Status

Cena

Parametrický filtr

Podrobné vyhl.

Řadit podle

vzestupně sestupně
1000 produktů
67 stránek
 
 
Kód

SPB-2810WNOK

SFP+ WDM transceiver 10GBASE-BX, SM 10km, 1270nm TX/ 1330mm RX BIDI, LC simplex, NOKIA kompatibilní, DMI diagnostika...

Výrobce

OEM transceivery

752.00 Kč 

bez DPH

911.74 Kč 

s DPH

 
Kód

SPB-2810WZYX

SFP+ WDM transceiver 10GBASE-BX, SM 10km, 1270nm TX/ 1330mm RX BIDI, LC simplex, ZYXEL kompatibilní, DMI diagnostika...

Výrobce

OEM transceivery

752.00 Kč 

bez DPH

911.74 Kč 

s DPH

 
Kód

SPB-2820WLEN

SFP+ WDM transceiver 10GBASE-BX, SM 20km, 1270nm TX/ 1330mm RX BIDI, LC simplex, Lenovo kompatibilní, DMI diagnostika...

Výrobce

OEM transceivery

793.00 Kč 

bez DPH

961.35 Kč 

s DPH

 
Kód

SPB-2920WLEN

SFP+ WDM transceiver 10GBASE-BX, SM 20km, 1330nm TX/ 1270mm RX BIDI, LC simplex, Lenovo kompatibilní, DMI diagnostika...

Výrobce

OEM transceivery

843.00 Kč 

bez DPH

1 021.85 Kč 

s DPH

 
Kód

SPB-2820WNOK

SFP+ WDM transceiver 10GBASE-BX, SM 20km, 1270nm TX/ 1330mm RX BIDI, LC simplex, NOKIA kompatibilní, DMI diagnostika...

Výrobce

OEM transceivery

793.00 Kč 

bez DPH

961.35 Kč 

s DPH

 
Kód

SPB-2920WNOK

SFP+ WDM transceiver 10GBASE-BX, SM 20km, 1330nm TX/ 1270mm RX BIDI, LC simplex, NOKIA kompatibilní, DMI diagnostika...

Výrobce

OEM transceivery

843.00 Kč 

bez DPH

1 021.85 Kč 

s DPH

 
Kód

XFP-ER-DFB-CWDM-HUA--39

XFP CWDM transceiver 10GBASE-ER, SM, 30km, DFB, 1390nm LC Duplex, PB 14dB, Huawei kompatibilní, DMI diagnostika...

Výrobce

OEM transceivery

3 470.00 Kč 

bez DPH

4 200.51 Kč 

s DPH

 
Kód

XFP-ER-DFB-CWDM-HUA--37

XFP CWDM transceiver 10GBASE-ER, SM, 30km, DFB, 1370nm LC Duplex, PB 14dB, Huawei kompatibilní, DMI diagnostika...

Výrobce

OEM transceivery

3 470.00 Kč 

bez DPH

4 200.51 Kč 

s DPH

 
Kód

XFP-ER-DFB-CWDM-HUA--41

XFP CWDM transceiver 10GBASE-ER, SM, 30km, DFB, 1410nm LC Duplex, PB 14dB, Huawei kompatibilní, DMI diagnostika...

Výrobce

OEM transceivery

3 470.00 Kč 

bez DPH

4 200.51 Kč 

s DPH

 
Kód

SPB-2920WEDG

SFP+ WDM transceiver 10GBASE-BX, SM 20km, 1330nm TX/ 1270mm RX BIDI, LC simplex, Edgecore kompatibilní, DMI diagnostika...

Výrobce

OEM transceivery

841.00 Kč 

bez DPH

1 019.43 Kč 

s DPH

 
Kód

SPB-2810WINT

SFP+ WDM transceiver 10GBASE-BX, SM 10km, 1270nm TX/ 1330mm RX BIDI, LC simplex, Intel kompatibilní, DMI diagnostika...

Výrobce

OEM transceivery

752.00 Kč 

bez DPH

911.74 Kč 

s DPH

 
Kód

SPB-2810WF5

SFP+ WDM transceiver 10GBASE-BX, SM 10km, 1270nm TX/ 1330mm RX BIDI, LC simplex, F5 kompatibilní, DMI diagnostika...

Výrobce

OEM transceivery

752.00 Kč 

bez DPH

911.74 Kč 

s DPH

 
Kód

SPB-2810WPAL

SFP+ WDM transceiver 10GBASE-BX, SM 10km, 1270nm TX/ 1330mm RX BIDI, LC simplex, Palo Alto kompatibilní, DMI diagnostika...

Výrobce

OEM transceivery

752.00 Kč 

bez DPH

911.74 Kč 

s DPH

 
Kód

SPB-2810WHPE

SFP+ WDM transceiver 10GBASE-BX, SM 10km, 1270nm TX/ 1330mm RX BIDI, LC simplex, HP kompatibilní, DMI diagnostika...

Výrobce

OEM transceivery

752.00 Kč 

bez DPH

911.74 Kč 

s DPH

 
Kód

SPB-2820WHPA

SFP+ WDM transceiver 10GBASE-BX, SM 20km, 1270nm TX/ 1330mm RX BIDI, LC simplex, HP/ 3Com komp., DMI diagnostika...

Výrobce

OEM transceivery

793.00 Kč 

bez DPH

961.35 Kč 

s DPH