ostatní

Status

Cena

Parametrický filtr

Podrobné vyhl.

Řadit podle

vzestupně sestupně
14 produktů
1 stránka
 
 
Kód

OAD-FIXING-M2-MATICE

Matice M2, šestihranná MB, pro upevnění optických adaptérů v čele rozvaděče...

Výrobce

Optika pasivní

0.40 Kč 

bez DPH

0.48 Kč 

s DPH

 
Kód

LC-ADAPTOR-PROTECT

krytka LC ferrule (1,25mm), pro nasazení na feruli...

Výrobce

Optika pasivní

3.50 Kč 

bez DPH

4.23 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP-LCDUP-PROTECT

krytka gumová pro duplexní SFP transceivery, pro zasunutí do SFP modulu...

Výrobce

Optika pasivní

3.50 Kč 

bez DPH

4.23 Kč 

s DPH

 
Kód

OAD-FIXING-LATCH

Fixovací trn kompletní pro upevnění optických adaptérů v čele rozvaděče (pro upevnění adaptéru jsou třeba 2ks!!)...

Výrobce

Optika pasivní

4.20 Kč 

bez DPH

5.08 Kč 

s DPH

 
Kód

OAD-SC-KEYSTONE-HOLDER

plastový držák SC simplex adaptéru/ couplingu pro pozici Keystone, barva bílá...

Výrobce

Optika pasivní

8.10 Kč 

bez DPH

9.80 Kč 

s DPH

 
Kód

OADV-QL-U

QuickLINK® - univerzální konektorový 2,5mm adaptér (lze propojovat různé typy konektorů, užitečné pro potřeby měření) ...

Výrobce

Fiber Plus International

2 248.00 Kč 

bez DPH

2 720.08 Kč 

s DPH

 
Kód

OAD-FIXING-M2x10-SROUB

šroubek M2 x 10, válcová hlava MB, pro uchycení spojky v optické vaně...

Výrobce

Optika pasivní

1.30 Kč 

bez DPH

1.57 Kč 

s DPH

 
Kód

OADV-PFS-U

Univerzální optický 2,5mm konektorový "STOPPER" (FC/SC/ST)...

Výrobce

Fiber Plus International

2 797.00 Kč 

bez DPH

3 384.37 Kč 

s DPH

 
Kód

OAD-ZAS-SC_simplex_in_adptor

Záslepka gumová simplexní pro zaslepení/ ochranu SC simplex spojek (cpulings, adaptors)...

Výrobce

Optika pasivní

1.80 Kč 

bez DPH

2.18 Kč 

s DPH

 
Kód

OAD-ZAS-SCD

Záslepka otvoru pro coupling SC duplex...

Výrobce

Optika pasivní

2.90 Kč 

bez DPH

3.51 Kč 

s DPH

 
Kód

OAD-ZAS-SC/E2000

Záslepka otvoru pro coupling SC simplex/E2000 simplex...

Výrobce

Optika pasivní

3.40 Kč 

bez DPH

4.11 Kč 

s DPH

 
Kód

OAD-ZAS-ST

Záslepka otvoru pro coupling ST simplex...

Výrobce

Optika pasivní

3.40 Kč 

bez DPH

4.11 Kč 

s DPH

 
Kód

OADV-DVT-RC12

Zásobník s gelem náhradní (OCC cartridge) pro DIVOT vláknové adaptéry, balení 12ks (každý kus cca. 500x použití)...

Výrobce

Fiber Plus International

8 121.00 Kč 

bez DPH

9 826.41 Kč 

s DPH

 
Kód

OADV-DVT-RC3

Zásobník s gelem náhradní (OCC cartridge) pro DIVOT vláknové adaptéry, balení 3ks (každý kus cca. 500x použití)...

Výrobce

Fiber Plus International

2 769.00 Kč 

bez DPH

3 350.49 Kč 

s DPH

 
 

K provozování našeho webu www.alternetivo.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...