Media konvertor 100M/1Gbps řady ZCOMAX MT, singlemode, 20km, SC duplex, 100/1000BASE-T/ 1000BASE-LX, Tx1310nm, DC 5V

Media konvertor 100M/1Gbps řady ZCOMAX MT, singlemode, 20km, SC duplex, 100/1000BASE-T/ 1000BASE-LX, Tx1310nm, DC 5V
 

Media konvertor 100M/1Gbps řady ZCOMAX MT, singlemode, 20km, SC duplex, 100/1000BASE-T/ 1000BASE-LX, Tx1310nm, DC 5V

Media konvertor 100Mbps/1Gbps řady ZCOMAX MT, singlemode, 20km, SC duplex, 100/1000BASE-T/ 1000BASE-LX, Tx1310/ Rx1550nm, neřiditelný napájení přes externí přiložený DC zdroj 5V (1A) je kompatibilní se šasi ZX-MT-R16-2U
Výrobce
ZCOMAX
Kód
ZX-MT-FC-4100-20
Náš kód
75176
Záruka
36 Měsíců
662.00 Kč
Doporučená cena bez DPH
801.02 Kč
Doporučená cena s DPH
Objednat

    Podrobnosti

    Hlavní účel media konvertorů je ve využití optických vláken jako přenosového datového média mezi dvěma lokacemi, kde již nelze použít metalickou kabeláž, ať už z důvodů zarušení prostředí EM zářením či pro velkou vzdálenost.
    Media konvertory ZCOMAX od čínského prvovýrobce, jsou základní konvertory s ucházející funkcionalitou a bezkonkurenčně nejnižší cenou na trhu.  

    Tato varianta WDM je určena pro obousměrný přenos přes jedno optické vlákno

    Tento převodník funguje bez problémů (testováno)se switchi podporujícími 1Gbit SFP - např. ZCOMAX S2548GX, DCN DCS-3950 nebo HP 5120-EI s SFP moduly SPB-7620xxx, SPB-7610xxx čo SPB-7603xxx
    Tento 1Gbit převodník pracuje správně i při připojení koncového zařízení na 100Mbit (Metalický port je self-adaptive, podporuje jak rychlost 100Mbps tak i 1Gbps Ethernet)

    LAN port:  1Gbps/100Mbps RJ45
    Napájení:  5 V DC externí zdroj (2A)
    Normy:  IEEE 802.3u / IEEE 802.3z/ IEEE 802.3x
    Provozní teplota:  0 - 50 °C
    Relativní vlhkost: 5 - 90% (nesrážející se)
    Přenosová rychlost:  1000Mbps/100Mbps
    Rozměry:  97 x 70 x 26 mm
    Hmotnost:  0,2 kg (0,35kg kompletní balení včetně obalu a zdroje)
    Spotřeba: <5W
    LED indikace: indikace zapnutí, monitoring aktivity portů, a další pomocí 6x LED diody  
    Vlnová délka: Tx1310nm
    Max. délka spoje:  singlemode 20km
    Typ vlákna/ optického kabelu:  9/125um
    Konektor:  SC simplex (ST, LC a FC na objednávku), RJ45
    Přenášené signály:  TxD a RxD
    Podpora 9k jumbo paketů: ANO


    Odeslat dotaz

    Nalezli jste jinde na internetu nižší cenu?

    Váš e-mail
    Cena bez DPH
    Cena s DPH
    WWW
    Komentář
    Mám o tento produkt zájem

    Zaslat informaci o produktu známému

    Váš e-mail
    Zaslat na e-mail
    Komentář

    Našli jste na eshopu chybu? Prosíme napište nám. Děkujeme

    Popis závady
    Váš e-mail

    Parametry

    Dosah

    Dosah 20km

    Formát

    Formát STAND-ALONE

    Konektory

    Typ konektoru SC simplex

    Management

    Management (řízení) neřiditelné

    Napájení

    Napájení adaptér 230V AC/5V DC

    Protokoly

    Přenosový protokol 1Gbps Ethernet, 100Mbps Ethernet

    Rychlost přenosu

    Přenosová rychlost 1,25Gbps, 100Mbps

    Typ produktu

    Typ převodníku Převodník

    Typ připojení/přenosu

    Typ přenosu WDM (Bi-di) 1 vlákno

    Typ vlákna

    Typ vlákna SM

    Vlnová délka

    Vlnová délka 1310nm WDM (BIDI)

    Další vlastnosti

    Provozní rozsah teplot 0 až 60°C
    Typ konektoru - metalický RJ-45

    Související dokumenty

    datasheet konvertory ZCOMAX řady ZX-MT
    ZX-MT převodníky ZCOMAX datasheet.pdf

    K provozování našeho webu www.alternetivo.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...