redukce

Optická spojka (coupling) slouží pro spojení patchcordů a okonektorovaných vláken či kabelů.
Spojky většinou osazujeme do nástěnných rozvaděčů, zásuvek a optických van.
Ale setkáme se s nimi ui u rozvaděčových provedení CWDM a DWDM multiplexerů či na couplerech.

Spojky rozlišujeme na multimodové či singlemodové (liší se použitým materiálem spojovací trubičky uvnitř spojky a zpravidla i barvou plastu těla spojky) a na duplexní či simplexní (případně i QUAD).
Barva plastu adaptéru přímo určuje typ vlákna - (šedivá = MM OM1/OM2, aqua = OM3, fialová = OM4, modrá = SM, zelená = SM APC).
Některé couplingy lze do vany pouze "nacvaknout" a spojka pak v rozvaděči drží jen díky pružince (např. SC, lepší je ale vždy pevně zafixovat M2 šroubky s matičkami), jiné je nutno do rozvaděčů přišroubovat (např. ST).
Dostupné jsou nejen spojky klasické (E-2000-E-2000, SC-SC, LC-LC…), ale i hybridní (LC-SC, SC-ST…).

Status

Cena

Parametrický filtr

Podrobné vyhl.

Řadit podle

vzestupně sestupně
9 produktů
1 stránka
 
 
Kód

OADR-FCf-LCm-S-SM

Optická redukce konektorová FC female -LC male, simplex, SM i MM, keramický spojovací člen uvnitř redukce...

Výrobce

Optika pasivní

571.00 Kč 

bez DPH

690.91 Kč 

s DPH

 
Kód

OADR-FCf-STm-S-SM

Optická redukce konektorová FC female -ST male, simplex, SM i MM, keramický spojovací člen uvnitř redukce...

Výrobce

Optika pasivní

290.00 Kč 

bez DPH

350.90 Kč 

s DPH

 
Kód

OADR-FCf-SCm-S-SM

Optická redukce konektorová FC female -SC male, simplex, SM i MM, keramický spojovací člen uvnitř redukce...

Výrobce

Optika pasivní

290.00 Kč 

bez DPH

350.90 Kč 

s DPH

 
Kód

OADR-LCf-FCm-S-SM

Optická redukce konektorová LC female -FC male, simplex, SM i MM, keramický spojovací člen uvnitř redukce...

Výrobce

Optika pasivní

370.00 Kč 

bez DPH

447.70 Kč 

s DPH

 
Kód

OADR-LCf-SCm-S-SM

Optická redukce konektorová LC female -SC male, simplex, SM i MM, keramický spojovací člen uvnitř redukce...

Výrobce

Optika pasivní

530.00 Kč 

bez DPH

641.30 Kč 

s DPH

 
Kód

OADR-SCf-FCm-S-SM

Optická redukce konektorová SC female -FC male, simplex, SM i MM, keramický spojovací člen uvnitř redukce...

Výrobce

Optika pasivní

571.00 Kč 

bez DPH

690.91 Kč 

s DPH

 
Kód

OADR-SCf-LCm-S-SM

Optická redukce konektorová SC female -LC male, simplex, SM i MM, keramický spojovací člen uvnitř redukce...

Výrobce

Optika pasivní

571.00 Kč 

bez DPH

690.91 Kč 

s DPH

Zajímavý produkt

Kód

OADR-SCf-STm-S-SM

Optická redukce konektorová SC female -ST male, simplex, SM i MM, keramický spojovací člen uvnitř redukce...

Výrobce

Optika pasivní

370.00 Kč 

bez DPH

447.70 Kč 

s DPH

 
Kód

OADR-SCm-STf-S-SM

Optická redukce konektorová SC male -ST female, simplex, SM i MM, keramický spojovací člen uvnitř redukce...

Výrobce

Optika pasivní

370.00 Kč 

bez DPH

447.70 Kč 

s DPH

 
 

K provozování našeho webu www.alternetivo.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...