CWDM multiplexery

 

CWDM Multiplexery se používají pro zkapacitnění stávajících optických tras/ vláken.
Pokud je nedostatek optických vláken, většinou bývá velmi efektivní a ekonomickou variantou nasazení CWDM pasivních multi-demultiplexerů, namísto instalace nového kabelu (výkopové práce).

Běžné varianty potřebují pro obousměrný provoz 2 vlákna, nabízí se i varianty bidi pro přenos obousměrně po jednom vlákně.
V závislosti na typu vlákna lze využít až 18 nosných vlnových délek odstupňovaných po 20nm dle ITU standardu (1270nm - 1610nm).
Komponenty jsou od čínského prvovýrobce SCS-F či od německého CUBE Optics či TW CTC-Union.

Jakákoliv změna oproti nabízeným specifikacím je po dohodě možná.

Multi-demiltiplexery dodáme na přáíní s jakýmikoliv konektory - možné jsou konektory SC, SC-SPC, LC, LC-APC, FC, FC-APC, E2000 (R&M), E2000-APC (R&M).

Při objednání si také lze vybrat pásmo vlnových délek, např. pouze O pásmo - zkrátka vše lze postavit na míru Vašim požadavkům.
I tak jsou termíny dodání max. 3 týdny.
Lze dodat také jako samostatné komponenty bez rozvaděče a to s konektory či bez.

Kvalita komponent na nejvyšší úrovni!! Mnoho referencí v ČR



 

další podkategorie CWDM multiplexery:

 
 
 
 

 

Filtr vyhledávání výrobce

 


 

Podrobné vyhledávání

 
 

Hledat:



 

Status produktu

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 
 
 


 
 
 
 

 

Parametrický filtr

1262

 

Řadit podle:

 Filtr skladu
skladem
vše



 
 

 

 
 
 
 

 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

83

položek

5

stránek


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Optical CWDM Power Meter + analyzér, SC/PC simplex konektor, ukládání do paměti, USB, simultánní vyhodnocování úrovní

Optical CWDM Power Meter + analyzér, SC/ PC simplex konektor, ukládání do paměti, USB, simultánní on-line vyhodnocování úrovní výkonu všech CWDM vlnových délek/ kanálů 1270 až 1610nm (18x vlnová délka) skvělý pomocník pro debug/troubleshooting CWDM sítí

detail porovnat

 Speciální nabídka 

   

31 870.00
Kč  bez DPH
 
Optical DWDM Power Meter + analyzér, SC simplex konektor, ukládání do paměti, USB, simultánní vyhodnocování úrovní

Optical DWDM Power Meter + analyzér, SC simplex konektor, ukládání do paměti, USB, simultánní on-line vyhodnocování úrovní výkonu až 48x DWDM vlnových délek/ kanálů (C17 až C64) skvělý pomocník pro debugging/troubleshooting DWDM sítí

detail porovnat

 Speciální nabídka 

   

117 620.00
Kč  bez DPH
 
Zapůjčka DWDM Power Meteru/analyzéru, SC simplex konektor, ukládání do paměti, USB, simultánní vyhodnocování úrovní

Zápůjčka optického DWDM Powermeteru/ DWDM analyzéru, SC simplex konektor, ukládání do paměti, USB, simultánní on-line vyhodnocování úrovní výkonu až 48x DWDM vlnových délek/ kanálů (C17 až C64) skvělý pomocník pro debugging/troubleshooting DWDM sítí

detail porovnat

 Speciální nabídka 

   

2 500.00
Kč  bez DPH
 
Optical CWDM Power Meter + analyzér, FC (PC) simplex konektor, ukládání do paměti, USB, simultánní vyhodnocování úrovní

Optical CWDM Power Meter + analyzér, FC/PC simplex konektor, ukládání do paměti, USB, simultánní on-line vyhodnocování úrovní výkonu všech CWDM vlnových délek/ kanálů 1270 až 1610nm (18x vlnová délka) skvělý pomocník pro debug/troubleshooting CWDM sítí

detail porovnat

 Speciální nabídka 

   

32 180.00
Kč  bez DPH
 
Optický powermeter mini, bluetooth, univerz. 2,5mm konektor, 850,980,1300,1310,1490,1550 a 1625nm, vestav. baterie

Optický powermeter mini provedení,bluetooth + USB,displej 2,1inch,univerz. 2,5mm konektor,7x W/L - 850,980,1300,1310,1490,1550 a 1625nm,vestav. baterie,paměť pro 100výsledků lze připojit přes USB k PC či telefonu,přes BT pak k telefonu (ANDROID, IPHONE)

detail porovnat

 Speciální nabídka 

   

9 106.00
Kč  bez DPH
 
Optický zdroj mini, univerz. 2,5mm konektor, 1310 a 1550nm, vestavěná baterie

Optický zdroj mini, bluetooth + USB,displej 2,1inch, univerz. 2,5mm konektor, 1310 a 1550nm (singlemode), vestavěná baterie lze připojit přes USB k PC či telefonu,přes BT pak k telefonu (ANDROID, IPHONE)

detail porovnat

 Speciální nabídka 

   

