2.vlákna

Status

Cena

Parametrický filtr

Podrobné vyhl.

Řadit podle

vzestupně sestupně
47 produktů
4 stránky
 
 
Kód

FRM220-MD80

CWDM Mux + Demux FRM220, 08x CWDM kanál/ WL - 1470-1610nm, 18x LC/UPC, 19", 1U, vložný útlum max. 2,8dB včetně konektorů...

Výrobce

Optika pasivní

37 190.00 Kč 

bez DPH

44 999.90 Kč 

s DPH

 
Kód

FRM220-MD40-5561

CWDM Mux + Demux FRM220, 04x CWDM kanál/ WL - 1550-1610nm, 10x LC/UPC, 19", 1U, vložný útlum max. 1,8dB včetně konektorů...

Výrobce

Optika pasivní

20 520.00 Kč 

bez DPH

24 829.20 Kč 

s DPH

 
Kód

CWDMLL-Mux-Dem-08CH-08W-p31LCA

CWDM Mux + Demux, 8x CWDM kanál/ WL - 1470-1610nm + 1310nm port (1260 - 1360nm), 20x LC/APC, 19", 1U, vložný útlum max. 2dB včetně konektorů provedení - s miniCWDM moduly s nízkým útlumem instala...

Výrobce

Optika pasivní

21 730.00 Kč 

bez DPH

26 293.30 Kč 

s DPH

 
Kód

DWDM-Mux-Demux-32CH-32W-AWG-LC

DWDM 100Ghz, Mux + Demux, 32x DWDM kanál/ W/L, 66x LC/UPC, 19" provedení 1U, vložný útlum max. 4dB včetně konektorů provedení - s vlnovodnou mřížkou/ AWG čipem (Arrayed Waveguide Grating) instala...

Výrobce

Optika pasivní

39 050.00 Kč 

bez DPH

47 250.50 Kč 

s DPH

 
Kód

DWDM-Mux-Dem-40CH40WAWG-LC-CUS

DWDM 100Ghz, Mux + Demux, 40x DWDM kanál/ W/L + 1310nm WWDM (1260-1360nm) + monitor/TAP 1%, 86x LC/UPC, 19" provedení 1U, vložný útlum max. 4dB včetně konektorů provedení - s vlnovodnou mřížkou/ ...

Výrobce

Optika pasivní

44 310.00 Kč 

bez DPH

53 615.10 Kč 

s DPH

 
Kód

CWDMLL-Mux-Dem-08CH-08W-p31-LC

CWDM Mux + Demux, 8x CWDM kanál/ WL - 1470-1610nm + 1310nm port (1260 - 1360nm), 20x LC/PC, 19", 1U, vložný útlum max. 2dB včetně konektorů provedení - s miniCWDM moduly s nízkým útlumem instalač...

Výrobce

Optika pasivní

21 410.00 Kč 

bez DPH

25 906.10 Kč 

s DPH

 
Kód

FRM220-MD40-5157

CWDM Mux + Demux FRM220, 04x CWDM kanál/ WL - 1510-1570nm, 10x LC/UPC, 19", 1U, vložný útlum max. 1,8dB včetně konektorů...

Výrobce

Optika pasivní

20 520.00 Kč 

bez DPH

24 829.20 Kč 

s DPH

 
Kód

DWDM-Mux-Demux-40CH-40W-AWG-LC

DWDM 100Ghz, Mux + Demux, 40x DWDM kanál/ W/L, 82x LC/UPC, 19" provedení 1U, vložný útlum max. 4dB včetně konektorů provedení - s vlnovodnou mřížkou/ AWG čipem (Arrayed Waveguide Grating) instala...

Výrobce

Optika pasivní

41 230.00 Kč 

bez DPH

49 888.30 Kč 

s DPH

 
Kód

DWDM-Mux-Demux-40CH-40W-AWG-SC

DWDM 100Ghz, Mux + Demux, 40x DWDM kanál/ W/L, 82x SC/UPC, 19" provedení 3U, vložný útlum max. 4dB včetně konektorů provedení - s vlnovodnou mřížkou/ AWG čipem (Arrayed Waveguide Grating) instala...

Výrobce

Optika pasivní

31 190.00 Kč 

bez DPH

37 739.90 Kč 

s DPH

 
Kód

CWDM-Mux-Dem-04CH-04W-LC-OB-E2

CWDM Mux + Demux, 4x CWDM kanál/ WL - 1270-1330nm, 8x LC/UPC, 2x E2000/APC pro trunk, 19", 1U, vložný útlum max. 2,6dB včetně konektorů provedení - s komponentními ADD or DROP multiplexery/ filtr...

Výrobce

Optika pasivní

6 680.00 Kč 

bez DPH

8 082.80 Kč 

s DPH

 
Kód

CWDM-Mux-Dem-04CH-04W-LC-OBAND

CWDM Mux + Demux, 4x CWDM kanál/ WL - 1270-1330nm, 10x LC/UPC, 19", 1U, vložný útlum max. 2,6dB včetně konektorů provedení - s komponentními ADD or DROP multiplexery/ filtry instalační hloubka 30...

Výrobce

Optika pasivní

4 834.00 Kč 

bez DPH

5 849.14 Kč 

s DPH

 
Kód

DWDM-Mux-Demux-16CH-16W-LCA

DWDM 100Ghz, Mux + Demux, 16x DWDM kanál/ W/L, 34x LC/APC, 19" provedení 1U, vložný útlum max. 3,5dB(na přání lze vřadit 8S1 filtr - útlum pak max. 3dB včetně konekt. provedení - s komponentními ...

Výrobce

Optika pasivní

26 810.00 Kč 

bez DPH

32 440.10 Kč 

s DPH

 
Kód

DWDM-Mux-Demux-16CH-16W-SC

DWDM 100Ghz, Mux + Demux, 16x DWDM kanál/ W/L, 34x SC/UPC, 19" provedení 1U, vložný útlum max. 3,5dB(na přání lze vřadit 8S1 filtr - útlum pak max. 3dB včetně konekt. provedení - s komponentními ...

Výrobce

Optika pasivní

26 130.00 Kč 

bez DPH

31 617.30 Kč 

s DPH

 
Kód

DWDM-Mux-Demux-32CH-32W-SC

DWDM 100Ghz, Mux + Demux, 32x DWDM kanál/ W/L, 66x SC/UPC, 19" provedení 2U, vložný útlum max. 4dB včetně konektorů provedení - s komponentními ADD or DROP multiplexery/ filtry instalační hloubka...

Výrobce

Optika pasivní

51 480.00 Kč 

bez DPH

62 290.80 Kč 

s DPH

 
Kód

CWDM-Mux-Dem-04CH-04W-p31-E2A

CWDM Mux + Demux, 4x CWDM kanál/ WL - 1470-1530nm + 1310nm port (1260 - 1360nm), 12x E2000/APC, 19", 1U, vložný útlum max. 3,2dB včetně konektorů provedení - s komponentními ADD or DROP multiplex...

Výrobce

Optika pasivní

17 170.00 Kč 

bez DPH

20 775.70 Kč 

s DPH

 

K provozování našeho webu www.alternetivo.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...