Optická spojka/ adaptér/ coupling E2000-E2000, simplex, SM 9/125, zelená (APC), uchycení šroubky, Huber Suhner

Optická spojka/ adaptér/ coupling E2000-E2000, simplex, SM 9/125, zelená (APC), uchycení šroubky, Huber Suhner
 

Optická spojka/ adaptér/ coupling E2000-E2000, simplex, SM 9/125, zelená (APC), uchycení šroubky, Huber Suhner

Optická spojka/ adaptér/ coupling E2000-E2000, simplex, SM 9/125, zelená (APC), uchycení šroubky, Huber Suhner
Výrobce
Huber Suhner
Kód
OAD-E2000-S-SM-APC-HUBER-SROUB
Náš kód
29630
179.00 Kč
Doporučená cena bez DPH
216.59 Kč
Doporučená cena s DPH
Objednat

    Podrobnosti

    Optická spojka/ adaptér/ coupling E2000-E2000, simplex, SM 9/125, Huber Suhner, zelená (APC), uchycení šroubky

    Odeslat dotaz

    Nalezli jste jinde na internetu nižší cenu?

    Váš e-mail
    Cena bez DPH
    Cena s DPH
    WWW
    Komentář
    Mám o tento produkt zájem

    Zaslat informaci o produktu známému

    Váš e-mail
    Zaslat na e-mail
    Komentář

    Našli jste na eshopu chybu? Prosíme napište nám. Děkujeme

    Popis závady
    Váš e-mail

    Parametry

    Barva

    Barva zelená

    Konektory

    Typ broušení APC
    Typ konektoru E2000

    Typ vlákna

    Typ vlákna SM

    Další vlastnosti

    Provedení simplex
    typ adaptéru standardní

    Související dokumenty

    obrázek 2 - pružinka či šroub
    E2000 adaptéry.jpg

    Související produkty

      Kód Název produktu Výrobce   Doporučená cena bez DPH  
    Porovnat OV-HD-ODF-96 Rozvaděč optický 19" výklopný vysokohustotní HD-ODF, 2U, 96 vláken, 4x sekce - každá až 24x adaptér, včetně ochran a kazet CT NETWORKS
     
    3 683.00 Kč
    Porovnat OV-HD-ODF-48 Rozvaděč optický 19" výklopný vysokohustotní HD-ODF, 1U, 48 vláken, 2x sekce - každá až 24x adaptér, včetně ochran a kazet CT NETWORKS
     
    2 381.00 Kč
    Porovnat OAD-E2000-D-SM-APC-84072381 Optická spojka/ adaptér/ coupling E2000-E2000, duplex, s pružinkou, SM 9/125, zelená (APC), Huber Suhner Huber Suhner
     
    470.00 Kč
    Porovnat OAD-ZAS-SC/E2000 Záslepka otvoru pro coupling SC simplex/E2000 simplex Optika pasivní
     
    3.40 Kč
    Porovnat OV-GERV-24SC Čelo 19" optického rozvaděče, 24 x SC/E2000 simplex, nebo 24x LC duplex, pro výsuvné vany ZCOMAX, šedé ZCOMAX

    D

    243.00 Kč
    Porovnat ORN-M-8SC Panel konektorový prázdný pro nástěnné rozvaděče ORN-01, 8x SC simplex otvor CONTEG
     
    60.00 Kč
    Porovnat ORN-24SC-B Panel konektorový prázdný pro rozvaděče ORN-02, 24x SC simplex otvor CONTEG
     
    95.00 Kč
    Porovnat OR-24SC-B Čelo 19" optického rozvaděče, 24x SC, pro pevné i výsuvné vany CONTEG, barva šedá CONTEG

    D

    103.00 Kč
    Porovnat OV-GERP-24SC Čelo 19" optického rozvaděče, 24 x SC/E2000 simplex, nebo 24x LC duplex, pro pevné vany ZCOMAX, šedé ZCOMAX

    D

    243.00 Kč

    K provozování našeho webu www.alternetivo.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...