10 350.00
Kč  bez DPH
 
Optický zdroj mini, univerz. 2,5mm konektor, 850 a 1300nm, vestavěná baterie

Optický zdroj mini, bluetooth + USB,displej 2,1inch, univerz. 2,5mm konektor, 850 a 1300nm (multi-mode), vestavěná baterie lze připojit přes USB k PC či telefonu,přes BT pak k telefonu (ANDROID, IPHONE)

detail porovnat

 Speciální nabídka 

   

10 350.00
Kč  bez DPH
 
CWDM Mux + Demux, 08x CWDM kanál/ WL - 1470-1610nm + 1310nm port, 18x LC/APC, 2x E2000/APC (TRUNK),19",1U,I/L max. 3,2dB

CWDM Mux + Demux, 8x CWDM kanál/ WL - 1470-1610nm + 1310nm port (1260 - 1360nm), 20x E2000/APC, 19", 1U, vložný útlum max. 3,2dB včetně konektorů provedení - s komponentními ADD or DROP multiplexery/ filtry instalační hloubka 30cm

detail porovnat
     

11 720.00
Kč  bez DPH
 
CWDM Mux NEBO Demux, 4x CWDM WL - 1270-1330nm, SC/UPC 1m šlahouny, ABS krabička, vložný útlum max. 2,6dB

CWDM Mux NEBO Demux, 4x CWDM WL - 1270-1330nm, SC/UPC 1m šlahouny, ABS krabička, vložný útlum max. 2,6dB provedení - s komponentními ADD or DROP multiplexery/ filtry

detail porovnat
     

2 165.00
Kč  bez DPH
 
CWDM band splitter v 19" rozvaděči, 1470-1610nm pass/ reflect, 1310-1450nm reflect/pass, 3x SC/APC

CWDM band splitter v 19" rozvaděči, 1470-1610nm pass/ reflect, 1310-1450nm reflect/pass, 3x SC/APC instalační hloubka 30cm

detail porovnat
     

1 960.00
Kč  bez DPH
 
CWDM Mux + Demux, 04x CWDM kanál/ WL - 1550-1610nm, 10x LC/UPC, 19", 1U, vložný útlum max. 2,6dB včetně konektorů

CWDM Mux + Demux, 4x CWDM kanál/ WL - 1550-1610nm, 10x LC/UPC, 19", 1U, vložný útlum max. 2,6dB včetně konektorů provedení - s komponentními ADD or DROP multiplexery/ filtry instalační hloubka 30cm

detail porovnat
     

5 053.00
Kč  bez DPH
 
CWDM Mux + Demux, 04x CWDM kanál/ WL - 1550-1610nm, SC/APC, 19", 1U, vložný útlum max. 2,6dB

CWDM Mux + Demux, 4x CWDM kanál/ WL - 1550-1610nm, 10x SC/APC, 19", 1U, vložný útlum max. 2,6dB včetně konektorů provedení - s komponentními ADD or DROP multiplexery/ filtry instalační hloubka 30cm

detail porovnat
     

5 053.00
Kč  bez DPH
 
CWDM Mux + Demux, 08x CWDM kanál/ WL - 1470-1610nm + 1310nm port, LC/APC, 19", 1U, vložný útlum max. 3,2dB

CWDM Mux + Demux, 8x CWDM kanál/ WL - 1470-1610nm + 1310nm port (1260 - 1360nm), 20x LC/APC, 19", 1U, vložný útlum max. 3,2dB včetně konektorů provedení - s komponentními ADD or DROP multiplexery/ filtry instalační hloubka 30cm

detail porovnat
     

10 360.00
Kč  bez DPH
 
CWDM Mux + Demux, 04x CWDM kanál/ WL - 1270-1330nm, 10x LC/UPC, 19", 1U, vložný útlum max. 2,6dB včetně konektorů

CWDM Mux + Demux, 4x CWDM kanál/ WL - 1270-1330nm, 8x LC/UPC, 2x E2000/APC pro trunk, 19", 1U, vložný útlum max. 2,6dB včetně konektorů provedení - s komponentními ADD or DROP multiplexery/ filtry instalační hloubka 30cm

detail porovnat
     

6 699.00
Kč  bez DPH
 
CWDM Mux + Demux, 04x CWDM kanál/ WL - 1470-1530nm + 1310nm, 12x SC/APC, 19", 1U, vložný útlum max. 3,2dB včetně konektorů

CWDM Mux + Demux, 4x CWDM kanál/ WL - 1470-1530nm + 1310nm port (1260 - 1360nm), 12x SC/APC, 19", 1U, vložný útlum max. 3,2dB včetně konektorů provedení - s komponentními ADD or DROP multiplexery/ filtry instalační hloubka 30cm

detail porovnat
     

6 114.00
Kč  bez DPH
 
CWDM Mux + Demux, 08x CWDM kanál/ WL - 1470-1610nm + 1310nm port, 20x SC/APC, 19", 1U, vložný útlum max. 3,2dB včetně konektorů

