hybrid

Status

Cena

Parametrický filtr

Podrobné vyhl.

Řadit podle

vzestupně sestupně
6 produktů
1 stránka
 
 
Kód

OAD-FC-SC-S-SM-OEM

Optická spojka/ adaptér/ coupling hybridní FC-SC, simplex, SM, keramický spojovací člen uvnitř adaptéru...

Výrobce

Optika pasivní

84.00 Kč 

bez DPH

101.64 Kč 

s DPH

 
Kód

OAD-LC-SC-S-SM-OEM

Optická spojka/ adaptér/ coupling hybridní LC-SC, simplex, SM, keramický spojovací člen uvnitř adaptéru...

Výrobce

Optika pasivní

645.00 Kč 

bez DPH

780.45 Kč 

s DPH

 
Kód

OAD-LSH-SC-S-SM-APC-OEM

Optická spojka/ adaptér/ coupling hybridní LSH-SC , simplex, SM 9/125, zelená (APC), OEM LSH konektory jsou formátově ekvivalentní ke konektorům E-2000™ * * E-2000™ je registrovaná obchodní značka v...

Výrobce

Optika pasivní

262.00 Kč 

bez DPH

317.02 Kč 

s DPH

Speciální nabídka

Kód

OAD-LSH-FC-S-SM-APC-OEM

Optická spojka/ adaptér/ coupling hybridní LSH-FC , simplex, SM 9/125, zelená (APC), OEM LSH konektory jsou formátově ekvivalentní ke konektorům E-2000™ * * E-2000™ je registrovaná obchodní značka v...

Výrobce

Optika pasivní

289.00 Kč 

bez DPH

349.69 Kč 

s DPH

Speciální nabídka

Kód

OAD-SC-ST-S-MM-OEM

Optická spojka/ adaptér/ coupling hybridní SC-ST, simplex, MM, keramický spojovací člen uvnitř adaptéru...

Výrobce

Optika pasivní

28.20 Kč 

bez DPH

34.12 Kč 

s DPH

 
Kód

OAD-SC-ST-S-SM-OEM

Optická spojka/ adaptér/ coupling hybridní SC-ST, simplex, SM, keramický spojovací člen uvnitř adaptéru...

Výrobce

Optika pasivní

58.00 Kč 

bez DPH

70.18 Kč 

s DPH

 
 

K provozování našeho webu www.alternetivo.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...