Status

Cena

Parametrický filtr

Podrobné vyhl.

Řadit podle

vzestupně sestupně
1000 produktů
67 stránek
 
 
Kód

XFP-ER-DFB-CWDM-CIS--31

XFP CWDM transceiver 10GBASE-ER, SM, 30km, DFB, 1310nm LC Duplex, PB 14dB, Cisco kompatibilní, DMI diagnostika...

Výrobce

OEM transceivery

3 162.00 Kč 

bez DPH

3 827.84 Kč 

s DPH

 
Kód

XFP-ER-DFB-CWDM-CIS--33

XFP CWDM transceiver 10GBASE-ER, SM, 30km, DFB, 1330nm LC Duplex, PB 14dB, Cisco kompatibilní, DMI diagnostika...

Výrobce

OEM transceivery

3 162.00 Kč 

bez DPH

3 827.84 Kč 

s DPH

 
Kód

SPB-2810WFOR

SFP+ WDM transceiver 10GBASE-BX, SM 10km, 1270nm TX/ 1330mm RX BIDI, LC simplex, Fortinet kompatibilní, DMI diagnostika...

Výrobce

OEM transceivery

772.00 Kč 

bez DPH

935.94 Kč 

s DPH

 
Kód

XFP-ER-DFB-CWDM-CIS--27

XFP CWDM transceiver 10GBASE-ER, SM, 30km, DFB, 1270nm LC Duplex, PB 14dB, Cisco kompatibilní, DMI diagnostika...

Výrobce

OEM transceivery

3 162.00 Kč 

bez DPH

3 827.84 Kč 

s DPH

 
Kód

SPB-2810WCIS-4G

SFP+ WDM transceiver 4Gbps, SM 10km, 1270nm TX/ 1330mm RX BIDI, LC simplex, Cisco kompatibilní, DMI diagnostika...

Výrobce

OEM transceivery

772.00 Kč 

bez DPH

935.94 Kč 

s DPH

 
Kód

SPB-2810WNOK

SFP+ WDM transceiver 10GBASE-BX, SM 10km, 1270nm TX/ 1330mm RX BIDI, LC simplex, NOKIA kompatibilní, DMI diagnostika...

Výrobce

OEM transceivery

772.00 Kč 

bez DPH

935.94 Kč 

s DPH

 
Kód

SPB-2810WBLD

SFP+ WDM transceiver 10GBASE-BX, SM 10km, 1270nm TX/ 1330mm RX BIDI, LC simplex, HP BLADE kompatibilní (B21), DMI diagnostika...

Výrobce

OEM transceivery

772.00 Kč 

bez DPH

935.94 Kč 

s DPH

 
Kód

SPB-2810WDLK

SFP+ WDM transceiver 10GBASE-BX, SM 10km, 1270nm TX/ 1330mm RX BIDI, LC simplex, D-Link kompatibilní, DMI diagnostika...

Výrobce

OEM transceivery

772.00 Kč 

bez DPH

935.94 Kč 

s DPH

 
Kód

XFP-ER-DFB-CWDM-CIS--29

XFP CWDM transceiver 10GBASE-ER, SM, 30km, DFB, 1290nm LC Duplex, PB 14dB, Cisco kompatibilní, DMI diagnostika...

Výrobce

OEM transceivery

3 162.00 Kč 

bez DPH

3 827.84 Kč 

s DPH

 
Kód

XPB-2810WCIS

XFP WDM transceiver, SM, 10km, 1270nm TX/ 1330mm RX BIDI LC simplex, Cisco kompatibilní, DMI diagnostika...

Výrobce

OEM transceivery

1 312.00 Kč 

bez DPH

1 589.34 Kč 

s DPH

 
Kód

XPB-2820WCIS

XFP WDM transceiver, SM, 20km, 1270nm TX/ 1330mm RX BIDI LC simplex, Cisco kompatibilní, DMI diagnostika...

Výrobce

OEM transceivery

1 312.00 Kč 

bez DPH

1 589.34 Kč 

s DPH

 
Kód

SPB-2810WCIS

SFP+ WDM transceiver 10GBASE-BX, SM 10km, 1270nm TX/ 1330mm RX BIDI, LC simplex, Cisco kompatibilní, DMI diagnostika...

Výrobce

OEM transceivery

772.00 Kč 

bez DPH

935.94 Kč 

s DPH

 
Kód

SPB-2820WALL

SFP+ WDM transceiver 10GBASE-BX, SM 20km, 1270nm TX/ 1330mm RX BIDI, LC simplex, Allied Telesis kompatibilní, DMI diagnostika...

Výrobce

OEM transceivery

793.00 Kč 

bez DPH

961.35 Kč 

s DPH

 
Kód

SPB-2920WALL

SFP+ WDM transceiver 10GBASE-BX, SM 20km, 1330nm TX/ 1270mm RX BIDI, LC simplex, Cisco kompatibilní, DMI diagnostika...

Výrobce

OEM transceivery

793.00 Kč 

bez DPH

961.35 Kč 

s DPH

 
Kód

SPB-2820WCIS-SG

SFP+ WDM transceiver 10GBASE-BX, SM 20km, 1270nm TX/ 1330mm RX BIDI, LC simplex, Cisco SG kompatibilní, DMI diagnostika...

Výrobce

OEM transceivery

793.00 Kč 

bez DPH

961.35 Kč 

s DPH

 

K provozování našeho webu www.alternetivo.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...