Status

Cena

Parametrický filtr

Podrobné vyhl.

Řadit podle

vzestupně sestupně
1000 produktů
67 stránek
 
 
Kód

SPB-2820WCIS-SG

SFP+ WDM transceiver 10GBASE-BX, SM 20km, 1270nm TX/ 1330mm RX BIDI, LC simplex, Cisco SG kompatibilní, DMI diagnostika...

Výrobce

OEM transceivery

803.00 Kč 

bez DPH

971.63 Kč 

s DPH

 
Kód

SPB-2920WCIS-SG

SFP+ WDM transceiver 10GBASE-BX, multirate, SM 20km, 1330nm TX/ 1270mm RX BIDI, LC simp., DMI , Cisco SG komp. ...

Výrobce

OEM transceivery

803.00 Kč 

bez DPH

971.63 Kč 

s DPH

 
Kód

SPB-2810WDLK

SFP+ WDM transceiver 10GBASE-BX, SM 10km, 1270nm TX/ 1330mm RX BIDI, LC simplex, D-Link kompatibilní, DMI diagnostika...

Výrobce

OEM transceivery

789.00 Kč 

bez DPH

954.69 Kč 

s DPH

 
Kód

SPB-2810WINT-HTR

SFP+ WDM transceiver 10GBASE-BX, SM 10km, 1270nm TX/ 1330mm RX BIDI, LC simplex, HTR verze (-40 až 80C), Intel kompatibilní, DMI diagnostika...

Výrobce

OEM transceivery

832.00 Kč 

bez DPH

1 006.72 Kč 

s DPH

 
Kód

SPB-2810WFOR

SFP+ WDM transceiver 10GBASE-BX, SM 10km, 1270nm TX/ 1330mm RX BIDI, LC simplex, Fortinet kompatibilní, DMI diagnostika...

Výrobce

OEM transceivery

789.00 Kč 

bez DPH

954.69 Kč 

s DPH

 
Kód

SPB-2820WCIS-HTR

SFP+ WDM transceiver 10GBASE-BX, SM 20km, 1270nm TX/ 1330mm RX BIDI, LC simplex, Cisco kompatibilní, DMI diagnostika, HTR verze (-40 až 80C)...

Výrobce

OEM transceivery

848.00 Kč 

bez DPH

1 026.08 Kč 

s DPH

 
Kód

SPB-2920WCIS-HTR

SFP+ WDM transceiver 10GBASE-BX, SM 20km, 1330nm TX/ 1270mm RX BIDI, LC simplex, Cisco kompatibilní, DMI diagnostika, HTR varianta (-40 až 80C)...

Výrobce

OEM transceivery

848.00 Kč 

bez DPH

1 026.08 Kč 

s DPH

 
Kód

SPB-2820WERI-HTR

SFP+ WDM transceiver 10GBASE-BX, SM 20km, 1270nm TX/ 1330mm RX BIDI, LC simplex, Ericsson kompatibilní, DMI diagnostika, HTR verze (-40 až 80C)...

Výrobce

OEM transceivery

848.00 Kč 

bez DPH

1 026.08 Kč 

s DPH

 
Kód

SPB-2920WERI-HTR

SFP+ WDM transceiver 10GBASE-BX, SM 20km, 1330nm TX/ 1270mm RX BIDI, LC simplex, Cisco kompatibilní, DMI diagnostika, HTR varianta (-40 až 80C)...

Výrobce

OEM transceivery

848.00 Kč 

bez DPH

1 026.08 Kč 

s DPH

 
Kód

SPB-2810WBLD

SFP+ WDM transceiver 10GBASE-BX, SM 10km, 1270nm TX/ 1330mm RX BIDI, LC simplex, HP BLADE kompatibilní (B21), DMI diagnostika...

Výrobce

OEM transceivery

789.00 Kč 

bez DPH

954.69 Kč 

s DPH

 
Kód

CX4-1

CX4 propojovací kabel mezi dva CX-4 moduly, délka 1m...

Výrobce

OEM transceivery

1 602.00 Kč 

bez DPH

1 938.42 Kč 

s DPH

 
Kód

XFP-ZR-EML-DWDM-CIS--45

XFP DWDM transceiver 10GBASE-ZR, SM, 80km, kanál C45 (1541,35nm), PB 15dB, DMI diagnostika, Cisco kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

7 583.00 Kč 

bez DPH

9 175.43 Kč 

s DPH

 
Kód

GBB-7400

GBIC WDM transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-SX-BX, MM, 300/500m, TX 1310nm, SC simplex, 0 až 70°C, 5V, Cisco kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

590.00 Kč 

bez DPH

713.90 Kč 

s DPH

Výprodej

Kód

GBM-7100

GBIC transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-SX, MM, 300/500m, 850nm, SC Duplex, 5V, Cisco kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

473.00 Kč 

bez DPH

572.33 Kč 

s DPH

Doprodej

Kód

GBS-7010

GBIC transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-LX, SM, 10km, 1310nm, SC Duplex, 5V, Cisco kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

546.00 Kč 

bez DPH

660.66 Kč 

s DPH

Doprodej

K provozování našeho webu www.alternetivo.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...