CWDM MUX/DEMUX 19" moduly, přes 1.vlákno

Status

Cena

Parametrický filtr

Podrobné vyhl.

Řadit podle

vzestupně sestupně
73 produktů
5 stránek
 
 
Kód

CWDM-Bi-Mux-Dem-4CH-8W-SC

CWDM Mux + Demux BiDi, 4x CWDM kanál, 8x W/L - 1470-1610nm, 9x SC/UPC, 19", 1U, vložný útlum max. 3dB včetně konektorů provedení - s komponentními ADD or DROP multiplexery/ filtry instalační hlou...

Výrobce

Optika pasivní

3 933.00 Kč 

bez DPH

4 758.93 Kč 

s DPH

 
Kód

CWDM-Bi-Mux-Dem-8CH-16W-SC

CWDM Mux + Demux BiDi, 8x CWDM kanál, 16x W/L - 1310-1610nm, 17x SC/UPC, 19", 1U, vložný útlum max. 3,5dB včetně konektorů provedení - s komponentními ADD or DROP multiplexery/ filtry instalační ...

Výrobce

Optika pasivní

8 286.00 Kč 

bez DPH

10 026.06 Kč 

s DPH

 
Kód

CWDM-Bi-Mux-Dem-2CH-4W-SC

CWDM Mux + Demux BiDi, 2x CWDM kanál, 4x W/L - 1550-1610nm, 5x SC/UPC, 19", 1U, vložný útlum max. 2,6dB včetně konektorů provedení - s komponentními ADD or DROP multiplexery/ filtry instalační hl...

Výrobce

Optika pasivní

2 481.00 Kč 

bez DPH

3 002.01 Kč 

s DPH

 
Kód

CWDM-Bi-Mux-Dem-4CH-8W-E2A

CWDM Mux + Demux BiDi, 4x CWDM kanál, 8x W/L - 1470-1610nm, 9x E2/APC (R&M), 19", 1U, vložný útlum max. 2,8dB včetně konektorů provedení - s komponentními ADD or DROP multiplexery/ filtry ins...

Výrobce

Optika pasivní

11 560.00 Kč 

bez DPH

13 987.60 Kč 

s DPH

 
Kód

CWDM-Bi-Mux-Dem-2CH-4W-E2A

CWDM Mux + Demux BiDi, 2x CWDM kanál, 4x W/L - 1550-1610nm, 5x E2/APC (R&M), 19", 1U, vložný útlum max. 2,2dB včetně konektorů provedení - s komponentními ADD or DROP multiplexery/ filtry ins...

Výrobce

Optika pasivní

6 716.00 Kč 

bez DPH

8 126.36 Kč 

s DPH

 
Kód

CWDM-Bi-Mux-Dem-4CH-8W-LC

CWDM Mux + Demux BiDi, 4x CWDM kanál, 8x W/L - 1470-1610nm, 9x LC/UPC, 19", 1U, vložný útlum max. 3dB včetně konektorů provedení - s komponentními ADD or DROP multiplexery/ filtry instalační hlou...

Výrobce

Optika pasivní

3 933.00 Kč 

bez DPH

4 758.93 Kč 

s DPH

 
Kód

CWDM-Bi-Mux-Dem-8CH-16W-LC

CWDM Mux + Demux BiDi, 8x CWDM kanál, 16x W/L - 1310-1610nm, 17x LC/UPC, 19", 1U, vložný útlum max. 3,5dB včetně konektorů provedení - s komponentními ADD or DROP multiplexery/ filtry instalační ...

Výrobce

Optika pasivní

8 286.00 Kč 

bez DPH

10 026.06 Kč 

s DPH

 
Kód

CWDM-Bi-Mux-Dem-4CH-8W-SCA

CWDM Mux + Demux BiDi, 4x CWDM kanál, 8x W/L - 1470-1610nm, 9x SC/APC, 19", 1U, vložný útlum max. 3dB včetně konektorů provedení - s komponentními ADD or DROP multiplexery/ filtry instalační hlou...

Výrobce

Optika pasivní

3 933.00 Kč 

bez DPH

4 758.93 Kč 

s DPH

 
Kód

CWDM-Bi-Mux-Dem-2CH-4W-SCA

CWDM Mux + Demux BiDi, 2x CWDM kanál, 4x W/L - 1550-1610nm, 5x SC/APC, 19", 1U, vložný útlum max. 2,4dB včetně konektorů provedení - s komponentními ADD or DROP multiplexery/ filtry instalační hl...

Výrobce

Optika pasivní

2 481.00 Kč 

bez DPH

3 002.01 Kč 

s DPH

 
Kód

CWDM-Bi-Mux-Dem-9CH-18W-SC

CWDM Mux + Demux BiDi, 9x CWDM kanál, 18x W/L - 1270-1610nm, 19x SC/UPC, 19", 1U, vložný útlum max. 3,5dB včetně konektorů provedení - s komponentními ADD or DROP multiplexery/ filtry instalační ...

Výrobce

Optika pasivní

9 012.00 Kč 

bez DPH

10 904.52 Kč 

s DPH

 
Kód

CWDM-Bi-Mux-Dem-9CH-18WE2A

CWDM Mux + Demux BiDi, 9x CWDM kanál, 18x W/L - 1270-1610nm, 19x E2/APC (R&M), 19", 1U, vložný útlum max. 3,1dB včetně konektorů provedení - s komponentními ADD or DROP multiplexery/ filtry i...

Výrobce

Optika pasivní

25 110.00 Kč 

bez DPH

30 383.10 Kč 

s DPH

 
Kód

CWDM-Bi-Mux-Dem-9CH-18W-SE

CWDM Mux + Demux BiDi, 9x CWDM kanál, 18x W/L - 1270-1610nm, 19x SC/UPC (port 1550nm + trunk port s konektory E2000/APC), 19", 1U, vložný útlum max. 3,5dB včetně konektorů provedení - s komponent...

Výrobce

Optika pasivní

9 859.00 Kč 

bez DPH

11 929.39 Kč 

s DPH

 
Kód

CWDM-Bi-Mux-Dem-2CH-4W-pEX-SCA

CWDM Mux + Demux BiDi,2x CWDM kanál, 4x W/L 47, 49, 59 a 1610nm + EXP(1504-1578nm),6x SC/APC,19",1U,I/L max. 2,5dB včetně konektorů provedení - s komponentními ADD or DROP multiplexery/ filtry in...

Výrobce

Optika pasivní

3 579.00 Kč 

bez DPH

4 330.59 Kč 

s DPH

 
Kód

CWDM-Bi-Mux-Dem-2CH-4W-B-SCA

CWDM Mux + Demux BiDi, 2x CWDM kanál, 4x W/L - 47, 49, 59 a 1610nm, 5x SC/APC, 19", 1U, vložný útlum max. 2,4dB včetně konektorů provedení - s komponentními ADD or DROP multiplexery/ filtry insta...

Výrobce

Optika pasivní

2 481.00 Kč 

bez DPH

3 002.01 Kč 

s DPH

 
Kód

CWDM-Bi-Mux-Dem-4CH-8W-SCAv2

CWDM Mux + Demux BiDi, 4x CWDM kanál, 8x W/L - 1270-1450nm (39 a 41 vynecháno) 9x SC/APC, 19", 1U, vložný útlum max. 3dB včetně konektorů provedení - s komponentními ADD or DROP multiplexery/ fil...

Výrobce

Optika pasivní

4 274.00 Kč 

bez DPH

5 171.54 Kč 

s DPH

 

K provozování našeho webu www.alternetivo.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...