Media konvertor 100BASE-Tx/ FX řady ZCOMAX AK, WDM, singlemode, 20km, SC simplex, Tx1550/ Rx1310nm (typ B), neřiditelný, USB,DC 5V

Media konvertor 100BASE-Tx/ FX řady ZCOMAX AK, WDM, singlemode, 20km, SC simplex, Tx1550/ Rx1310nm (typ B), neřiditelný, USB,DC 5V

Speciální nabídka

Media konvertor 100BASE-Tx/ FX řady ZCOMAX AK, WDM, singlemode, 20km, SC simplex, Tx1550/ Rx1310nm (typ B), neřiditelný, USB,DC 5V

Media konvertor 100BASE-Tx/ FX řady ZCOMAX AK, WDM, singlemode, 20km, SC simplex, Tx1550/ Rx1310nm (typ B), neřiditelný napájení přes externí přiložený zdroj AC220V na DC5V či přes USB kompatibilní s šasi ZX-AK-R14 všech variant
Výrobce
ZCOMAX
Kód
ZX-AK-C100S1SC-20-B1550-USB
Náš kód
35266
Záruka
36 Měsíců
572.00 Kč
Doporučená cena bez DPH
692.12 Kč
Doporučená cena s DPH
Objednat

    Podrobnosti

    Hlavní účel media konvertorů je ve využití optických vláken jako přenosového datového média mezi dvěma lokacemi, kde již nelze použít metalickou kabeláž, ať už z důvodů zarušení prostředí EM zářením či pro velkou vzdálenost.
    Media konvertory ZCOMAX od čínského prvovýrobce, jsou základní konvertory s ucházející funkcionalitou a bezkonkurenčně nejnižší cenou na trhu.  
    Převodníky využívají populární Taiwanský čipset IP113x LF

    Tato varianta WDM je určena pro obousměrný přenos přes jedno optické vlákno

    Tento převodník funguje bez problémů (testováno) proti switchi podporujícími 100Mbit SFP - např. ZCOMAX S2228F, nebo DCN DCS-3950 s SFP moduly SPB-3620xxx či SPB-3610xxx

    LAN port:  100 Mbps RJ45
    Napájení:  5 V DC externí zdroj (DC jack 5,5/ 2mm) či přes vestavěný USB port
    Normy:  IEEE 802.3u / IEEE 802.3z/ IEEE 802.3x
    LPF (Link Fault Pass Through): Ano, nastavitelné přes DIP switche
    FEF (Far End Fault): Ano
    Provozní teplota:  0 - 60 °C
    Relativní vlhkost: 5 - 90% (nesrážející se)
    Přenosová rychlost:  100 Mbps
    Rozměry:  94 x 71 x 26 mm
    Hmotnost:  0,26 kg (0,4kg kompletní balení včetně obalu a zdroje)
    LED indikace: indikace zapnutí, monitoring aktivity portů, a další pomocí 6x LED diody  
    Vlnová délka:  WDM - Tx1550nm (Rx1310nm) - komunikuje obousměrně přes jedno vlákno, je nutné nasadit proti typu A (Tx1310nm)
    Max. délka spoje:  single-mode 20 km WDM (bidi)
    Typ vlákna/ optického kabelu:  9/125
    Konektor:  SC simplex (ST, LC a FC na objednávku), RJ45
    Přenášené signály:  TxD a RxD
    Vestavěná RAM 128kb
    Vestavěná bleskojistka ( jen varianty s externím DC napájením), max. 4kV

    Transmiter Optical Power: -12 až -3dBm
    Reciever Sensitivity: -35dBm

    podpora pro 1600 bitové pakety
    s podporou 9k jumbo paketů variantně na objednávku

    Odeslat dotaz

    Nalezli jste jinde na internetu nižší cenu?

    Váš e-mail
    Cena bez DPH
    Cena s DPH
    WWW
    Komentář
    Mám o tento produkt zájem

    Zaslat informaci o produktu známému

    Váš e-mail
    Zaslat na e-mail
    Komentář

    Našli jste na eshopu chybu? Prosíme napište nám. Děkujeme

    Popis závady
    Váš e-mail

    Parametry

    Dosah

    Dosah 20km

    Formát

    Formát STAND-ALONE

    Konektory

    Typ konektoru SC simplex

    Management

    Management (řízení) neřiditelné

    Napájení

    Napájení adaptér 230V AC/5V DC

    Protokoly

    Přenosový protokol 100Mbps Ethernet

    Rychlost přenosu

    Přenosová rychlost 100Mbps

    Typ produktu

    Typ převodníku Převodník

    Typ připojení/přenosu

    Typ přenosu WDM (Bi-di) 1 vlákno

    Typ vlákna

    Typ vlákna SM

    Vlnová délka

    Vlnová délka 1550nm WDM (BIDI)

    Další vlastnosti

    Provozní rozsah teplot 0 až 50°C
    Typ konektoru - metalický RJ-45

    K provozování našeho webu www.alternetivo.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...