Optika pasivní

Status

Cena

Parametrický filtr

Podrobné vyhl.

Řadit podle

vzestupně sestupně
566 produktů
38 stránek
 
 
Kód

OMPO-MINI-BOX-24xLCto2MPO-OM4

Modul mini-box MPO, SM 657A, osazený, zezadu 2x MPO 12x - male, na čele 24x LC/PC...

Výrobce

Optika pasivní

3 182.00 Kč 

bez DPH

3 850.22 Kč 

s DPH

 
Kód

ORZA-COMPACT-2C-EKO

Zásuvka optická na omítku kompaktní,2x pozice pro SC simplex uvnitř zásuvky, držák svarů (max.2x), teleskopická spodní část, samostatný držák pro montáž na zeď, rozměry 133*83*24mm...

Výrobce

Optika pasivní

45.00 Kč 

bez DPH

54.45 Kč 

s DPH

 
Kód

ORZA-COMPACT-1C-EKO

Zásuvka optická na omítku kompaktní,1x pozice pro SC simplex krytem, pro průchozí kabel, držák svarů (max 2x), rozměry 147*88*16mm...

Výrobce

Optika pasivní

48.60 Kč 

bez DPH

58.81 Kč 

s DPH

 
Kód

ORZA-X86A-POD

Zásuvka optická pod omítku ekonomická, 1x neosazená pozice pro SC dupplex (bez spojky/couplingu/adaptéru) případně LC QUAD, včetně krabičky pod omítku rozměry na omítkou 86*86*8mm rozměry pod omítkou ...

Výrobce

Optika pasivní

46.90 Kč 

bez DPH

56.75 Kč 

s DPH

Speciální nabídka

Kód

ORZA-COMPACT-1C-DESIGN

Zásuvka optická na omítku designová, 1x pozice pro SC simplex uvnitř zásuvky, pruhledný výklopný spodek, držák svarů (2x), rozměry 114*86*22mm ...

Výrobce

Optika pasivní

90.00 Kč 

bez DPH

108.90 Kč 

s DPH

 
Kód

OKEPO-POLISH-EPOXY-HEATER

Pícka pro vypíkání epoxidových konektorů, AC 230V, včetně podpory kabelu a teploměru, pro 24x konektor FC,SC,ST či LC...

Výrobce

Optika pasivní

6 569.00 Kč 

bez DPH

7 948.49 Kč 

s DPH

Speciální nabídka

Kód

OCPL-LGX-BOX-EMPTY-9xSC-HOLE

LGX krabička, hliník, prázdná, čelo 9x SC simplex, bez adpatérů...

Výrobce

Optika pasivní

313.00 Kč 

bez DPH

378.73 Kč 

s DPH

 
Kód

OMPO-MINI-BOX-12xLCtoMPO-OM3

Modul mini-box MPO, MM OM3, osazený, zezadu 1x MPO 12x - male, na čele 12x LC/PC...

Výrobce

Optika pasivní

931.00 Kč 

bez DPH

1 126.51 Kč 

s DPH

 
Kód

OCPL-12-50-50-PAT-MM-ST

Coupler optický MM OM2 1:2, 3x ST/PC 1m šlahouny d=2mm, 850nm, 50:50, in-line provedení (3x samec), mini-box 90x20x10mm Obrázek nemusí odpovídat popisu, konektory na obr. mohou být jiné, ale provedení...

Výrobce

Optika pasivní

455.00 Kč 

bez DPH

550.55 Kč 

s DPH

 
Kód

OCPL-LGX-BOX-EMPTY-BLINDER

LGX krabička, hliník, prázdná, čelo 9x SC simplex, bez adpatérů...

Výrobce

Optika pasivní

80.00 Kč 

bez DPH

96.80 Kč 

s DPH

 
Kód

ONACH-DUST-OFF-400

Stlačený vzduch pro čištění, 400ml tento běžný stlačený vzdduch není vhodný pro vyfoukávání svářeček ani jiných optických citlivých přístrojů, může zanechávat povlak !!Na svářečky nepoužívat!!...

Výrobce

Optika pasivní

350.00 Kč 

bez DPH

423.50 Kč 

s DPH

 
Kód

ONAC-KIMWIPES

Čistící kapesníčky KIMWIPES, pro čištění optických vláken i konektorů, celulózová báze, 280ks...

Výrobce

Optika pasivní

89.00 Kč 

bez DPH

107.69 Kč 

s DPH

 
Kód

ONAO-ALU-KUFR-V2

Kufřík robustní aluminiový na nářadí černý, plato na nástroje, pěnová výplň perforovaná, uzamykatelný...

Výrobce

Optika pasivní

741.00 Kč 

bez DPH

896.61 Kč 

s DPH

 
Kód

ONAO-LIH-FIX

Lihový fix tenký černý permanentní pro značkování vlákna (Gelové konektory UNICAM, FIC)...

Výrobce

Optika pasivní

38.80 Kč 

bez DPH

46.95 Kč 

s DPH

 
Kód

ONAO-SHARPAK-645

SHARPAK - uzavíratelný plastový box na odlomená vlákna a další nebezpečný odpad, 645ml...

Výrobce

Optika pasivní

272.00 Kč 

bez DPH

329.12 Kč 

s DPH

 

K provozování našeho webu www.alternetivo.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...