrobce

MICOS

148.00 Kč 

bez DPH

179.08 Kč 

s DPH

 
Kód

ORNO-ORM4

OUTDOOR optický rozvaděč, čelo 4x SC, 6x pozice pro svár, krytí IP 54, celoplastové, uzamykatelné, kompletní s výklopnou kazetou a hřebínkem, včetně PG průchodek (2x PG16 + 1x PG9), rozměry 185×103 ×7...

Výrobce

MICOS

927.00 Kč 

bez DPH

1 121.67 Kč 

s DPH

 
Kód

ORNO-ORU6MRS

OUTDOOR optický rozvaděč, čelo 12x SC, 12x pozice pro svár, krytí IP 54,kovové, uzamykatelné, kompletní s výklopnou částí, bez modulu kazet, včetně PG průchodek (2x PG29 + vložky 24x 3mm), rozměry 372...

Výrobce

MICOS

5 613.00 Kč 

bez DPH

6 791.73 Kč 

s DPH

 
Kód

ORNO-ORU-KAZETA-SC-3x12

Blok/ modul optických kazet 3x 12 svárů pro MICOS rozvaděče ORU/ ORM...

Výrobce

MICOS

809.00 Kč 

bez DPH

978.89 Kč 

s DPH

 
Kód

ORNO-ORM-3-L2

Rozvaděč optický nástěnný OUTDOOR, až 12 svarů, čelo 2x SC, 1x vstup PG7 + 1x PG pro 2x 1-3mm, IP54, plast, kompletní (bez pigtailů a konektorových SC adpatérů) rozměry 136 × 136 × 46 mm, 0,4kg ...

Výrobce

MICOS

420.00 Kč 

bez DPH

508.20 Kč 

s DPH

 
Kód

ORNO-ORM-3-DRZAK-SLOUP

Držáka na sloup pro rozvaděč MICOS ORM3, nerez...

Výrobce

MICOS

127.00 Kč 

bez DPH

153.67 Kč 

s DPH

 
Kód

ORNO-ORM-3-SL-12S

Rozvaděč optický nástěnný OUTDOOR, vyšší rámeček, kapacita až 24 svarů, 2x vstup d= až 9mm + 9x d= až 5mm, IP54, plast, komplet včetně 1ks kazety KM3, rozměry 136 × 136 × 46 mm, 0,4kg ...

Výrobce

MICOS

351.00 Kč 

bez DPH

424.71 Kč 

s DPH

 
Kód

ORNO-URM-DRZAK-SLOUP

Držáka na sloup pro rozvaděč MICOS URM nerez...

Výrobce

MICOS

139.00 Kč 

bez DPH

168.19 Kč 

s DPH

 
Kód

Nosnik-lsa-10-1

Nosníky zářezových modulů LSA PLUS (pro 10 + 1ks)...

Výrobce

MICOS

145.00 Kč 

bez DPH

175.45 Kč 

s DPH

 

K provozování našeho webu www.alternetivo.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...