Adaptéry

Optická spojka (coupling) slouží pro spojení patchcordů a okonektorovaných vláken či kabelů.
Spojky většinou osazujeme do nástěnných rozvaděčů, zásuvek a optických van.
Ale setkáme se s nimi ui u rozvaděčových provedení CWDM a DWDM multiplexerů či na couplerech.

Spojky rozlišujeme na multimodové či singlemodové (liší se použitým materiálem spojovací trubičky uvnitř spojky a zpravidla i barvou plastu těla spojky) a na duplexní či simplexní (případně i QUAD).
Barva plastu adaptéru přímo určuje typ vlákna - (šedivá = MM OM1/OM2, aqua = OM3, fialová = OM4, modrá = SM, zelená = SM APC).
Některé couplingy lze do vany pouze "nacvaknout" a spojka pak v rozvaděči drží jen díky pružince (např. SC, lepší je ale vždy pevně zafixovat M2 šroubky s matičkami), jiné je nutno do rozvaděčů přišroubovat (např. ST).
Dostupné jsou nejen spojky klasické (E-2000-E-2000, SC-SC, LC-LC…), ale i hybridní (LC-SC, SC-ST…).

Status

Cena

Parametrický filtr

Podrobné vyhl.

Řadit podle

vzestupně sestupně
121 produktů
9 stránek
 
 
Kód

OAD-FC-FC-S-SM-MM-OEM

Optická spojka/ adaptér/ coupling FC-FC, simplex, MM i SM, do D díry, keramický spojovací člen uvnitř adaptéru...

Výrobce

Optika pasivní

18.20 Kč 

bez DPH

22.02 Kč 

s DPH

 
Kód

OAD-FC-SC-S-SM-OEM

Optická spojka/ adaptér/ coupling hybridní FC-SC, simplex, SM, keramický spojovací člen uvnitř adaptéru...

Výrobce

Optika pasivní

425.00 Kč 

bez DPH

514.25 Kč 

s DPH

 
Kód

OAD-LC-LC-D-SM-OEM

Optická spojka (coupling) LC-LC, duplex, SM, ceramic., do SC simplex díry...

Výrobce

Optika pasivní

37.80 Kč 

bez DPH

45.74 Kč 

s DPH

 
Kód

OAD-LC-LC-D-SM-OP-SENKO

Optická spojka/ adaptér/ coupling LC-LC, duplex, SM, keramický spojovací člen uvnitř adaptéru, do SC simplex díry, SENKO (MADE-IN JAPAN) !!!adaptér nejvyšší kvality, výlisek je nelepený (forma pro cel...

Výrobce

SENKO

103.00 Kč 

bez DPH

124.63 Kč 

s DPH

Speciální nabídka

Kód

OAD-LC-LC-D-SM-SHUT-UP-OEM

Optická spojka/ adaptér/ coupling LC-LC, duplex, SM, s automatickou krytkou na jedné straně (odklápí se nahoru) ,keramický spoj. člen uvnitř adaptéru, modrá, do SC simplex díry...

Výrobce

Optika pasivní

45.30 Kč 

bez DPH

54.81 Kč 

s DPH

Speciální nabídka

Kód

OAD-LC-LC-Q-SM-OEM

Optická spojka (coupling) LC-LC, quad, SM, ceramic., do SC Duplex díry...

Výrobce

Optika pasivní

71.00 Kč 

bez DPH

85.91 Kč 

s DPH

 
Kód

OAD-LC-LC-S-SM-OEM

Optická spojka/ adaptér/ coupling LC-LC (modrý), simplex, SM, keramický spojovací člen uvnitř adaptéru...

Výrobce

Optika pasivní

33.80 Kč 

bez DPH

40.90 Kč 

s DPH

 
Kód

OAD-LC-SC-S-SM-OEM

Optická spojka/ adaptér/ coupling hybridní LC-SC, simplex, SM, keramický spojovací člen uvnitř adaptéru...

Výrobce

Optika pasivní

663.00 Kč 

bez DPH

802.23 Kč 

s DPH

 
Kód

OAD-MPO-MPO-SM-TYPE-UP-UP

Optická spojka/ adaptér/ coupling, MPO-MPO, KEY UP/KEY UP (překřížené), SM/ MM...

Výrobce

Optika pasivní

313.00 Kč 

bez DPH

378.73 Kč 

s DPH

 
Kód

OAD-MPO-MPO-SM-TYPE-UP-DOWN

Optická spojka/ adaptér/ coupling, MPO-MPO, KEY UP/ KEY DOWN (1:1), MM/SM...

Výrobce

Optika pasivní

313.00 Kč 

bez DPH

378.73 Kč 

s DPH

 
Kód

OAD-MPO-MPO-SM-ODVA-OEM

Optická spojka/ adaptér/ coupling, OUTDOOR verze panelová (bajonet/ závit), MPO-MPO, SM/MM, keramický spojovací člen uvnitř adaptéru...

Výrobce

Optika pasivní

250.00 Kč 

bez DPH

302.50 Kč 

s DPH

 
Kód

OAD-MPO-MPO-SM-ODVA-TYP2-OEM

Optická spojka/ adaptér/ coupling, OUTDOOR verze spojovací (bajonet/ bajonet), MPO-MPO, SM/MM, keramický spojovací člen uvnitř adaptéru...

Výrobce

Optika pasivní

261.00 Kč 

bez DPH

315.81 Kč 

s DPH

 
Kód

OAD-MT-MT-D-SM-OEM

Optická spojka/ adaptér/ coupling MTRJ/MTRJ, duplex, SM, do MTRJ díry, keramický spojovací člen uvnitř adaptéru...

Výrobce

Optika pasivní

70.00 Kč 

bez DPH

84.70 Kč 

s DPH

 
Kód

OAD-MT-MT-SC-D-SM-OEM

Optická spojka/ adaptér/ coupling MTRJ/MTRJ, duplex, SM, do SC díry, keramický spojovací člen uvnitř adaptéru...

Výrobce

Optika pasivní

75.00 Kč 

bez DPH

90.75 Kč 

s DPH

 
Kód

OAD-MU-MU-S-SM-OEM

Optická spojka/ adaptér/ coupling, MU-MU, simplex, SM/MM, keramický spojovací člen uvnitř adaptéru...

Výrobce

Optika pasivní

239.00 Kč 

bez DPH

289.19 Kč 

s DPH