CWDM Mux + Demux, 8x CWDM kanál/ WL - 1470-1610nm + 1310nm port (1260 - 1360nm), 20x SC/APC, 19", 1U, vložný útlum max. 3,2dB včetně konektorů provedení - s komponentními ADD or DROP multiplexery/ filtry instalační hloubka 30cm

detail porovnat
     

10 360.00
Kč  bez DPH
 
CWDM Mux + Demux, 08x CWDM kanál/ WL - 1470-1610nm, 18x LC/UPC, 19", 1U, vložný útlum max. 2,8dB včetně konektorů

CWDM Mux + Demux, 8x CWDM kanál/ WL - 1470-1610nm, 18x LC/UPC, 19", 1U, vložný útlum max. 2,8dB včetně konektorů provedení - s komponentními ADD or DROP multiplexery/ filtry instalační hloubka 30cm

detail porovnat
     

9 295.00
Kč  bez DPH
 
CWDM Mux + Demux, 08x CWDM kanál/ WL - 1270-1330nm + 1510-1570nm, 18xLC/UPC, 19", 1U, vložný útlum max. 2,8dB

CWDM Mux + Demux, 08x CWDM kanál/ WL - 1270-1330nm + 1510-1570nm, 18xLC/UPC, 19", 1U, vložný útlum max. 2,8dB včetně konektorů provedení - s komponentními ADD or DROP multiplexery/ filtry instalační hloubka 30cm

detail porovnat
     

8 783.00
Kč  bez DPH
 
CWDM Mux + Demux, 08x CWDM kanál/ WL - 1270-1450nm (bez C39 a C41), LC/UPC, 19", 1U, vložný útlum max. 2,8dB

CWDM Mux + Demux, 08x CWDM kanál/ WL - 1270-1450nm (bez C39 a C41), LC/UPC, 19", 1U, vložný útlum max. 2,8dB včetně konektorů provedení - s komponentními ADD or DROP multiplexery/ filtry instalační hloubka 30cm

detail porovnat
     

9 039.00
Kč  bez DPH
 
CWDM Mux + Demux, 08x CWDM kanál/ WL - 1470-1610nm, SC/UPC, E2A trunk, 19", 1U, vložný útlum max. 2,8dB

CWDM Mux + Demux, 8x CWDM kanál/ WL - 1470-1610nm, 16x SC/UPC, 2x E2000 APC (na trunk/ CWDM line portu), 19", 1U, vložný útlum max. 2,8dB včetně konektorů provedení - s komponentními ADD or DROP multiplexery/ filtry instalační hloubka 30cm

detail porovnat
     

11 150.00
Kč  bez DPH
 

 
 
 

 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 


 

 

 

83

položek

5

stránek


 
 
 




 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  •  N 

     Novinka 

     V 

     Výprodej 

     S 

     Speciální nabídka 

     S 

     Snížená cena 

     Z 

     Zajímavý produkt 

     P 

     Produkt zatím není dostupný 

     P 

     Použité zboží 

     D 

     Doprodej 

     P 

     Prodej ukončen 

     P 

     Promo akce 

  •  

    - je skladem

    - k dispozici do 48 hodin

    - není skladem
    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •  S 

     sestava 

    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)


 
 
 


 
Porovnat0 ks
 

 

 

 

  Kód Název produktu Vaše cena    

 
 
 


 
 
 

 

Naposledy navštívené

 


 

 

 
    Kód Název produktu Vaše cena  

 
 
 


 
 
 






Obsah košíku:

0 položek
Celková cena:0

 

 

 



 
 
 


 


Přihlášení přihlásit

Najdete nás na

           

Kontakty

 
Česká republika

Alternetivo s.r.o.
Žirovnická 2389
106 00  Praha 10

IČ: 25098314, DIČ: CZ25098314
Zapsána Městským soudem v Praze
oddíl C, vložka 49492

Recepce +420 221 771 881
Fax +420 221 771 882
O2 +420 724 610 001
T-mobile +420 731 014 229
Vodafone +420 773 881 800

E-mail: info [at] alternetivo.cz


Obchodní oddělení
Objednávky a nabídky

Tel: +420 221 771 807
E-mail: eshop [at] alternetivo.cz




Centrální sklad
V Chotejně 15
102 00 Praha 15

Tel.: +420 221 771 815
Slovenská republika

Alternetivo s.r.o.
Zámocká 8
811 01  Bratislava 1

IČ: 45934479, DIČ: SK2023145113
Zapísaná okresným súdom v Bratislave,
vložka 68965/B

Tel.: +421 903 425 405
Tel.: +421 254 131 436

E-mail: info [at] alternetivo.sk


Obchodné oddelenie
Objednávky a ponuky

Tel.: +421 903 425 405
Tel.: +421 254 131 436
© 1996-2017 Alternetivo

K provozování našeho webu www.alternetivo.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.