Media konvertor Industry 100BASE-TX/ FX řady ZCOMAX AK, -40 až 85C, SM, 20km, SC duplex, Tx1310nm/ Rx1310nm, 12-36V DC

Media konvertor Industry 100BASE-TX/ FX řady ZCOMAX AK, -40 až 85C, SM, 20km, SC duplex, Tx1310nm/ Rx1310nm, 12-36V DC

Zajímavý produkt

Media konvertor Industry 100BASE-TX/ FX řady ZCOMAX AK, -40 až 85C, SM, 20km, SC duplex, Tx1310nm/ Rx1310nm, 12-36V DC

Media konvertor Industry 100BASE-TX/ FX řady ZCOMAX AK, -40 až 85C, SM, 20km, SC duplex, Tx1310nm/ Rx1310nm, 12-36V DC
Výrobce
ZCOMAX
Kód
ZX-AK-FS2SC-20T
Náš kód
44287
Záruka
36 Měsíců
2 230.00 Kč
Doporučená cena bez DPH
2 698.30 Kč
Doporučená cena s DPH
Objednat

    Podrobnosti

    Hlavní účel media konvertorů je ve využití optických vláken jako přenosového datového média mezi dvěma lokacemi, kde již nelze použít metalickou kabeláž, ať už z důvodů zarušení prostředí EM zářením či pro velkou vzdálenost.
    Media konvertory ZCOMAX od čínského prvovýrobce, jsou základní konvertory s ucházející funkcionalitou a bezkonkurenčně nejnižší cenou na trhu.  

    Odeslat dotaz

    Nalezli jste jinde na internetu nižší cenu?

    Váš e-mail
    Cena bez DPH
    Cena s DPH
    WWW
    Komentář
    Mám o tento produkt zájem

    Zaslat informaci o produktu známému

    Váš e-mail
    Zaslat na e-mail
    Komentář

    Našli jste na eshopu chybu? Prosíme napište nám. Děkujeme

    Popis závady
    Váš e-mail

    Parametry

    Dosah

    Dosah 20km

    Formát

    Formát STAND-ALONE

    Konektory

    Typ konektoru SC duplex

    Management

    Management (řízení) neřiditelné

    Napájení

    Napájení 12-36V DC

    Protokoly

    Přenosový protokol 100Mbps Ethernet

    Rychlost přenosu

    Přenosová rychlost 100Mbps

    Typ produktu

    Typ převodníku Převodník - INDUSTRY

    Typ připojení/přenosu

    Typ přenosu 2 vlakna

    Typ vlákna

    Typ vlákna SM

    Vlnová délka

    Vlnová délka 1310nm

    Další vlastnosti

    Provozní rozsah teplot -40 až 85°C
    Typ konektoru - metalický RJ-45

    K provozování našeho webu www.alternetivo.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...