OM1

Optická spojka (coupling) slouží pro spojení patchcordů a okonektorovaných vláken či kabelů.
Spojky většinou osazujeme do nástěnných rozvaděčů, zásuvek a optických van.
Ale setkáme se s nimi ui u rozvaděčových provedení CWDM a DWDM multiplexerů či na couplerech.

Spojky rozlišujeme na multimodové či singlemodové (liší se použitým materiálem spojovací trubičky uvnitř spojky a zpravidla i barvou plastu těla spojky) a na duplexní či simplexní (případně i QUAD).
Barva plastu adaptéru přímo určuje typ vlákna - (šedivá = MM OM1/OM2, aqua = OM3, fialová = OM4, modrá = SM, zelená = SM APC).
Některé couplingy lze do vany pouze "nacvaknout" a spojka pak v rozvaděči drží jen díky pružince (např. SC, lepší je ale vždy pevně zafixovat M2 šroubky s matičkami), jiné je nutno do rozvaděčů přišroubovat (např. ST).
Dostupné jsou nejen spojky klasické (E-2000-E-2000, SC-SC, LC-LC…), ale i hybridní (LC-SC, SC-ST…).

Status

Cena

Parametrický filtr

Podrobné vyhl.

Řadit podle

vzestupně sestupně
22 produktů
2 stránky
 
 
Kód

OAD-FC-FC-S-SM-MM-OEM

Optická spojka (coupling) FC-FC, simplex, MM i SM, PC i APC, ceramic. ...

Výrobce

Optika pasivní

15.70 Kč 

bez DPH

19.00 Kč 

s DPH

 
Kód

OAD-LC-LC-D-MM-OEM

Optická spojka/ adaptér/ coupling LC-LC, duplex, MM, keramický spojovací člen uvnitř adaptéru, do SC simplex díry, béžový, OEM...

Výrobce

Optika pasivní

41.10 Kč 

bez DPH

49.73 Kč 

s DPH

 
Kód

OAD-LC-LC-D-MM-OP-SENKO

Optická spojka/ adaptér/ coupling LC-LC, duplex, MM, metalický spojovací člen uvnitř adaptéru, do SC simplex díry, béžový, SENKO (MADE-IN-JAPAN) !!!adaptér nejvyšší kvality, výlisek je nelepený (forma...

Výrobce

SENKO

59.00 Kč 

bez DPH

71.39 Kč 

s DPH

 
Kód

OAD-LC-LC-Q-MM-OEM

Optická spojka (coupling) LC-LC, quad, MM, keramický., do SC Duplex díry, béžový...

Výrobce

Optika pasivní

62.00 Kč 

bez DPH

75.02 Kč 

s DPH

 
Kód

OAD-SC-SC-D-MM-OEM

Optická spojka/ adaptér/ coupling SC-SC, duplex, MM, keramický spojovací člen uvnitř adaptéru, béžový...

Výrobce

Optika pasivní

20.80 Kč 

bez DPH

25.17 Kč 

s DPH

 
Kód

OAD-SC-SC-D-MM-SENKO

Optická spojka/ adaptér/ coupling SC-SC, duplex, MM, metalický spojovací člen uvnitř adaptéru, béžový, SENKO (MADE-IN-JAPAN) !!!adaptér nejvyšší kvality, výlisek je nelepený (forma pro celý adaptér)!!...

Výrobce

SENKO

43.10 Kč 

bez DPH

52.15 Kč 

s DPH

 
Kód

OAD-SC-SC-S-MM-OEM

Optická spojka/ adaptér/ coupling SC-SC, simplex, MM, keramický spojovací člen uvnitř adaptéru, béžový...

Výrobce

Optika pasivní

10.40 Kč 

bez DPH

12.58 Kč 

s DPH

 
Kód

OAD-SC-SC-S-MM-OP-SENKO

Optická spojka/ adaptér/ coupling SC-SC, simplex, MM, keramický spojovací člen/kapilára uvnitř adaptéru, béžový, SENKO (MADE-IN JAPAN) !!!adaptér nejvyšší kvality, výlisek je nelepený (forma pro celý ...

Výrobce

SENKO

29.60 Kč 

bez DPH

35.82 Kč 

s DPH

 
Kód

OAD-SC-SC-S-MM-SHUT-OP-SENKO

Optická spojka/ adaptér/ coupling SC-SC, simplex, MM, s automatickou krytkou (odklápí se dovnitř adaptéru), metal., béžový, SENKO (MADE-IN-JAPAN) !!!adaptér nejvyšší kvality, výlisek je nelepený (form...

Výrobce

SENKO

49.40 Kč 

bez DPH

59.77 Kč 

s DPH

Zajímavý produkt

Kód

OAD-SC-SC-S-MM-SHUT-PUSHv2-OEM

Optická spojka/ adaptér/ coupling SC-SC, simplex, MM, s automatickou krytkou na jedné straně (odklápí se dovnitř adaptéru) ,keramický spoj. člen uvnitř adaptéru, béžový...

Výrobce

Optika pasivní

29.00 Kč 

bez DPH

35.09 Kč 

s DPH

Doprodej

Kód

OAD-SC-ST-D-MM-OEM

Optická spojka/ adaptér/ coupling hybridní SC-ST, duplex, MM, metalický spojovací člen uvnitř adaptéru, plast, béžový...

Výrobce

Optika pasivní

77.00 Kč 

bez DPH

93.17 Kč 

s DPH

 
Kód

OAD-SC-ST-S-MM-OEM

Optická spojka/ adaptér/ coupling hybridní SC-ST, simplex, MM, keramický spojovací člen uvnitř adaptéru...

Výrobce

Optika pasivní

28.70 Kč 

bez DPH

34.73 Kč 

s DPH

 
Kód

OAD-ST-ST-S-MM-OEM

Optická spojka/ adaptér/ coupling ST-ST, simplex, MM, keramický spojovací člen uvnitř adaptéru, do D díry...

Výrobce

Optika pasivní

13.40 Kč 

bez DPH

16.21 Kč 

s DPH

 
Kód

OADV-DVT-S1-FC-MM62

Vláknový adaptér DIVOT, pro připojení a otestování holého vlákna MM 62,5/125 -> zredukování na FC konektor, délka připojeného patchkabelu 1m, 1000x zapojení (2x OCC zásobík s gelem), včetně transpo...

Výrobce

Fiber Plus International

11 050.00 Kč 

bez DPH

13 370.50 Kč 

s DPH

 
Kód

OADV-DVT-S1-SC-MM62

Vláknový adaptér DIVOT, pro připojení a otestování holého vlákna MM 62,5/125 -> zredukování na SC konektor, délka připojeného patchkabelu 1m, 1000x zapojení (2x OCC zásobík s gelem), včetně transpo...

Výrobce

Fiber Plus International

11 050.00 Kč 

bez DPH

13 370.50 Kč 

s DPH

 

K provozování našeho webu www.alternetivo.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...