CWDM MUX/DEMUX 19" moduly, přes 2.vlákna

Status

Cena

Parametrický filtr

Podrobné vyhl.

Řadit podle

vzestupně sestupně
37 produktů
3 stránky
 
 
Kód

CWDM-Mux-Dem-16CH-16W-SC

CWDM Mux + Demux, 16x CWDM kanál/ WL - 1270-1610nm (kanály 37 a 39 vynechány - watterpeak), 34x SC/UPC, 19", 2U, vložný útlum max. 3,5dB včetně konektorů provedení - s komponentními ADD or DROP m...

Výrobce

Optika pasivní

18 420.00 Kč 

bez DPH

22 288.20 Kč 

s DPH

 
Kód

CWDM-Mux-Dem-04CH-04W-LC-OBAND

CWDM Mux + Demux, 4x CWDM kanál/ WL - 1270-1330nm, 10x LC/UPC, 19", 1U, vložný útlum max. 2,6dB včetně konektorů provedení - s komponentními ADD or DROP multiplexery/ filtry instalační hloubka 30...

Výrobce

Optika pasivní

4 795.00 Kč 

bez DPH

5 801.95 Kč 

s DPH

 
Kód

CWDM-Mux-Dem-08CH-08W-SC

CWDM Mux + Demux, 8x CWDM kanál/ WL - 1470-1610nm, 18x SC/UPC, 19", 1U, vložný útlum max. 2,8dB včetně konektorů provedení - s komponentními ADD or DROP multiplexery/ filtry instalační hloubka 30...

Výrobce

Optika pasivní

7 958.00 Kč 

bez DPH

9 629.18 Kč 

s DPH

 
Kód

CWDM-Mux-Dem-04CH-04W-SC

CWDM Mux + Demux, 4x CWDM kanál/ WL - 1550-1610nm, 10x SC/UPC, 19", 1U, vložný útlum max. 2,6dB včetně konektorů provedení - s komponentními ADD or DROP multiplexery/ filtry instalační hloubka 30...

Výrobce

Optika pasivní

4 598.00 Kč 

bez DPH

5 563.58 Kč 

s DPH

 
Kód

CWDM-Mux-Dem-08CH-08W-p31-E2A

CWDM Mux + Demux, 8x CWDM kanál/ WL - 1470-1610nm + 1310nm port (1260 - 1360nm), 20x E2000/APC, 19", 1U, vložný útlum max. 3,2dB včetně konektorů provedení - s komponentními ADD or DROP multiplex...

Výrobce

Optika pasivní

28 500.00 Kč 

bez DPH

34 485.00 Kč 

s DPH

 
Kód

CWDM-Mux-Dem-18CH-18W-SC

CWDM Mux + Demux, 18x CWDM kanál/ WL - 1270-1610nm, 38x SC/UPC, 19", 2U, vložný útlum max. 3,5dB včetně konektorů provedení - s komponentními ADD or DROP multiplexery/ filtry instalační hloubka 3...

Výrobce

Optika pasivní

20 440.00 Kč 

bez DPH

24 732.40 Kč 

s DPH

 
Kód

CWDM-Mux-Dem-08CH-08W-E2A

CWDM Mux + Demux, 8x CWDM kanál/ WL - 1470-1610nm, 18x E2/APC (R&M), 19", 1U, vložný útlum max. 2,8dB včetně konektorů provedení - s komponentními ADD or DROP multiplexery/ filtry instalační ...

Výrobce

Optika pasivní

21 650.00 Kč 

bez DPH

26 196.50 Kč 

s DPH

 
Kód

CWDM-Mux-Dem-04CH-04W-E2A

CWDM Mux + Demux, 4x CWDM kanál/ WL - 1550-1610nm, 10x E2/APC, 19", 1U, vložný útlum max. 2,4dB včetně konektorů provedení - s komponentními ADD or DROP multiplexery/ filtry instalační hloubka 30...

Výrobce

Optika pasivní

14 400.00 Kč 

bez DPH

17 424.00 Kč 

s DPH

 
Kód

CWDM-Mux-Dem-16CH-16W-E2A

CWDM Mux + Demux, 16x CWDM kanál/ WL - 1270-1610nm (kanály 37 a 39 vynechány) , 34x E2000/APC, 19", 2U, vložný útlum max. 3,3dB včetně konektorů provedení - s komponentními ADD or DROP multiplexe...

Výrobce

Optika pasivní

51 740.00 Kč 

bez DPH

62 605.40 Kč 

s DPH

 
Kód

CWDM-Mux-OR-Dem-08W-E2A

CWDM Mux NEBO Demux, 8x CWDM WL - 1470-1610nm, 9x E2/APC (R&M), 19", 1U, vložný útlum max. 2,8dB včetně konektorů provedení - s komponentními ADD or DROP multiplexery/ filtry instalační hloub...

Výrobce

Optika pasivní

13 950.00 Kč 

bez DPH

16 879.50 Kč 

s DPH

 
Kód

CWDM-Mux-Dem-04CH-04W-p31-E2A

CWDM Mux + Demux, 4x CWDM kanál/ WL - 1470-1530nm + 1310nm port (1260 - 1360nm), 12x E2000/APC, 19", 1U, vložný útlum max. 3,2dB včetně konektorů provedení - s komponentními ADD or DROP multiplex...

Výrobce

Optika pasivní

17 300.00 Kč 

bez DPH

20 933.00 Kč 

s DPH

 
Kód

CWDM-Mux-Dem-04CH-04W-p31-E2Ax

CWDM Mux + Demux, 4x CWDM kanál/ WL - 1550-1610nm + 1310nm port (1260 - 1360nm), 12x E2000/APC, 19", 1U, vložný útlum max. 3,2dB včetně konektorů provedení - s komponentními ADD or DROP multiplex...

Výrobce

Optika pasivní

17 300.00 Kč 

bez DPH

20 933.00 Kč 

s DPH

 
Kód

CWDM-Mux-Dem-08CH-08W-p31-SC

CWDM Mux + Demux, 8x CWDM kanál/ WL - 1470-1610nm + 1310nm port (1260 - 1360nm), 20x SC/PC, 19", 1U, vložný útlum max. 3,2dB včetně konektorů provedení - s komponentními ADD or DROP multiplexery/...

Výrobce

Optika pasivní

8 897.00 Kč 

bez DPH

10 765.37 Kč 

s DPH

 
Kód

CWDM-Mux-Dem-08CH-08W-p31-LC

CWDM Mux + Demux, 8x CWDM kanál/ WL - 1470-1610nm + 1310nm port (1260 - 1360nm), 20x LC/PC, 19", 1U, vložný útlum max. 3,2dB včetně konektorů provedení - s komponentními ADD or DROP multiplexery/...

Výrobce

Optika pasivní

8 897.00 Kč 

bez DPH

10 765.37 Kč 

s DPH

 
Kód

CWDM-Mux-Dem-18CH-18W-E2A

CWDM Mux + Demux, 18x CWDM kanál/ WL - 1270-1610nm, 38x E2000/APC, 19", 2U, vložný útlum max. 3,5dB včetně konektorů provedení - s komponentními ADD or DROP multiplexery/ filtry instalační hloubk...

Výrobce

Optika pasivní

55 720.00 Kč 

bez DPH

67 421.20 Kč 

s DPH