SM APC

Optická spojka (coupling) slouží pro spojení patchcordů a okonektorovaných vláken či kabelů.
Spojky většinou osazujeme do nástěnných rozvaděčů, zásuvek a optických van.
Ale setkáme se s nimi ui u rozvaděčových provedení CWDM a DWDM multiplexerů či na couplerech.

Spojky rozlišujeme na multimodové či singlemodové (liší se použitým materiálem spojovací trubičky uvnitř spojky a zpravidla i barvou plastu těla spojky) a na duplexní či simplexní (případně i QUAD).
Barva plastu adaptéru přímo určuje typ vlákna - (šedivá = MM OM1/OM2, aqua = OM3, fialová = OM4, modrá = SM, zelená = SM APC).
Některé couplingy lze do vany pouze "nacvaknout" a spojka pak v rozvaděči drží jen díky pružince (např. SC, lepší je ale vždy pevně zafixovat M2 šroubky s matičkami), jiné je nutno do rozvaděčů přišroubovat (např. ST).
Dostupné jsou nejen spojky klasické (E-2000-E-2000, SC-SC, LC-LC…), ale i hybridní (LC-SC, SC-ST…).

Status

Cena

Parametrický filtr

Podrobné vyhl.

Řadit podle

vzestupně sestupně
28 produktů
2 stránky
 
 
Kód

OAD-FC-FC-S-SM-APC-OEM-SQUARE

Optická spojka/ adaptér/ coupling FC-FC, simplex, SM APC, na přístrojový panel, keramický spojovací člen uvnitř adaptéru...

Výrobce

Optika pasivní

17.90 Kč 

bez DPH

21.66 Kč 

s DPH

 
Kód

OAD-E2000-D-SM-APC-84072381

Optická spojka/ adaptér/ coupling E2000-E2000, duplex, SM 9/125, zelená (APC), Huber Suhner...

Výrobce

Huber Suhner

492.00 Kč 

bez DPH

595.32 Kč 

s DPH

 
Kód

OAD-R820416

Adapter LC-Duplex PC, blue, ceramic SM, C, screwable...

Výrobce

R&M optika

74.00 Kč 

bez DPH

89.54 Kč 

s DPH

 
Kód

OAD-R823205

Adapter LC-Duplex PC, heather violet, ceramic MM, M, screwable...

Výrobce

R&M optika

65.00 Kč 

bez DPH

78.65 Kč 

s DPH

 
Kód

OAD-E2000-D-SM-APC-84098387

Optická spojka/ adaptér/ coupling E2000-E2000, duplex, SM 9/125, zelená (APC), Huber Suhner...

Výrobce

Huber Suhner

462.00 Kč 

bez DPH

559.02 Kč 

s DPH

 
Kód

OAD-E2000-S-SM-APC-HUBER-PRUZ

Optická spojka/ adaptér/ coupling E2000-E2000, simplex, SM 9/125, zelená (APC), s pružinkou (nemá přírubu), Huber Suhner...

Výrobce

Huber Suhner

155.00 Kč 

bez DPH

187.55 Kč 

s DPH

 
Kód

OAD-FC-FC-S-SM-APC-SENKO-SQUAR

Optická spojka/ adaptér/ coupling FC-FC, simplex, SM APC, na přístrojový panel, keramický spojovací člen uvnitř adaptéru SENKO PN 297-102...

Výrobce

SENKO

50.00 Kč 

bez DPH

60.50 Kč 

s DPH

 
Kód

OAD-E2000-S-SM-APC-HUBER-SROUB

Optická spojka/ adaptér/ coupling E2000-E2000, simplex, SM 9/125, zelená (APC), uchycení šroubky, Huber Suhner...

Výrobce

Huber Suhner

161.00 Kč 

bez DPH

194.81 Kč 

s DPH

 
Kód

OAD-LC-LC-D-SM-APC-OEM

Optická spojka (coupling) LC-LC, duplex, SM APC (zelená), keramická, do SC simplex díry...

Výrobce

Optika pasivní

38.10 Kč 

bez DPH

46.10 Kč 

s DPH

 
Kód

OAD-LC-LC-D-SM-APC-SENKO

Optická spojka/ adaptér/ coupling LC-LC, duplex, SM APC (zelená), keramický spojovací člen uvnitř adaptéru, do SC simplex díry, SENKO (MADE-IN-JAPAN) PN výrobce: 999-331...

Výrobce

SENKO

82.00 Kč 

bez DPH

99.22 Kč 

s DPH

 
Kód

OAD-LC-LC-Q-SM-APC-OEM

Optická spojka/ adaptér/ coupling LC-LC, quad, SM, zelený, keramický spojovací člen uvnitř adaptéru, do SC Duplex díry...

Výrobce

Optika pasivní

66.00 Kč 

bez DPH

79.86 Kč 

s DPH

 
Kód

OAD-E2000-S-SM-APC-R846838

Optická spojka/ adaptér/ coupling E2000-E2000, simplex, SM 9/125, zelená (APC), R&M...

Výrobce

R&M optika

144.00 Kč 

bez DPH

174.24 Kč 

s DPH

Speciální nabídka

Kód

OAD-LC-LC-S-SM-APC-OEM

Optická spojka/ adaptér/ coupling LC-LC APC (zelený), simplex, SM, keramický spojovací člen uvnitř adaptéru...

Výrobce

Optika pasivní

20.30 Kč 

bez DPH

24.56 Kč 

s DPH

 
Kód

OAD-LSH-SC-S-SM-APC-OEM

Optická spojka/ adaptér/ coupling hybridní LSH-SC , simplex, SM 9/125, zelená (APC), OEM LSH konektory jsou formátově ekvivalentní ke konektorům E-2000™ * * E-2000™ je registrovaná obchodní značka v...

Výrobce

Optika pasivní

281.00 Kč 

bez DPH

340.01 Kč 

s DPH

Speciální nabídka

Kód

OAD-LSH-FC-S-SM-APC-OEM

Optická spojka/ adaptér/ coupling hybridní LSH-FC , simplex, SM 9/125, zelená (APC), OEM LSH konektory jsou formátově ekvivalentní ke konektorům E-2000™ * * E-2000™ je registrovaná obchodní značka v...

Výrobce

Optika pasivní

313.00 Kč 

bez DPH

378.73 Kč 

s DPH

Speciální nabídka