OM3

Status

Cena

Parametrický filtr

Podrobné vyhl.

Řadit podle

vzestupně sestupně
3 produkty
1 stránka
 
 
Kód

OAD-LC-LC-D-MMOM3-OEM

Optická spojka/ adaptér/ coupling LC-LC, duplex, MM OM3, keramický spojovací člen uvnitř adaptéru, do SC simplex díry, OEM, barva aqua (světle modrá)...

Výrobce

Optika pasivní

40.40 Kč 

bez DPH

48.88 Kč 

s DPH

 
Kód

OAD-SC-SC-D-MMOM3-OEM

Optická spojka (coupling) SC-SC, duplex, MM OM3, keramický, barva aqua...

Výrobce

Optika pasivní

20.40 Kč 

bez DPH

24.68 Kč 

s DPH

 
Kód

OAD-SC-SC-S-MMOM3-OEM

Optická spojka (coupling) SC-SC, simplex, MM OM3, keramická, barva aqua...

Výrobce

Optika pasivní

10.20 Kč 

bez DPH

12.34 Kč 

s DPH

 
 

K provozování našeho webu www.alternetivo.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...