Media konvertor přepínač s SFP slotem řady FRM220, 10/100/1000BASE-T( RJ-45)-100/1000BASE-X SFP, OAM/IP IN-BAND, jen karta


 

 

Media konvertor přepínač s SFP slotem řady FRM220, 10/100/1000BASE-T( RJ-45)-100/1000BASE-X SFP, OAM/IP IN-BAND, jen karta

 Zajímavý produkt 

 


 
 
 

 

 

Výrobce: 

CTC UNION optika 

Kód: FRM220-1000MS

10/100/1000Base-TX(RJ-45) - 100/1000Base-X SFP(LC), mediakonvertor přepínač s SFP slotem řady FRM220, OAM IP IN-BAND + WEB MANAGEMENT, podpora jumbo rámců, pouze karta !!pro 100Mbps i 1Gbps transceivery!!
 
Part No.FRM220-1000MS
Doporučená prodejní cena bez DPH 3 290.00   
Doporučená prodejní cena s DPH 3 980.90   
Garance cenyNalezli jste jinde na internetu nižší cenu? Informujte nás!
Záruka:  24 Měsíců
Objednat
Hodnocení produktu
 
Hodnoceno 0x        



 
 
 



 
 
 

 

 

10/100/1000Base-TX(RJ-45) - 100/1000Base-X SFP(LC), mediakonvertor přepínač s SFP slotem řady FRM220, OAM IP IN-BAND + WEB MANAGEMENT, podpora jumbo rámců, pouze karta !!pro 100Mbps i 1Gbps transceivery!!

 
 
 

  •  
 

Související produkty:

    Kód  Název produktu 
 
Výrobce        Doporučená prodejní cena  bez DPH
 
 
 
 
Vaše cena
s DPH 
 
 
FRM220-CH20 Šasi pro mediakonvertory řady FRM220, 2U 19", 19 slotů pro převodníky, slot pro SNMP management modul, bez napájecího zdroje
 
CTC UNION optika        5 256.00 Kč
 
 
 
 
6 359.76 Kč
 
FRM220-CH01 Šasi pro mediakonvertory řady FRM220, STAND-ALONE, jednoslotové, DC-in 12V + AC 220V externí zdroj
 
CTC UNION optika        456.00 Kč
 
 
 
 
551.76 Kč
 
FRM220-CH01-AC Šasi pro mediakonvertory řady FRM220, STAND-ALONE, jednoslotové, interní zdroj AC (100-240V)
 
CTC UNION optika        631.00 Kč
 
 
 
 
763.51 Kč
 
FRM220-CH02/NMC-AC Šasi pro mediakonvertory řady FRM220, STAND-ALONE, dvouslotové, podpora NMC karty, AC zdroj 220V
 
CTC UNION optika        1 927.00 Kč
 
 
 
 
2 331.67 Kč
 
FRM220-DC24 Napájecí zdroj pro převodníkové šasi 19" FRM220-CH20, DC (18-36V)
 
CTC UNION optika        3 679.00 Kč
 
 
 
 
4 451.59 Kč
 
FRM220-AC Napájecí zdroj pro převodníkové šasi 19" FRM220-CH20, AC (90-264V)
 
CTC UNION optika        2 803.00 Kč
 
 
 
 
3 391.63 Kč
 
FRM220-CH04/NMC-AC Šasi pro mediakonvertory řady FRM220, STAND-ALONE, čtyř-slotové, podpora NMC karty, AC (100-240V)
 
CTC UNION optika        3 504.00 Kč
 
 
 
 
4 239.84 Kč
 
FRM220-10G-XX-DC-NMC Media konvertor repeater s XFP sloty řady FRM220, 3R regenerace,10Gbps XFP/ 10Gbps XFP,multirate,včetně DC SA šasi s SNMP kartou
 
CTC UNION optika        39 420.00 Kč
 
 
 
 
47 698.20 Kč
 
FRM220-CH02M-DC Šasi pro mediakonvertory řady FRM220, STAND-ALONE, dvouslotové, DB9 pro management, DC (18-75V)
 
