Media konvertor Industry 100BASE-TX/ FX řady ZCOMAX AK, -40 až 85C, SM, 20km, SC duplex, Tx1310nm/ Rx1310nm, 12-36V DC


 

 

Media konvertor Industry 100BASE-TX/ FX řady ZCOMAX AK, -40 až 85C, SM, 20km, SC duplex, Tx1310nm/ Rx1310nm, 12-36V DC

 Zajímavý produkt 

 


 
 
 

 

 

Výrobce: 

ZCOMAX 

Kód: ZX-AK-FS2SC-20T

Media konvertor Industry 100BASE-TX/ FX řady ZCOMAX AK, -40 až 85C, SM, 20km, SC duplex, Tx1310nm/ Rx1310nm, 12-36V DC
 
Part No.AK-FS2SC-20T
Doporučená prodejní cena bez DPH 2 134.00   
Doporučená prodejní cena s DPH 2 582.14   
Garance cenyNalezli jste jinde na internetu nižší cenu? Informujte nás!
Záruka:  36 Měsíců
Objednat
Hodnocení produktu
 
Hodnoceno 0x        



 
 
 



 
 
 

 

 

Media konvertor Industry 100BASE-TX/ FX řady ZCOMAX AK, -40 až 85C, SM, 20km, SC duplex, Tx1310nm/ Rx1310nm, 12-36V DC

 
 
 

  •  
 

Podrobnosti o produktu


 

Popis produktu:

Hlavní účel media konvertorů je ve využití optických vláken jako přenosového datového média mezi dvěma lokacemi, kde již nelze použít metalickou kabeláž, ať už z důvodů zarušení prostředí EM zářením či pro velkou vzdálenost.
Media konvertory ZCOMAX od čínského prvovýrobce, jsou základní konvertory s ucházející funkcionalitou a bezkonkurenčně nejnižší cenou na trhu.  


 

Obchodníci


 

Produkt manažer:

David Navrátil  navratil (at) alternetivo.cz




 
 
 



 
 
 

 

Parametry


 

Název Hodnota
Formát STAND-ALONE
Typ převodníku Převodník - INDUSTRY
Typ přenosu 2 vlakna
Typ konektoru SC duplex
Typ vlákna SM
Přenosová rychlost 100Mbps
Přenosový protokol 100Mbps Ethernet
Dosah 20km
Vlnová délka 1310nm
Napájení 12-36V DC
Provozní rozsah teplot -40 až 85°C
Management (řízení) Neřiditelné
Typ konektoru - metalický RJ-45


 
 
 

 

Zaslat info


 

 

Dotaz k tomuto produktu

Váš e-mail
Dotaz
Maximálně 255 znaků a text nesmí obsahovat tyto znaky: ></
Opište kód z obrázku:  Jiný obrázek...
 


 
 
 

 

Nalezli jste chybu?

Popis závady
Maximálně 255 znaků a text nesmí obsahovat tyto znaky: ></
Váš e-mail
Opište kód z obrázku:  Jiný obrázek...
 
 
 
 
 
 
 

 
 
 


 
porovnat0 ks
 

 

 

 

  Kód Název produktu Vaše cena    

 
 
 


 
 
 

 

Naposledy navštívené

 


 

 

 
    Kód Název produktu Vaše cena  

 
 
 


 
 
 






Obsah košíku:

0 položek
Celková cena:0

 

 

 



 
 
 


 


Přihlášení přihlásit

Najdete nás na

           

Kontakty

 
Česká republika

Alternetivo s.r.o.
Žirovnická 2389
106 00  Praha 10

IČ: 25098314, DIČ: CZ25098314
Zapsána Městským soudem v Praze
oddíl C, vložka 49492

Recepce +420 221 771 881
Fax +420 221 771 882
O2 +420 724 610 001
T-mobile +420 731 014 229
Vodafone +420 773 881 800

E-mail: info [at] alternetivo.cz


Obchodní oddělení
Objednávky a nabídky

Tel: +420 221 771 807
E-mail: eshop [at] alternetivo.cz




Centrální sklad
V Chotejně 15
102 00 Praha 15

Tel.: +420 221 771 815
Slovenská republika

Alternetivo s.r.o.
Zámocká 8
811 01  Bratislava 1

IČ: 45934479, DIČ: SK2023145113
Zapísaná okresným súdom v Bratislave,
vložka 68965/B

Tel.: +421 903 425 405
Tel.: +421 254 131 436

E-mail: info [at] alternetivo.sk


Obchodné oddelenie
Objednávky a ponuky

Tel.: +421 903 425 405
Tel.: +421 254 131 436
© 1996-2017 Alternetivo