Status

Cena

Parametrický filtr

Podrobné vyhl.

Řadit podle

vzestupně sestupně
1000 produktů
67 stránek
 
 
Kód

XFP-ER-DFB-CWDM-CIS--39

XFP CWDM transceiver 10GBASE-ER, SM, 30km, DFB, 1390nm LC Duplex, PB 14dB, Cisco kompatibilní, DMI diagnostika...

Výrobce

OEM transceivery

3 871.00 Kč 

bez DPH

4 685.97 Kč 

s DPH

 
Kód

SPB-2920WCIS-ASR

SFP+ WDM transceiver 10GBASE-BX, multirate, SM 20km, 1330nm TX/ 1270mm RX BIDI, LC simp., DMI , Cisco ASR komp. ...

Výrobce

OEM transceivery

543.00 Kč 

bez DPH

659.09 Kč 

s DPH

 
Kód

SPB-2920WNEX

SFP+ WDM transceiver 10GBASE-BX, SM 20km, 1330nm TX/ 1270mm RX BIDI, LC simplex, CISCO NEXUS komp., DMI diagnostika...

Výrobce

OEM transceivery

543.00 Kč 

bez DPH

659.09 Kč 

s DPH

 
Kód

XPB-2820WNEX

XFP WDM transceiver, SM, 20km, 1270nm TX/ 1330mm RX BIDI LC simplex, Cisco NEXUS kompatibilní, DMI diagnostika...

Výrobce

OEM transceivery

1 232.00 Kč 

bez DPH

1 492.78 Kč 

s DPH

 
Kód

XPB-2820WJUN

XFP WDM transceiver, SM, 20km, 1270nm TX/ 1330mm RX BIDI LC simplex, JUNIPER kompatibilní, DMI diagnostika...

Výrobce

OEM transceivery

1 232.00 Kč 

bez DPH

1 492.78 Kč 

s DPH

 
Kód

SPB-2820WNEX

SFP+ WDM transceiver 10GBASE-BX, SM 20km, 1270nm TX/ 1330mm RX BIDI, LC simplex, Cisco NEXUS kompatibilní, DMI diagnostika...

Výrobce

OEM transceivery

543.00 Kč 

bez DPH

659.09 Kč 

s DPH

 
Kód

XPB-2860WCIS

XFP WDM transceiver, SM, 60km, 1270nm TX/ 1330mm RX BIDI LC simplex, Cisco kompatibilní, DMI diagnostika...

Výrobce

OEM transceivery

1 982.00 Kč 

bez DPH

2 400.28 Kč 

s DPH

 
Kód

SPB-2810WCIS-HTR

SFP+ WDM transceiver 10GBASE-BX, SM 10km, 1270nm TX/ 1330mm RX BIDI, LC simplex, HTR verze (-40 až 80C), Cisco kompatibilní, DMI diagnostika...

Výrobce

OEM transceivery

576.00 Kč 

bez DPH

699.02 Kč 

s DPH

 
Kód

SPB-2820WJUN

SFP+ WDM transceiver 10GBASE-BX, SM 20km, 1270nm TX/ 1330mm RX BIDI, LC simplex, JUNIPER kompatibilní, DMI diagnostika...

Výrobce

OEM transceivery

543.00 Kč 

bez DPH

659.09 Kč 

s DPH

 
Kód

SPB-2920WJUN

SFP+ WDM transceiver 10GBASE-BX, SM 20km, 1330nm TX/ 1270mm RX BIDI, LC simplex, JUNIPER kompatibilní, DMI diagnostika...

Výrobce

OEM transceivery

543.00 Kč 

bez DPH

659.09 Kč 

s DPH

 
Kód

SPB-2820WCIS-ASR

SFP+ WDM transceiver 10GBASE-BX, SM 20km, 1270nm TX/ 1330mm RX BIDI, LC simplex, Cisco ASR kompatibilní, DMI diagnostika...

Výrobce

OEM transceivery

543.00 Kč 

bez DPH

659.09 Kč 

s DPH

 
Kód

XPB-2820WCIS-ASR

XFP WDM transceiver, SM, 20km, 1270nm TX/ 1330mm RX BIDI LC simplex, Cisco ASR kompatibilní, DMI diagnostika...

Výrobce

OEM transceivery

1 232.00 Kč 

bez DPH

1 492.78 Kč 

s DPH

 
Kód

SPB-2810WCIS-4G

SFP+ WDM transceiver 4Gbps, SM 10km, 1270nm TX/ 1330mm RX BIDI, LC simplex, Cisco kompatibilní, DMI diagnostika...

Výrobce

OEM transceivery

524.00 Kč 

bez DPH

636.10 Kč 

s DPH

 
Kód

SPB-2810WDLK

SFP+ WDM transceiver 10GBASE-BX, SM 10km, 1270nm TX/ 1330mm RX BIDI, LC simplex, D-Link kompatibilní, DMI diagnostika...

Výrobce

OEM transceivery

524.00 Kč 

bez DPH

636.10 Kč 

s DPH

 
Kód

SPB-2810WNOK

SFP+ WDM transceiver 10GBASE-BX, SM 10km, 1270nm TX/ 1330mm RX BIDI, LC simplex, NOKIA kompatibilní, DMI diagnostika...

Výrobce

OEM transceivery

524.00 Kč 

bez DPH

636.10 Kč 

s DPH