CTC UNION optika        3 329.00 Kč
 
 
 
 
4 028.09 Kč
 
FRM220-DC48 Napájecí zdroj pro převodníkové šasi 19" FRM220-CH20, DC (36-72V)
 
CTC UNION optika        3 679.00 Kč
 
 
 
 
4 451.59 Kč
 
FRM220-10G-XX-AC-NMC Media konvertor repeater s XFP sloty řady FRM220, 3R regenerace, 10Gbps XFP/ 10Gbps XFP, multirate,včetně AC SA šasi s SNMP kartou
 
CTC UNION optika        39 190.00 Kč
 
 
 
 
47 419.90 Kč
 
FRM220-NMC-R3 Řídící modul pro převodníkové šasi FRM220-CH20, 1x RS232 (konzole), 10/100BASE-T (SNMP, Telnet), GUI na bázi HTTP
 
CTC UNION optika        5 256.00 Kč
 
 
 
 
6 359.76 Kč
 
FRM220-10/100 I-SC015-CH01 Media konvertor 10/100BASE-Tx/ FX řady FRM220, singlemode, 15km,SC duplex,Tx1310nm/Rx1310nm,12dB,IN-BAND,SA šasi DC12V s ext. zdr.
 
CTC UNION optika        2 208.00 Kč
 
 
 
 
2 671.68 Kč
 
FRM220-CH01-DC Šasi pro mediakonvertory řady FRM220, STAND-ALONE, jednoslotové, DC-in (18-75V) terminal blok
 
CTC UNION optika        701.00 Kč
 
 
 
 
848.21 Kč
 


 
 
 

 

Podrobnosti o produktu


 

Popis produktu:

Hlavní účel media konvertorů je ve využití optických vláken jako přenosového datového média mezi dvěma lokacemi, kde již nelze použít metalickou kabeláž, ať už z důvodů zarušení prostředí EM zářením či pro velkou vzdálenost.
Media konvertory CTC Union jsou plně transparentní pro protokoly na 2. i 3. vrstvě, jako např. IEEE 802,1q, VLAN tagování, Spanning Tree Protol, IPX, IP atd.
Hi-End konvertory řady FRM220, vlajková loď výrobce CTC-Union pak nabízí i mnoho nadstandardních vlastností a funkcionalit...

Standardně jsou media konvertory FRM220 osazeny konektory typu SC (mimo variant s SFP sloty) Na přání lze dodat také s ST či FC konektory, cena je stejná jako za standardní SC provedení

– Hi-End provedení s originálním čipsetem
– LINK-CARD provedení (zásuvné moduly)
– dostupné varianty pro přenos FXO/ FXS, RSxxx či E1 rozhraní přes optické vlákno – dostupné varianty až 100Mbps, 1Gbps, 2,7Gbps i 10Gbps včetně R3 regenerace – široká škála STAND-ALONE krabiček (AC, DC, redund. napájení, RS232, 1 až 4 sloty pro linkové karty)
– IN-BAND management IEEE 802.3ah (řízení a dohled i koncových bodů - pomocí NMC karty v šasi)
– vrianty OAM/IP – IN-BAND management IEEE 802.3ah (řízení a dohled i koncových bodů přes IP - bez NMC karty v šasi)
– vysoká hustota až 38portů/19'' 2U (při užití duálních převodníků)
– varianty napájení – AC, DC 48V, DC 24V, DC 12V a jejich kombinace
– možnost redundantního zdroje u 19'' i STANDALONE varianty
– agregační Up-Link switch modul 4x SFP 1GB + 4xRJ-45 1GB (pro 19“ šasi FRM220A)
– podpora kruhové redundantní topologie
– stohovací porty RJ-45 na 19'' šasi (až 10× šasi ve stohu)

.: management demo různých převodníků řady FRM220 .:

CTC-Union, taiwanský prvovýrobce se věnuje vývoji a výrobě aktivních prvků pro vláknovou optiku od roku 1993. Od počátku se orientuje na profesionální HI-END řešení optických přemostění a multiplexů. Vlastní výkonné čipsety nabízí vysokou spolehlivost a tak i vysokou dostupnost služeb nabízených v operátorských sítích.

