OEM transceivery

Status

Cena

Parametrický filtr

Podrobné vyhl.

Řadit podle

vzestupně sestupně
1000 produktů
67 stránek
 
 
Kód

SPB-2820WCIS

SFP+ WDM transceiver 10GBASE-BX, SM 20km, 1270nm TX/ 1330mm RX BIDI, LC simplex, Cisco kompatibilní, DMI diagnostika...

Výrobce

OEM transceivery

828.00 Kč 

bez DPH

1 001.88 Kč 

s DPH

 
Kód

SPB-2920WCIS

SFP+ WDM transceiver 10GBASE-BX, SM 20km, 1330nm TX/ 1270mm RX BIDI, LC simplex, Cisco kompatibilní, DMI diagnostika...

Výrobce

OEM transceivery

828.00 Kč 

bez DPH

1 001.88 Kč 

s DPH

 
Kód

XFP-ER-DFB-CWDM-CIS--39

XFP CWDM transceiver 10GBASE-ER, SM, 30km, DFB, 1390nm LC Duplex, PB 14dB, Cisco kompatibilní, DMI diagnostika...

Výrobce

OEM transceivery

3 116.00 Kč 

bez DPH

3 770.36 Kč 

s DPH

 
Kód

SPB-2810WCIS-HTR

SFP+ WDM transceiver 10GBASE-BX, SM 10km, 1270nm TX/ 1330mm RX BIDI, LC simplex, HTR verze (-40 až 80C), Cisco kompatibilní, DMI diagnostika...

Výrobce

OEM transceivery

834.00 Kč 

bez DPH

1 009.14 Kč 

s DPH

 
Kód

SPB-2810WHUA

SFP+ WDM transceiver 10GBASE-BX, SM 10km, 1270nm TX/ 1330mm RX BIDI, LC simplex, Huawei kompatibilní, DMI diagnostika...

Výrobce

OEM transceivery

791.00 Kč 

bez DPH

957.11 Kč 

s DPH

 
Kód

SPB-2820WNEX

SFP+ WDM transceiver 10GBASE-BX, SM 20km, 1270nm TX/ 1330mm RX BIDI, LC simplex, Cisco NEXUS kompatibilní, DMI diagnostika...

Výrobce

OEM transceivery

828.00 Kč 

bez DPH

1 001.88 Kč 

s DPH

 
Kód

XPB-2860WCIS

XFP WDM transceiver, SM, 60km, 1270nm TX/ 1330mm RX BIDI LC simplex, Cisco kompatibilní, DMI diagnostika...

Výrobce

OEM transceivery

3 233.00 Kč 

bez DPH

3 911.93 Kč 

s DPH

 
Kód

XPB-2820WJUN

XFP WDM transceiver, SM, 20km, 1270nm TX/ 1330mm RX BIDI LC simplex, JUNIPER kompatibilní, DMI diagnostika...

Výrobce

OEM transceivery

1 293.00 Kč 

bez DPH

1 564.53 Kč 

s DPH

 
Kód

XFP-ER-DFB-CWDM-JUN--35

XFP CWDM transceiver 10GBASE-ER, SM, 30km, DFB, 1350nm LC Duplex, PB 14dB, JUNIPER kompatibilní, DMI diagnostika...

Výrobce

OEM transceivery

2 046.00 Kč 

bez DPH

2 475.66 Kč 

s DPH

Výprodej

Kód

XFP-ER-DFB-CWDM-JUN--37

XFP CWDM transceiver 10GBASE-ER, SM, 30km, DFB, 1370nm LC Duplex, PB 14dB, JUNIPER kompatibilní, DMI diagnostika...

Výrobce

OEM transceivery

3 116.00 Kč 

bez DPH

3 770.36 Kč 

s DPH

 
Kód

SPB-2820WJUN

SFP+ WDM transceiver 10GBASE-BX, SM 20km, 1270nm TX/ 1330mm RX BIDI, LC simplex, JUNIPER kompatibilní, DMI diagnostika...

Výrobce

OEM transceivery

828.00 Kč 

bez DPH

1 001.88 Kč 

s DPH

 
Kód

SPB-2920WJUN

SFP+ WDM transceiver 10GBASE-BX, SM 20km, 1330nm TX/ 1270mm RX BIDI, LC simplex, JUNIPER kompatibilní, DMI diagnostika...

Výrobce

OEM transceivery

828.00 Kč 

bez DPH

1 001.88 Kč 

s DPH

 
Kód

SPB-2820WCIS-ASR

SFP+ WDM transceiver 10GBASE-BX, SM 20km, 1270nm TX/ 1330mm RX BIDI, LC simplex, Cisco ASR kompatibilní, DMI diagnostika...

Výrobce

OEM transceivery

828.00 Kč 

bez DPH

1 001.88 Kč 

s DPH

 
Kód

XPB-2820WCIS-ASR

XFP WDM transceiver, SM, 20km, 1270nm TX/ 1330mm RX BIDI LC simplex, Cisco ASR kompatibilní, DMI diagnostika...

Výrobce

OEM transceivery

1 293.00 Kč 

bez DPH

1 564.53 Kč 

s DPH

 
Kód

SPB-2920WCIS-ASR

SFP+ WDM transceiver 10GBASE-BX, multirate, SM 20km, 1330nm TX/ 1270mm RX BIDI, LC simp., DMI , Cisco ASR komp. ...

Výrobce

OEM transceivery

828.00 Kč 

bez DPH

1 001.88 Kč 

s DPH

 

K provozování našeho webu www.alternetivo.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...