OM2

Optická spojka (coupling) slouží pro spojení patchcordů a okonektorovaných vláken či kabelů.
Spojky většinou osazujeme do nástěnných rozvaděčů, zásuvek a optických van.
Ale setkáme se s nimi ui u rozvaděčových provedení CWDM a DWDM multiplexerů či na couplerech.

Spojky rozlišujeme na multimodové či singlemodové (liší se použitým materiálem spojovací trubičky uvnitř spojky a zpravidla i barvou plastu těla spojky) a na duplexní či simplexní (případně i QUAD).
Barva plastu adaptéru přímo určuje typ vlákna - (šedivá = MM OM1/OM2, aqua = OM3, fialová = OM4, modrá = SM, zelená = SM APC).
Některé couplingy lze do vany pouze "nacvaknout" a spojka pak v rozvaděči drží jen díky pružince (např. SC, lepší je ale vždy pevně zafixovat M2 šroubky s matičkami), jiné je nutno do rozvaděčů přišroubovat (např. ST).
Dostupné jsou nejen spojky klasické (E-2000-E-2000, SC-SC, LC-LC…), ale i hybridní (LC-SC, SC-ST…).

Status

Cena

Parametrický filtr

Podrobné vyhl.

Řadit podle

vzestupně sestupně
22 produktů
2 stránky
 
 
Kód

OADV-DVT-S1-ST-MM50

Vláknový adaptér DIVOT, pro připojení a otestování holého vlákna MM 50/125 -> zredukování na ST konektor, délka připojeného patchkabelu 1m, 1000x zapojení (2x OCC zásobík s gelem), včetně transport...

Výrobce

Fiber Plus International

11 190.00 Kč 

bez DPH

13 539.90 Kč 

s DPH

 
Kód

OADV-K356P-SET-ADVANCE-MM

Vláknový adaptér BULLET set MM základní, pro připojení holého vlákna SM 125um->zredukování na různé konektory ,bezgel. (vlákno jde až na čelo ferule), pro opakované použití, kovové provedení, včetn...

Výrobce

Fiber Plus International

8 255.00 Kč 

bez DPH

9 988.55 Kč 

s DPH

 
Kód

OADV-K356-SET-BASIC-MM

Vláknový adaptér BULLET set MM základní, pro připojení holého vlákna SM 125um->zredukování na různé konektory ,bezgel. (vlákno jde až na čelo ferule), pro opakované použití, kovové provedení, včetn...

Výrobce

Fiber Plus International

7 132.00 Kč 

bez DPH

8 629.72 Kč 

s DPH

 
Kód

OADV-NBG-02-SMA-MM

Vláknový adaptér BULLET,pro připojení holého vlákna MM 125um->zredukování na SMA konektor,bezgel. (vlákno jde až na čelo ferule), pro opakované použití, kovové provedení, včetně čistící pomůcky a t...

Výrobce

Fiber Plus International

4 241.00 Kč 

bez DPH

5 131.61 Kč 

s DPH

 
Kód

OADV-NBG-03-ST-MM

Vláknový adaptér BULLET,pro připojení holého vlákna MM 125um->zredukování na ST konektor,bezgel. (vlákno jde až na čelo ferule), pro opakované použití, kovové provedení, včetně čistící pomůcky a tr...

Výrobce

Fiber Plus International

4 241.00 Kč 

bez DPH

5 131.61 Kč 

s DPH

 
Kód

OADV-NBG-05-FC-MM

Vláknový adaptér BULLET,pro připojení holého vlákna MM 125um->zredukování na FC konektor,bezgel. (vlákno jde až na čelo ferule), pro opakované použití, kovové provedení, včetně čistící pomůcky a tr...

Výrobce

Fiber Plus International

4 241.00 Kč 

bez DPH

5 131.61 Kč 

s DPH

 
Kód

OADV-NBG-06-SC-MM

Vláknový adaptér BULLET,pro připojení holého vlákna MM 125um->zredukování na SC konektor,bezgel. (vlákno jde až na čelo ferule), pro opakované použití, kovové provedení, včetně čistící pomůcky a tr...

Výrobce

Fiber Plus International

4 241.00 Kč 

bez DPH

5 131.61 Kč 

s DPH

 

K provozování našeho webu www.alternetivo.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...