Výrobky CTC Union mají však i mnoho dalších unikátních vlastností, pročež jsou v oblasti poskytování telekomunikačních služeb velmi oblíbené a používané mnoha ISP v ČR i SR. Ti oceňují především nejvyšší možnou stabilitu těchto media konvertorů.


 

Obchodníci


 

Produkt manažer:

David Navrátil  navratil (at) alternetivo.cz




 
 
 



 
 
 

 

Parametry


 

Název Hodnota
Formát STAND-ALONE
Typ převodníku Přepínač
Typ přenosu S SFP/ XFP/ SFP plus sloty
Typ konektoru S SFP/ XFP/ SFP plus sloty
Typ vlákna S SFP/ XFP/ SFP plus sloty
Přenosová rychlost 1,25Gbps
Přenosový protokol 1Gbps Ethernet
Dosah S SFP/ XFP/ SFP plus sloty
Vlnová délka S SFP/ XFP/ SFP plus sloty
Napájení Dle použítého šasi
Provozní rozsah teplot 0 až 50°C
Management (řízení) IN-BAND (řízení přes šasi i koncových bodů)
Typ konektoru - metalický RJ-45


 
 
 

 

Související dokumenty


 

informační leták:  ctcu 2011.pdfpdf
datasheet 2:  FRM220 - rozdíly v managementu a dostupné šasi pro instalaci linkových karet.pptppt
datasheet:  1-28-FRM220-1000MS.pdfpdf
manuál:  frm220-1000ms_man1.01.pdfpdf
live demo - odkaz:  index.htmhtm


 
 
 

 

Zaslat info


 

 

Dotaz k tomuto produktu

Váš e-mail
Dotaz
Maximálně 255 znaků a text nesmí obsahovat tyto znaky: ></
Opište kód z obrázku:  Jiný obrázek...
 


 
 
 

 

Nalezli jste chybu?

Popis závady
Maximálně 255 znaků a text nesmí obsahovat tyto znaky: ></
Váš e-mail
Opište kód z obrázku:  Jiný obrázek...
 
 
 
 
 
 
 

 
 
 


 
porovnat0 ks
 

 

 

 

  Kód Název produktu Vaše cena    

 
 
 


 
 
 

 

Naposledy navštívené

 


 

 

 
    Kód Název produktu Vaše cena  

 
 
 


 
 
 






Obsah košíku:

0 položek
Celková cena:0

 

 

 



 
 
 


 


Přihlášení přihlásit

Najdete nás na

           

Kontakty

 
Česká republika

Alternetivo s.r.o.
Žirovnická 2389
106 00  Praha 10

IČ: 25098314, DIČ: CZ25098314
Zapsána Městským soudem v Praze
oddíl C, vložka 49492

Recepce +420 221 771 881
Fax +420 221 771 882
O2 +420 724 610 001
T-mobile +420 731 014 229
Vodafone +420 773 881 800

E-mail: info [at] alternetivo.cz


Obchodní oddělení
Objednávky a nabídky

Tel: +420 221 771 807
E-mail: eshop [at] alternetivo.cz




Centrální sklad
V Chotejně 15
102 00 Praha 15

Tel.: +420 221 771 815
Slovenská republika

Alternetivo s.r.o.
Zámocká 8
811 01  Bratislava 1

IČ: 45934479, DIČ: SK2023145113
Zapísaná okresným súdom v Bratislave,
vložka 68965/B

Tel.: +421 903 425 405
Tel.: +421 254 131 436

E-mail: info [at] alternetivo.sk


Obchodné oddelenie
Objednávky a ponuky

Tel.: +421 903 425 405
Tel.: +421 254 131 436
© 1996-2017 Alternetivo