OEM transceivery

Status

Cena

Parametrický filtr

Podrobné vyhl.

Řadit podle

vzestupně sestupně
1000 produktů
67 stránek
 
 
Kód

XFP-ER-DFB-CWDM-CIS--31

XFP CWDM transceiver 10GBASE-ER, SM, 30km, DFB, 1310nm LC Duplex, PB 14dB, Cisco kompatibilní, DMI diagnostika...

Výrobce

OEM transceivery

3 713.00 Kč 

bez DPH

4 494.54 Kč 

s DPH

 
Kód

XFP-ER-DFB-CWDM-CIS--33

XFP CWDM transceiver 10GBASE-ER, SM, 30km, DFB, 1330nm LC Duplex, PB 14dB, Cisco kompatibilní, DMI diagnostika...

Výrobce

OEM transceivery

3 713.00 Kč 

bez DPH

4 494.54 Kč 

s DPH

 
Kód

#X2-2920WCIS

X2 WDM transceiver 10GBASE-BX, multirate, SM 20km, 1330nm TX/ 1270mm RX BIDI, SC simplex, DMI diagnostika, Cisco kompatibilní ...

Výrobce

OEM transceivery

10 280.00 Kč 

bez DPH

12 440.62 Kč 

s DPH

 
Kód

SPB-2810WHPA

SFP+ WDM transceiver 10GBASE-BX, SM 10km, 1270nm TX/ 1330mm RX BIDI, LC simplex, HP kompatibilní, DMI diagnostika...

Výrobce

OEM transceivery

503.00 Kč 

bez DPH

610.45 Kč 

s DPH

Zajímavý produkt

Kód

XFP-ER-DFB-CWDM-CIS--27

XFP CWDM transceiver 10GBASE-ER, SM, 30km, DFB, 1270nm LC Duplex, PB 14dB, Cisco kompatibilní, DMI diagnostika...

Výrobce

OEM transceivery

3 713.00 Kč 

bez DPH

4 494.54 Kč 

s DPH

 
Kód

XFP-ER-DFB-CWDM-CIS--29

XFP CWDM transceiver 10GBASE-ER, SM, 30km, DFB, 1290nm LC Duplex, PB 14dB, Cisco kompatibilní, DMI diagnostika...

Výrobce

OEM transceivery

3 713.00 Kč 

bez DPH

4 494.54 Kč 

s DPH

 
Kód

XPB-2810WCIS

XFP WDM transceiver, SM, 10km, 1270nm TX/ 1330mm RX BIDI LC simplex, Cisco kompatibilní, DMI diagnostika...

Výrobce

OEM transceivery

1 182.00 Kč 

bez DPH

1 432.04 Kč 

s DPH

 
Kód

XPB-2820WCIS

XFP WDM transceiver, SM, 20km, 1270nm TX/ 1330mm RX BIDI LC simplex, Cisco kompatibilní, DMI diagnostika...

Výrobce

OEM transceivery

1 182.00 Kč 

bez DPH

1 432.04 Kč 

s DPH

 
Kód

SPB-2810WCIS

SFP+ WDM transceiver 10GBASE-BX, SM 10km, 1270nm TX/ 1330mm RX BIDI, LC simplex, Cisco kompatibilní, DMI diagnostika...

Výrobce

OEM transceivery

503.00 Kč 

bez DPH

610.45 Kč 

s DPH

 
Kód

SPB-2820WCIS

SFP+ WDM transceiver 10GBASE-BX, SM 20km, 1270nm TX/ 1330mm RX BIDI, LC simplex, Cisco kompatibilní, DMI diagnostika...

Výrobce

OEM transceivery

521.00 Kč 

bez DPH

632.23 Kč 

s DPH

 
Kód

SPB-2920WCIS

SFP+ WDM transceiver 10GBASE-BX, SM 20km, 1330nm TX/ 1270mm RX BIDI, LC simplex, Cisco kompatibilní, DMI diagnostika...

Výrobce

OEM transceivery

521.00 Kč 

bez DPH

632.23 Kč 

s DPH

 
Kód

XPB-2880WCIS

XFP WDM transceiver, SM, 80km, 1490nm TX/ 1550mm RX BIDI LC simplex, Cisco kompatibilní, DMI diagnostika...

Výrobce

OEM transceivery

7 965.00 Kč 

bez DPH

9 639.47 Kč 

s DPH

 
Kód

XPB-2860WCIS-ASR

XFP WDM transceiver, SM, 60km, 1270nm TX/ 1330mm RX BIDI LC simplex, Cisco ASR kompatibilní, DMI diagnostika...

Výrobce

OEM transceivery

1 901.00 Kč 

bez DPH

2 302.03 Kč 

s DPH

 
Kód

XPB-2880WCIS-ASR

XFP WDM transceiver, SM, 80km, 1490nm TX/ 1550mm RX BIDI LC simplex, Cisco ASR kompatibilní, DMI diagnostika...

Výrobce

OEM transceivery

7 965.00 Kč 

bez DPH

9 639.47 Kč 

s DPH

 
Kód

SPB-2920WINT

SFP+ WDM transceiver 10GBASE-BX, SM 20km, 1330nm TX/ 1270mm RX BIDI, LC simplex, INTEL kompatibilní, DMI diagnostika...

Výrobce

OEM transceivery

521.00 Kč 

bez DPH

632.23 Kč 

s DPH