Media konvertor/switch s SFP slotem řady ZCOMAX MT, 100/1000BASE-T( RJ-45) - 1000BASE-X SFP, neřiditelný, PoE 802.3af/at

Media konvertor/switch s SFP slotem řady ZCOMAX MT, 100/1000BASE-T( RJ-45) - 1000BASE-X SFP, neřiditelný, PoE 802.3af/at
 

Media konvertor/switch s SFP slotem řady ZCOMAX MT, 100/1000BASE-T( RJ-45) - 1000BASE-X SFP, neřiditelný, PoE 802.3af/at

Media konvertor/switch s SFP slotem řady ZCOMAX MT, 100/1000BASE-T( RJ-45) - 1000BASE-X SFP, neřiditelný, ekonomický a spolehlivý 8334 chipset napájení přes externí přiložený DC zdroj !!!není kompatibilní s šasi ZX-AK-R14-1-AC!!!
Výrobce
ZCOMAX
Kód
ZX-MT-FC-4100SFP-POE1
Náš kód
74013
Záruka
36 Měsíců
677.00 Kč
Doporučená cena bez DPH
819.17 Kč
Doporučená cena s DPH
Objednat

    Podrobnosti

    Hlavní účel media konvertorů je ve využití optických vláken jako přenosového datového média mezi dvěma lokacemi, kde již nelze použít metalickou kabeláž, ať už z důvodů zarušení prostředí EM zářením či pro velkou vzdálenost.
    Media konvertory ZCOMAX od čínského prvovýrobce, jsou základní konvertory s ucházející funkcionalitou a bezkonkurenčně nejnižší cenou na trhu.  
    Pro 1Gb SFP moduly (na straně metaliky je ale možno se připojit 10/100/1000Mbps)

    Tabulka parametrů:
    ------------------
    LAN port:  10/100/1000 Mbps RJ45
    Napájení:  52 V DC externí zdroj
    Normy:  IEEE 802.3u / IEEE 802.3z/ IEEE 802.3x
    Provozní teplota:  0 - 50 °C
    Relativní vlhkost: 5 - 90% (nesrážející se)
    Přenosová rychlost:  1Gbps, 100Mbps
    Rozměry:  90 x 70 x 26 mm
    Hmotnost:  0,32 kg
    LED indikace: 6x LED, indikace zapnutí a monitoring aktivity portů
    Vlnová délka:  dle použitého SFP transceiveru
    Max. délka spoje:  dle použitého transceiveru až 200km (singlemode), či 2km (multimode)
    Optický kabel:  dle použitého SFP modulu
    Konektor:  SFP slot (dodává se bez optického SFP modulu, ten je nutné doobjednat zvlášť), RJ45
    Přenášené signály:  TxD a RxD
    PoE: IEEE 802.3af(15,4W), IEEE802.3at PoE (30W)

    Odeslat dotaz

    Nalezli jste jinde na internetu nižší cenu?

    Váš e-mail
    Cena bez DPH
    Cena s DPH
    WWW
    Komentář
    Mám o tento produkt zájem

    Zaslat informaci o produktu známému

    Váš e-mail
    Zaslat na e-mail
    Komentář

    Našli jste na eshopu chybu? Prosíme napište nám. Děkujeme

    Popis závady
    Váš e-mail

    Parametry

    Dosah

    Dosah s SFP/ XFP/ SFP plus sloty

    Formát

    Formát STAND-ALONE

    Konektory

    Typ konektoru S SFP/ XFP/ SFP plus sloty

    Management

    Management (řízení) neřiditelné

    Napájení

    Napájení 50V DC

    Protokoly

    Přenosový protokol 1Gbps Ethernet, 100Mbps Ethernet

    Rychlost přenosu

    Přenosová rychlost 1,25Gbps, 100Mbps

    Typ produktu

    Typ převodníku Převodník

    Typ připojení/přenosu

    Typ přenosu s SFP/ XFP/ SFP plus sloty

    Typ vlákna

    Typ vlákna s SFP/ XFP/ SFP plus sloty

    Vlnová délka

    Vlnová délka s SFP/ XFP/ SFP plus sloty

    Další vlastnosti

    Power over Ethernet (PoE 802.3af/PoE+ 802.3at) Yes
    Provozní rozsah teplot 0 až 50°C
    Typ konektoru - metalický RJ-45

    Související dokumenty

    K provozování našeho webu www.alternetivo.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...